-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
nie spadaj tak szybko chudzinko :shake:
-
Tak wygląda dzisiaj :-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1381/jamnisia14ly.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6089/jamnisia23ty.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5003/jamnisia35tc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/8937/jamnisia40hi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4337/jamnisia53vh.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak wyglądała sunia 15 i 24 maja: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7057/jamnisia10qo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1016/jamnisia22is.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/661/jamnisia32re.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/4610/jamnisia46bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6775/jamnisia55bo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8941/jamnisia61mb.jpg[/IMG][/URL]
-
Według strony azylowej sunia ma ok. 5 lat, trafiła do schronu 13 maja.. Widziałam ją wtedy - zadbana, kontaktowa, piszcząca kluseczka z błyszczącą sierścią.. Byłam pewna, że komuś się zgubiła i zaraz właściciel po nią przyjdzie.. Niestety - sunia została w azylu.. Jej dzisiejszy widok mnie przeraził - sunia jest wychudzona, apatyczna.. Nie wiem, czy jest chora, czy w depresji i nie chce jeść.. Morgan miała z pracownikiem porozmawiać, ale nie udało jej się, ponieważ bardzo szybko gdzieś sobie poszedł :roll: Zaraz wkleję zdjęcia..
-
Ja również wszystkim serdecznie dziękuję :Rose:
-
Popatrzcie na tą biedną suńkę... :-( Żaden pies nie powinien tak odchodzić...
-
Powoli krakowscy weterani się "wykruszają"... Kiedy szukałam psiaka dla siebie, były jeszcze dwie strony weteranów... Teraz już tylko jedna została.. Szkoda, że nie wszystkie te psiaki trafiają do domów... Ogromny żal, że po tylu latach w schronie tak Demosteneska skończyła życie... Tak samo jak Ares... Czy to przestanie kiedyś aż tak boleć??
-
Dawno tu nie zaglądaliśmy ;) Moje psiaki nawet nieźle znoszą upały ;) Chyba lepiej niż pani :razz: Oto kilka zdjęć z wczorajszego spacerku :lol: Najwięcej czasu spędziliśmy siedząc sobie w cieniu i odpoczywając ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5080/czarek18vw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/460/romek15ur.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/926/czarek23dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3356/romek28ea.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img427.imageshack.us/img427/5961/czarek34kt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img434.imageshack.us/img434/3007/romek31zr.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3483/czarek43rh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5237/romek47pf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img279.imageshack.us/img279/2008/czarek55ps.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1693/romek56pa.jpg[/IMG][/URL]
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Też uwielbiam burki :lol: Co zresztą chyba widać - mam dwa małe :lol: :lol: I chciałabym jeszcze, ale mam męża :evil_lol: :evil_lol: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Katcherine']:diabloti: Agniszko- przeciez Dropek i tak by mial domek w tym samym momencie...Bo Tanitka sie zakochala jak tylko go zobaczyla.... [/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Już niedługo Katcherine będziesz miętosić Dropka :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
W samochodzie Ci ktoś grzebał?? :roll: A co do Dropka - nie powinnaś się czuć winna :) Może źle się wyraziłam - większość psów, którym szukam domu trafia poza Tarnów - nie tylko zwykłe "burki" ale właśnie i psy rasowe.. Nieważne - ważne, że Dropek trafił tak dobrze :) -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
A lipiec już tuż tuż, Katcherine :loveu: :loveu: :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
I pomyśleć, że taki piękny pies tyle czasu spędził w azylu i nikt go nie chciał :roll: Tarnowianie to jednak dziwni ludzie :roll: Większość psów rasowych trafia poza Tarnów.. Ej Dropku, Dropku, już się stęskniłam za tobą.. :) -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy'] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8251/drop78om.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8440/drop80dd.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/6439/drop94tq.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/6783/drop108tl.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2918/drop118tr.jpg[/IMG][/quote] Ale cudny!!!!!!!! :loveu: :loveu: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']Agniecha- wyżełkowa łapa dla ciebie:bluepaw: !!! pozdrawiamy:lol:[/quote] A dziękujemy pięknie :loveu: :loveu: I też pozdrawiamy :multi: No i oczywiście zapraszamy :loveu: Moje psiurki chętnie poznają DROPKA :evil_lol: -
Ja mam Shadog dziegciowy - pieni się pięknie i jak dla mnie nie śmierdzi :) Zdaniem mojego męża - śmierdzi :evil_lol:
-
Jeśli ma robaki to pewnie będzie robił kupki z robaczkami ;) A co do szamponu - te ludzkie ponoć nie są dobre dla psiej skóry :roll: Szczegółów Ci teraz nie podam, postaram się znaleźć i wtedy napiszę ;)
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ech dziewczyny :lol: Fajnie się Was czyta :lol: -
A co do kąpieli - nie kąp go w ludzkim szamponie :shake: Spróbuj mu powycinać kołtuny, czy g... :roll: albo maszynką wygolić..
-
A mnie się Denis podoba :loveu: Ja nie przechrzciłam swoich psiaków - został Czarek i Romeo, choć z tego Romea wszyscy się śmieją, zupełnie nie wiem czemu?? :razz: black sheep - trzymam kciuki :kciuki: Cudowna jesteś, że wzięłaś TAKIEGO psiaka :multi: :multi:
-
Wybacz, ale dla mnie to brzmi egoistycznie. Mój Czarek też kochał swojego pana, a pan jego. Ale pan stracił wszystko i nie mając gdzie mieszkać oddał - płacząc - psa do schroniska - a może powinien był go uśpić? Odprowadzić do Bram? Mieć go przy sobie do końca? Nieważne. Skończmy tą dyskusję, bo do niczego nie prowadzi, niczego nie zmieni.
-
Kraków-Franek MA SUPER DOM BEZ PSÓW foty z domku s. 25 i 26
_Aga_ replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Możesz je wysłać do mnie na pocztę to wstawię :) [email][email protected][/email] -
To ja jestem wdzięczna panu Radkowi, że pofatygował się taki kawał drogi i wziął Milkę z azylu :) Jak na szczeniaka Milusia była w schronie bardzo długo - kilka zimowych miesięcy.. Bidusia.. Jak sobie pomyślę o tych największych mrozach... brrr... zastanawiam się, jak taki maluszek przez to przeszedł... Ale już ma dobrze, ba - rewelacyjnie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: