-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Czytam i czytam i tak strasznie się cieszę, że DROPSIK na Was trafił :loveu: :loveu: -
Ok, dzięki za info, Patia :)
-
[quote name='pixie']jest swiatelko w tunelu...:loveu: :loveu: :loveu: czy ona ma szanse wyjsc jutro bidaczka?:roll: :roll: co do imienia proponuje Dzielna..:loveu: pixie - myślę, że szansa jest.. A imię - mnie się podoba :loveu:
-
Morgan - myślę, że Frotka na pewno po nią przyjedzie - to jest kwestia tylko godziny - jeśli weźmiesz sunię, to Frotka ją od Ciebie weźmie i nie będzie się musiała w azylu szarpać.. :roll: ewkabz - nie mam pojęcia :oops: Zaraz sprawdzę..
-
Ja też dużo rzeczy nie rozumiem, mariolak :shake: A najgorsze, że tak niewiele mogę zrobić.. Przecież jej nie porwę... :placz:
-
Moja dusza mówi to samo, Katcherine ;) Serio - nie podoba mi się ten dom.. :roll: Poczekajmy na inne propozycje..
-
Ależ będziesz miał swój udział - pokazałeś psiaka na allegro - dlatego ludzie dzwonią!!
-
Ta pani z Rzeszowa zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - powiedziałam jej o faktycznym stanie suni. Dobrze byłoby ją zabrać, przebadać - i poinformować panią jak jest faktycznie ze zdrowiem i wiekiem collaczki.. Pani miała collie - zmarła 5 lat temu..
-
Musi być dobrze... :roll:
-
Kilkoro dogomaniaków zaoferowało pomoc finansową i bardzo serdecznie chciałam im za to podziękować!!! :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: Mam nadzieję, że uda się sunię umieścić w Wieliczce :roll: Wtedy Aga może podasz swój nr konta i kto będzie mógł pomóc, wpłaci na nie choćby najdrobniejszą sumę - każdy grosz się liczy...
-
Też uważam, że to inny psiak :roll:
-
lewkonia - wyżeł już w nowym domu :) A jeśli chodzi o kasę - uważam, że skoro dziewczyny z Krakowa biorą sunię pod swoją pieczę, to nie ma sensu, żeby na moje konto wpływały pieniążki zaoferowane przez dogomaniaków. Jeśli do tej pory zbierałyście pieniądze na konto AgiG, to niech tak pozostanie. Ja nie jestem w stanie zbyt często bywać w Wieliczce :placz: Pewnie raz na tydzień (w sobotę) mogłabym przyjechać i pomóc przy suni..
-
jeśli możesz, wrzuć go tam
-
Jestem. Wiem, że Frotka zapracowana, dlatego się nie odzywa.. Jeśli transport na jutro - to może Morgan mogłaby psiaka wyciągnąć.. Tylko, czy któraś z nas musi z nim jechać?? Czy przyjedzie ktoś, kto sunię zawiezie do "superwetów" i do hoteliku??
-
Podnoszę!!!
-
I potrzebuję tekst na allegro - bardzo proszę - nie musi być długi, kilka słów :modla:
-
Ok, Kasie - dzięki :) Frotka się jeszcze nie odezwała - pewnie jest zabiegana i nie ma czasu wejść na dogo.. Pixie - spróbuję coś wymyśleć - muszę tylko wiedzieć co Frotka załatwiła..
-
To też jest jakieś wyjście.. I może udałoby się to jakoś zorganizować.. Pogadam z Morgan.
-
Nie wiem, Dorotko :niewiem: Napisałam do Frotki - czekam na odpowiedź..
-
Dajesz jej marchewkę?? Gotowaną?? Ja dodawałam moim psiakom do ryżu i mięska w większej ilości, kiedy kupki były rzadkie ;) Poradziłam to samo panu, który z azylu wziął doga - i czym by go nie karmił - psiak miał sraczkę ;) Po marchewce - przeszło :lol:
-
Z tego co zrozumiałam (pisałyśmy z Frotką na pw) dziś Frotka miała zadzwonić i "zarezerwować" sunię, a transport byłby jutro.. Mam nadzieję, że się nie mylę.. Jeśli to miałoby być w przyszły piątek, to trzebaby wcześniej jakiś transport załatwić.. Do pociągu się ona nie nadaje - pozostaje jedynie samochód.. Nie pytałam kierownika o tą konkretną sunię.. Po prostu w ostatniej rozmowie usłyszałam, że nie wyda mi żadnego psa, jedynie osobie, która chce psa adoptować :roll: Nie sądzę, że się komuś zgubiła.. A jeśli tak jest, to chyba lepiej dla niej, bo jest w stanie tragicznym.. Oprócz poranionych stóp, ma chyba krzywicę, sierść skołtunioną, brudną.. Wygląda strasznie :shake: I jest taka smutna, zrezygnowana :placz:
-
Ależ dawno nie mieliśmy wieści o Buni!! :crazyeye: Dorotko - co tam u niuni?? ;)
-
Frotka do mnie napisała, że będzie dziś dzwonić.. Myślę, że trzeba się spieszyć, żeby psa nie uśpili - niunia się męczy - ledwo chodzi, jest apatyczna, zrezygnowana, więc mogą chcieć skrócić jej cierpienia :placz:
-
[quote name='spring_']Dziewczyny - parę wątków niżej jes dom dla colli. Wklejam link: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25750 Może się z skontaktuj z tą Panią, póki sobie jakiegoś innego psiaka nie znajdzie. Już tam dziewczyny pisały o "mojej" suni - zobaczymy co powie hankag :roll:
-
Wątpię, Patia :shake: Kierownik ostatnio mi powiedział, że wyda psa tylko osobie chętnej do adopcji :roll: