[B][COLOR=#004d3d]Wczoraj, przy okazji akcji transportowej kaukaza z Koszalina do Krakowa, Kinga wysypała się, ze ma cudownego jamniczka na stanie w koszalińskim schronisku. Nie mogłam pozostać na te wiaodmość obojętna i prosze wszystkich jamnikomaniaków o pomoc w znalezieniu mu domu.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#004d3d]Jamnik gładkowłosy, z lekka oszronionym pyszczkiem. Jak to jamnik - dlugi i niewysoki.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#004d3d]O madrym spojrzeniu. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#004d3d]Dla wielbicieli - prawdziwa gratka. Filip został znaleziony, gdy błąkał się bezpański –niestety, nikt go nie szukał. Ma ok. 7 lat, w schonisku przebywa od stycznia 2007r., [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#004d3d]Filip mieszka w pomieszczeniu hotelowym od pół roku w zamknięciu. :-( [/COLOR][/B]
[COLOR=#004d1f][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1058/filip01ck2.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
[CENTER][COLOR=#004d1f][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/9034/filip02fh8.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
[COLOR=#004d1f][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4858/filip03af7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]
[COLOR=#004d1f][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8418/filip04nh9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/CENTER]