a oto pierwsze wieści z dzisiejszego przedpołudnia:loveu: :
[I][COLOR=darkgreen]witam...wszystko w należytym porządku,,jak by tu od zawsze była,,całą noc przespała wtulona we mnie,,co się przesuwałam to ona musiała chyba mnie czuć, bo cały czas się przytulała..narazie jakby jej nie było,,,znalazła piłke co wczoraj zgubiła i znowu się bawi...pozdrawiam[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#006400][/COLOR][/I]
[COLOR=black]co Wy na to???;) [/COLOR]