-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
[quote name='Ania-Sonia']Ale słodkie fotki! Psiaczki, jak zwykle śliczne, uśmiechnięte i ... tłuściutkie ([SIZE=1]w tym wypadku nie można powiedzieć, że pies podobny do właściciela, bo Pańcia szczuplutka[/SIZE] ;) ). [/quote] Ale za to są tak samo pyskate jak ja :evil_lol:
-
-
-
-
A oto Baronek ;)
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem :shake: Kurczę, nie miałam czasu jechać do Azylu.. Mam nadzieję, że jutro mi się uda pojechać.. I że będzie z kim pogadać :roll: -
A to już dzisiaj - spacer rodzinny :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img452.imageshack.us/img452/8311/spacer14yu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/1668/spacer23sm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/1348/spacer36zy.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/7735/spacer46ep.jpg[/IMG][/URL]
-
A to Czaruś i Romuś na spacerku kilka dni temu :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/5699/czrek7bk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/140/romu0tu.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziękujemy za pozdrowienia :loveu: Romuś ma się tak sobie :roll: Skóra opornie się poddaje leczeniu.. Dużo łysinek ma Romeczek.. Dodatkowo kleszcze atakują :placz: Przykładowo - kilka dni temu, wieczorem Romusiowi wyjęliśmy 12 kleszczy!!!!!! :crazyeye: Czaruś miał 1!! :roll: To kwestia sierści - Romek ma jej mało, na dodatek jest szorstka.. Czarka sierść natomiast jest gładka, śliska i pewnie kleszczom trudniej się do takiej przyczepić... :roll: Koszmar..
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie było dziś znów pana kierownika - więc oprócz zrobienia zdjęć nie dowiedziałam się niczego, cholerka :angryy: -
Duduś, Duduś.. gdzie twój domek?? Ależ mi się tęskni za tobą.. :roll:
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Powiem szczerze, że wolałabym się w tym momencie wstrzymać od ustalania wieku.. Już nie dowierzam słowom pana pracownika, jeśli chodzi o wiek psa.. W przyszłym tygodniu będę rozmawiała z kierownikiem - wtedy spytam o wiek wyżła.. -
Nie [B]Milady[/B] Anulko, tylko [B]MIL[COLOR=red]K[/COLOR]LADY :loveu: :loveu: :loveu: [/B]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/5197/milka59vb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/6215/milka69fo.jpg[/IMG][/URL] I najlepsze na koniec :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4230/milka45ei.jpg[/IMG][/URL]
-
Pozwoliłam sobie przekopiować maile od Pana Radka, właściciela Milki (mam nadzieję, że nie będzie mi miał tego za złe) :) 2006-04-05 [FONT=Arial CE]"Witam!!!! Mamy problemy z Milką, bo rządzi bez opamiętania. Rośnie mała księżniczka, która uwielbia bawić się, a wręcz szaleć i mam za małą rodzinę by sprostać jej wymaganiom. Ma specjalne szampony, jedzenie bo byle co jej zdrowiu nie służy. Jeden ząb już wypadł poprzez ostre zabawy. Wita nas wspaniale wskakując na lampę u sufitu. Warszawka nam zazdrości takiego pięknego pieska czyli suczki. Pozdrawiam"[/FONT] [FONT=Arial CE][/FONT] 2006-04-12 [FONT=Arial CE][SIZE=2]"Witam!!! Ponieważ dawno nie mieliśmy okazji porozmawiać - więc Milka przypomniała mi o swym dobroczyńcy. Milka już nie pozwala tak się nazywać - trzeba mówić do Niej Milklady - dlatego prosiłbym o jej rodowód, gdyż mam wrażenie że pochodzi z królewskiej rodziny :) Śpi z poduszką pod głową, nie zje byle czego tylko frykasy i na byle co reaguje uczuleniem, chodzi tylko do dobrych lekarzy. Myślę że niedługo uda wyleczyć się jej dolegliwości, futerko ładnie odrasta. Jest żywiołowa i zaczyna dawać ostry głos. W mieszkaniu czuje się bezpiecznie. Tęskni za kolesiami z bidula - zaczepia wszystkie psy - szczególnie te duże, i rozgląda się jakby kogoś szukała. Podsłuchałem jej rozmowę z kolegą z podwórka któremu mówiła że bardzo dobrych ma opiekunów tylko musi jeszcze ich sobie lepiej wychować to da się z nimi mieszkać ;) To wychowanie dobrze jej idzie, bo wszyscy skaczą przy niej jak przy księżniczce. Życzę WESOŁYCH ŚWIĄT"[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2]:loveu: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2]I zdjęcia :loveu: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][SIZE=2][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4580/milka18fv.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE][/FONT] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/9504/milka29op.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4846/milka31gf.jpg[/IMG][/URL]
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Nie wiem - dziś pan kierownik nie mógł się ze mną spotkać, bo jest bardzo zajęty.. Dopiero w przyszłym tygodniu poświęci mi swój czas.. Dopiero wtedy będę mogła wypytać o wszystko.. :roll: -
Duduś szuka domu!!!!!!
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
O bannerek bardzo prosimy :) Tak Tanitko - psiak ma długi ogon i pięknie nim macha :) -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
_Aga_ replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='tanitka']pies jest juz na allegro [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=97135922"][B][COLOR=#0000ff]http://allegro.pl/show_item.php?item=97135922[/COLOR][/B][/URL] Agnieszko zrób mu jeszcze jakieś zdjęcia i koniecznie wygłaszcz go ode mnie:-([/quote] Ta aukcja nie wzbudziła chyba zastrzeżeń, więc może ją zostawmy... :roll: