-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Dzięki Patia :Rose:
-
Bolą ją, bolą, liże je cały czas...
-
[quote name='Patia']Biedactwo:shake: czy ona długo jest w schronisku , może nie mogła znaleźć drogi do domu:-( "Data: 17-05-2006 Miejsce: Tarnów, ul. Krupnicza Opis: suka rasy owczarek coli ok 10 lat tricolor" To ze strony azylowej... Nie wiem, jak długo się błąkała.. Jest w tragicznym stanie.. Powinna być w ciepłym domku pod opieką weterynarza :placz:
-
Wiecie, że dla niej to była przeszkoda trudna do pokonania?? Stała przed tym chwilę, zanim wysiliła się i przeskoczyła.. :placz:
-
Niestety, nie ma u nas żadnego hoteliku :shake: Bardzo proszę o allegro :modla:
-
Tylne łapki suni:
-
-
Nie wiem, czy jest sens zakładać ten wątek.. A jednak piszę.. Zobaczyłam dziś w azylu sunię collie... Leżała w deszczu na betonie... Zawołałam ją - nie zreagowała.. Po chwili wstała chwiejnie i wolno ruszyła przed siebie - w kierunku miski z wodą.. Wróciła pod siatkę i po chwili zareagowała na moje wołanie - wygłaskałam ile się dało jej umęczoną mordkę.. Sunia się ponoć błąkała.. Ma ok. 10 - 12 lat.. Jest w okropnym stanie.. Stopy tylnych łap nie mają palców, są zmasakrowane.. Sierść w stanie tragicznym... Wiem, że pewnie niedługo ją uśpią.. Że nikt jej nie weźmie, nie przytuli.. nie wyleczy... I wyć mi się chce z bezsilności...
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka'][I] ([B]AGnieszka Małek[/B] nie chciała się uwiecznić z DROPKIEM[/I]:razz: [/quote] A po co tutaj moja gęba?? :eviltong: Wystarczy, że wymiziałam ten kochany pychol i widziałam, jak bardzo cieszy się chłopak :razz: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Po kilku minutach jazdy Tanitka napisała, że Drop zwinął się w kłębek i usnął na tylnym siedzeniu :loveu: :loveu: :loveu: -
Mi też jest strasznie przykro... To był świetny psiak... :-(
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Piesio już jedzie z Tanitką do Warszawy :multi: :multi: :multi: :multi: Tanitka zrobiła zdjęcia - wstawi i pewnie cosik napisze, jak tylko dojedzie na miejsce :loveu: :loveu: :loveu: -
Pigwunia z koleżanką?? :loveu:
-
[B]DARS[/B] - cudny psiak :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3286/tnhpim14827zh.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1401/tnhpim14832ri.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2492/tnhpim14859sk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5430/tnhpim14861db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3346/tnhpim14878in.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9364/tnhpim14887jp.jpg[/IMG][/URL]
-
Dawno tu nie pisałam ;) :lol: Z psiaczkami wszystko w porządku, kleszcze już nie atakują, Romusia skóra wyleczona, Czaruś rozkwita wręcz :evil_lol: Zresztą spójrzcie na te "uśmiechy" :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5894/romek5pa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img422.imageshack.us/img422/6632/romek21nk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/3122/czarek9wo.jpg[/IMG][/URL]
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Morgan']Aga - ale zdjęć "etatówek" nie wstawili hehe:angryy:[/quote] A gdzie Toja?? A ta kudłata ruda, która ma szczeniaki?? I Krówka?? :roll: Może zostały zaadoptowane?? :crazyeye: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.zsok.tarnow.pl/azyl.html?sub=interwencje"]http://www.zsok.tarnow.pl/azyl.html?sub=interwencje[/URL] -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Psiaczek pojawił się na stronie azylowej :roll: Dano mu tam 11 lat.. To zwiększa "szanse", że ktoś go stamtąd weźmie przed Katcherine :roll: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Katcherine - aleś mnie zażyła :lol: :lol: Oj, Twoja wizyta byłaby nawet pożądana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
To na razie - jak się zorientuje, że działamy razem, odmówi Ci wydania psa... A może ja zbytnią pesymistką jezdem :eviltong: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Już pisałam do Tanitki - najgorzej będzie z odbiorem psa z Azylu... Ja nie mogę już wziąść żadnego - tak usłyszałam od pana kierownika. Żadnego też z psów, które wzięłam i zawiozłam do domków, pan kierownik "nie przepisze" na nowego właściciela... :roll: -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Wspaniale to mało powiedzianie Morgan ;) Katcherine - ten psiaczek jest cudowny :) Ja już się w nim zakochałam :loveu: -
Pamiętam tego psiaka - był wesoły, posłuszny i tak pięknie aportował... Ciężko uwierzyć, że już go nie ma :-(
-
Tego się nie spodziewałam.. Wyrwałyśmy go ze schronu i miało być już tylko lepiej... :placz: :placz: :placz:
-
O nie.... :-( Tylko nie to!! :placz: :placz: Z jednego się cieszę.... że nie odszedł sam, w azylu.... :placz: