-
Posts
15313 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Aga_
-
Jeśli pani zależy na Tosi i wie, że jej się krzywda nie dzieje, że jest w dobrych rękach, że potrzebny jest transport - to czemu nagle są problemy i "niemiła atmosfera"?? :roll:
-
Myślę, że to główna przeszkoda - brak transportu. Bo o stanie zdrowia suni mar.gajko "złożyła raport" ;) Sunia jest tylko niedożywiona i ma albo początek, albo końcówkę cieczki. Jeśli końcówkę, to jest duże prawdopodobieństwo, że jest w ciąży.
-
Jeśli pani jest gotowa przyjechać po sunię - nie ma problemu. Jeśli nie, trzeba poczekać na transport - niestety, nie mam możliwości wsiąść w samochód czy pociąg i zawieźć suni pani do domu :roll: Z tego co mówiły dziewczyny z Krakowa - jak tylko będą miały transport - mogą sunię "wysłać" do nowego domku..
-
Jaka nieprzyjemna atmosfera?? :roll: Wiadomo, co jest suni, na wieści, czy jest szczenna trzeba poczekać, bo za wcześnie, żeby wyrokować, [B]nie ma transportu[/B]. Ja chyba czegoś nie rozumiem :roll:
-
Porozmawiam z mar.gajko jutro i poproszę ją o rozmowę z panią.
-
Nie wydaje mi się, żeby Bea niepoważnie wyglądała przed panią, mówiąc, że sunia jest w domku tymczasowym, jest dożywiana i leczona i czekamy na transport :roll:
-
A jeśli sunia jest szczenna, to jest bardzo wczesna ciąża, jak pisała mar.gajko - niewykrywalna na usg. W takim przypadku chyba spokojnie można sterylkę wykonać, jeśli stan zdrowia suni będzie dobry??
-
Dziewczyny - ja nie rozumiem, że pani nie rozumie, że nie ma transportu :roll: Chyba, że jest?? Skontaktuję się jutro z mar.gajko i spytam co i jak. Jeśli jest transport, domek jest dobry, to ja nie mam nic przeciwko przewożeniu suni.
-
Bea - z tego co mówiła mar.gajko - jak się tylko okaże, że sunia jest szczenna, od razu trzeba zrobić sterylkę, a nie usypiać urodzone już szczeniaki :roll: Myślę, że to jest najlepszy pomysł..
-
Ok :) Mam nadzieję, że pani od Bei nie przerazi sytuacja i nie wycofa się..
-
Powiem szczerze, wolałabym poczekać.. Żeby nie było, że pani się rozmyśliła, bo ona nie myślała o sterylizacji, a tym bardziej o tym, że sunia może być szczenna... A co Ty o tym myślisz, mar.gajko?? Wy się nami nie przejmujcie - macie większe doświadczenie i dobrą rękę ;)
-
Trzeba poczekać na dziewczyny z Krakowa.. Zobaczymy, jakie będą wyniki badania krwi..
-
Bea - sunia może być w ciąży.. Nowa pani powinna ją wysterylizować, chyba, że chce mieć stadko piesków :roll:
-
[quote name='mar.gajko']Tosia pozdrawia cioteczki tarnowskie i dziękuje za uratowanie życia. Jeszcze tydzień, dwa a padłaby poprostu z głodu.[/quote] Bez Was nic byśmy tu nie zdziałały :)
-
A ja dziękuję [B]Morgan[/B] za wyciągnięcie suni ze schronu i przewiezienie do Krakowa :Rose: Dziękuję [B]Bei[/B] za natychmiastową pomoc w szukaniu domku dla małej :Rose: [B]Dąbrówce[/B] za wsparcie finansowe i duchowe ;) :Rose: [B]Kar0li[/B] za rady, pomysły i zaangażowanie :Rose: No i dziewczynom krakowskim - [B]mar.gajko[/B], [B]Luizie[/B] - które zajęły się małą z pełnym profesjonalizmem :Rose: I [B]Dorocie[/B] - tymczasowej pani Tosi, za opiekę nad małą :Rose: [SIZE=4][COLOR=lime][B]Wszystkim, którzy zaangażowali się w ten czy inny sposób w pomoc małej - [SIZE=5]dziękuję[/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE]:Rose:
-
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
_Aga_ replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale bida :-( -
Super :) Dziękuję Karola :D Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc :Rose:
-
Dostałam od mar.gajko wiadomość, że sunia pani z domku tymczasowego "dogadała" się z Tosią :) A biegunka została opanowana :) Malutka chodzi po całym domku i ogrodzie bez problemów :multi: A "tymczasowa pani" jest zachwycona :cool3:
-
Jak tylko sunia wydobrzeje trzeba pewnie będzie zrobić sterylkę...
-
Śliczna, kochana, spokojna, dostojna dama :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2995/jamnisia1ar6.jpg[/IMG][/URL]
-
A tu z ciocią Morgan :D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5374/jamnisia1wm7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/3110/jamnisia2ox8.jpg[/IMG][/URL]
-
A to już w Krakowie :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1521/jamnisia3hw7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/5086/jamnisia4zc3.jpg[/IMG][/URL]
-
Podróż zniosła bardzo dobrze :) Prawie całą drogę siedziała mi na kolanach, pod koniec przesiadła się w chłodniejsze miejsce ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/1641/jamnisiaze7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/6509/jamnisia2rz5.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze... A póki co - ostatnie zdjęcie z Romusiem :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/870/jamniczkaazi2.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam nadzieję, że jako tak zdominowana w boksie, ciągle siedząca w budzie, nie była przez psa ruszana :roll: