Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Morgan']Morgan jutro podjedzie przed pracą i sprawdzi os:cool3: obiście no![/quote] Super :multi: :multi: Jejuś, ja się strasznie boję, że już za późno.. Ale tfu tfu, nie krakać, nie krakać :roll:
  2. Dąbrówka zadeklarowała chyba opłatę za 5 dni.. Morgan chyba na trasie do Krakowa czasem jeździ, to mogłaby przewieźć.. Trzeba tylko podjąć decyzję i załatwić miejsce w hoteliku... I szukać finansów na ewentualnie dalsze dni pobytu suni w hoteliku..
  3. Hotelik - jak najbardziej - tylko kto za to zapłaci?? Ja jestem na bezrobociu, choćbym nie wiem jak próbowała coś wyskrobać - nie wyskrobię :sadCyber:
  4. Morgan jutro zadzwoni i spyta o małą - mam nadzieję, że będą dobre wieści :roll:
  5. Ale gdzie, Bea?? :sad: Mój mąż się nie zgodzi - już nawet nie próbuję z nim walczyć.. A nie mam do kogo jej zabrać...
  6. [quote name='Dabrowka']Agnieszko, dzięki, przekazałam dalej. Zobaczymy, czy tymczasówka się znajdzie. Gdyby okazało się, że można jamnisię wieźć, oczywiście pomożecie w wyciągnięciu jej ze schronu przed sobotą? :)[/quote] Tutaj Morgan działa rewelacyjnie ;) Myślę, że coś razem wymyślimy :)
  7. A jeśli chodzi o koty - nie mam pojęcia.. Teraz jest w takim stanie, że pewnie jest jej wszystko jedno i nie będzie reagowała na inne zwierzaki.. Może się mylę.. :roll: Umówiłyśmy się z Morgan na sobotę - w tygodniu Morgan nie ma czasu.. Postaram się jutro zadzwonić ewentualnie i zapytać, co z jamnisią..
  8. Ciężko stwierdzić.. Teraz sunia jest apatyczna, jakiś pies (lub sunia) prawie na niej siadał, kiedy ją głaskałam przy siatce (bo też chciał być głaskany), a ona się tylko kuliła.. W boksie jest sunia - taka dominująca - widziałam kiedyś jak przegania jamnisię z budy do budy - jamnisia się chowała przed nią, nie walczyła...
  9. Trzymajmy kciuki za malutką!!!
  10. Bea - powiedz, które zdjęcie najlepsze, to wyślę Ci na pocztę
  11. [quote name='Bea1']ogłoszenie ślicznie, nieco skróce i dodam od siebie;) ale potrzebuje jeszcze zdjęcie w formacie JPG..bardzo proszę.[/quote] [B]Bea[/B] - wystarczy kliknąć na zdjęcie z pierwszej strony prawym przyciskiem i skopiować do komputera. Wszystkie są w formacie jpg. Chyba, że wolisz, żebym Ci na pocztę wysłała? Tylko które najlepsze??
  12. Prześlę do Bei :) Dziękuję Anula!! ) Jak zwykle jesteś niezawodna :)
  13. [quote name='Dabrowka']Znalazłam - Ksera oferowała przechowanie właśnie tej suni, którą znalazł właściciel :) Napisałam do niej z prośbą o wizytę w wątku. Najwyżej się w gości spóźnię :evil_lol:[/quote] Dziękuję raz jeszcze Dąbrówko :Rose:
  14. [quote name='Ulka18']Agnieszko, czy probowalyscie zalatwic jakis kacik adopcyjny w lokalnej prasie? Wspolpracuje z wieloma firmami z Tarnowa i ich pracownicy w ogole nie wiedzieli o istnieniu azylu. Ani jedna osoba przepytana przy okazji nie miala pojecia o tarnowskim azylu. Przydalaby sie jakas kampania medialna, wlaczenie szkol do akcji. W Mielcu wlasnie media i szkoly najbardziej nam pomogly, nalosnily istnienie schroniska. I jakos dajamy sobie rade pomalutku. Sorry Agnieszka, ze ciagle wracam do tego. Ale Mielec na poczatku tez byl nieznany. Czy ktos wystawia tarnowskie psiaki na allegro?[/quote] Tarnowskie psiaki wystawia najczęściej Anula... Mimo, iż pan kierownik jest temu przeciwny... :roll: Byłam oskarżona o handlowanie psami za 1 zł :cool1: A jeśli chodzi o lokalną prasę, myślałyśmy z Morgan głównie o TEMI. Ale Morgan nie chciała nic zrobić, bez uzgodnienia tego z kierownikiem..
  15. Jeśli chodzi o domy tymczasowe, to u nas nie ma szans Bea... :shake: Poproszę Anulę o jakiś tekst wzruszający, bo ja nie umiem TAK pisać...
  16. Podnoszę!!!! :sadCyber:
  17. [quote name='Kar0la']Straszna chudzina. Zaraz ją wyślę do ludzi w Warszawie, którzy szukają małego psiaka.[/quote] Dziękuję :Rose: Trzymam kciuki - a nuż...
  18. Dziękuję Dąbrówka :Rose:
  19. Wszystkie psy w jej boksie raczej dobrze wyglądają.. Pracownik - wydaje mi się - pilnuje, żeby wszystkie się najadły, żeby nie odganiały słabszych od miski.. Więc wygląda mi to albo na chorobę, albo na depresję... :sad:
  20. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6536/jamnisia18zx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2687/jamnisia36dc.jpg[/IMG][/URL]
  21. siedziała wciśnięta w kącik, popychana przez inne psy, tak jakby jej wogóle nie widziały... :-( [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8479/jamnisia6jv.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9092/jamnisia23gq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6992/jamnisia35jd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9782/jamnisia47dp.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...