Filipek dojechał szczęślwiie, był bardzo głodny, ale nie zmęczony i z ochotą zapoznawał sie z nową okolicą. Jest pieskiem mądrym, zrównoważonym, bezstresowym, ciekawym świata, pogodnym i bardzo stęsknionym kontaktu z czlowiekiem. Na smyczce sobie truchta, na oszczekujące pieski nie zwraca uwagi, jak chce wyjśc na dwór to kładzie się na smyczy. Ulubione miejsce- kanapa, ulubione zajęcie - buziaczki:loveu:
już jest prawie pewne że nockę spędzi w łóżeczku swej opiekunki tymczasowej, która jest nim zachwycona.:lol: