Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='mosii'] to jest najpiekniejszy pies jakiego widziałam! rozbroił mnie od pierwszego spojrzenia:loveu: No właśnie :loveu:
  2. Ale dlaczego?? :roll: Na zdjęciach nie wygląda źle ;) Mnie się osobiście podoba ;)
  3. [quote name='becia66']Właśnie w tym pewnie rzecz....tylko trzeba bedzie cholerka coś z tym zrobić bo odstraszać będzie ewentualnych chętnych....:shake:..Póki co hopamy Ciapek :lol:[/quote] No właśnie.. tylko co zrobić?? :roll:
  4. [quote name='Mysia_']psiaki nie umiały się z sobą pogodzić... :roll: Puszek jest łapczywy przy jedzeniu i podobno przy tym były spięcia :roll:[/quote] hmm.. nie chcę się wymądrzać.. ale u mnie był podobny problem.. miałam dwa psy, jeden zadzior-dominant i też przy jedzeniu zdarzały się spięcia.. i nie tylko.. drugi ślepy, więc właził nieraz w tego zadziora i od razu była bójka.. musiałam je rozdzielać.. no i ogólnie musiałam bardzo uważac.. to wcale nie jest przeszkodą.. Puszek wcale nie musiał wracać do schronu.. no ale jeśli taką decyzję podjęli państwo.. szkoda psiaka... :sad:
  5. Wiedziałam, kiedy tu zajrzeć :loveu: Tak strasznie się cieszę :multi: Jest więc i dla takich psów nadzieja :loveu: Cudnie :loveu: Ps. A jaki jest adres tej strony??
  6. Katcherine, cieszę się, że z Gryskiem lepiej :) Z Romusiem nadal też.. I oby jak najdłużej, bo przez ostatnie tygodnie tak strasznie się dusił... myślałam, że to już koniec... I nadal nie wiem, od czego to zależy :roll: Pozdrawiamy :)
  7. Nie ma za co Anula ;) A co do gryzienia, to niestety nie wiem, co poradzić... :shake:
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1836/ciapek2we9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/ciapek2we9.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/ciapek2we9.jpg/1/w500.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/4776/ciapek3pn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/ciapek3pn8.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/ciapek3pn8.jpg/1/w900.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/8861/ciapek5xa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img371/ciapek5xa1.jpg/1/][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/ciapek5xa1.jpg/1/w900.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5877/ciapek6ge1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img371/ciapek6ge1.jpg/1/][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/ciapek6ge1.jpg/1/w608.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5817/dscn00292ok8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img371/dscn00292ok8.jpg/1/][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/dscn00292ok8.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5280/dscn00311pp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img522/dscn00311pp8.jpg/1/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/dscn00311pp8.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]
  9. [B]Izo[/B] - dziękuję :) Nie wiem, od czego to zależy, ale dziś jest dużo lepiej.. A ostatnie dni były straszne...
  10. Śledzę wątek Ciapka i ciągle mam nadzieję, że i on znajdzie swój dom..
  11. [quote name='Foksia i Dżekuś']Imie to moze wybrac jej przyszly wlasciciel , to nie jest ważne .lepiej trzymajmy kciuki do niedzieli,:thumbs::thumbs: bo jak zle bedziemy trzymac to wtedy bedziemy jej musieli nadac to imie.[/quote] No to trzymam kciuki :thumbs:
  12. [quote name='Mysia_']Jutro Pusio pojedzie do nowego domku, oby tylko zgodził się z dwoma pozostałymi psiakami :thumbs:[/quote] To ja też trzymam kciuki :thumbs:
  13. Rozmawiałam dzisiaj z panią Martą :) Jessy trafiła do raju na ziemi :loveu: Z kotkami dogaduje się bez problemu :) I uwielbia bawić się kolorowymi, grającymi piłeczkami i innymi zabawkami :loveu: I robi fikołki :crazyeye: :loveu:
  14. No coś Ty :D Nie schudłam tylko na starość rysy mi się wyostrzają :eviltong: :evil_lol: A poza tym ostatnio śpię po 2-3 godziny, dziecko mam chore - dlatego te oczy podkrążone, itd. ;)
  15. [quote name='majqa']Pozdrawiam Agnieszko. :loveu: Powodzenia szorściaczku!!! :loveu:[/quote] :loveu: Pozdrawiamy :loveu: [quote name='pixie']W dobre ręce trafiła Agnieszko od początku wątku, aż do końca! Ciesze się ogromnie! a z kotkami będzie wszystko dobrze..oswoją się[/quote] Taką mam nadzieję :loveu:
  16. Można pozdejmować :loveu: Jeszcze raz [SIZE=5][COLOR=magenta]dziękuję bardzo!!!! :Rose:[/COLOR][/SIZE]
  17. Też jestem ciekawa co u Cyganka :)
  18. Fatalnie :shake: Pozostaje mieć nadzieję, że ta pani ma numer i skontaktuje się z Tobą... Szkoda psiny... Jak jeszcze mówicie, że takich nikt nie bierze... :shake: Sunia pewnie nauczona czystości, więc w DT nie sprawiałaby problemów.. Tylko skąd te DT brać...
  19. Jessika/Jessy ma już dom :multi: Zostaje u pani Marty :Rose: Mam nadzieję, że jak już minie stres, to nie będzie atakowała kotków.... [SIZE=5][COLOR=red]Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w szukaniu domu dla Jessiki[/COLOR][/SIZE] :Rose:
  20. Chyba już się nie muszę martwić ;)
  21. A ta pani, u której była sunia nie wie jaki w schronisku dostała numer??
  22. To fatalnie :shake: Mam nadzieję, że nie będzie kolejną bidą, która spędzi w schronisku kilka lat :-(
  23. Cieszę się, że już jest lepiej w Was :) I też trzymam kciuki :kciuki: Romuś już tak miał, że było gorzej a potem znów się polepszyło.. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.. Pozdrawiamy :)
  24. A bo jakoś tak... :oops: Ten domek z kotkami nie jest pewien... Nie wiadomo, jak Jessika będzie reagować na koty i jak one na nią.. A DT na pewno nie będzie DS.. Więc jeśli dom z kotkami nie wypali to szukamy dalej..
×
×
  • Create New...