tak strasznie sie ciesze!!!!!!!!
pokochalam Rudzie calym sercem , znałam ja 2 lata...
to przecudowna sunia,
trudno uwierzyc ze to koniec koszmaru ....huuuuuuuuuura
Betinka jestes wspaniala!!!!!:loveu:
Auraa-wczoraj zrobilam prezentacje Maji i rozeslalam do znajomych , gdybys miala jakies telefony to zachecaj do adopcji innych psiakow , prosze!!! ;)
dzieki.....
Majulo trzymaj sie kochana!!!!!!
Auraa- :loveu: uratowalas jej zycie
Canon dostal goraca kroplowke , lezy w lazience kolo piecyka , jest okryty kołderkami...
glowka leci mu na bok...jest zle...kontakt jest z nim zerowy .
Neris mowi ze chyba niebawem przyjdzie czas na pozegnanie :-(
nie sadzilam ze powiem to tak szybko :Szaki ale z Ciebie przystojniak :loveu::multi:
Dzieki Witokretki ze mnie z nim zapoznalyscie...to przecudowne psisko!!!! ;)
dzwonilas po numer do gajowej?
wyslij pw to poda Ci numer telefonu .
(wiesz ze do mnie lepiej sms... niz tel. )
ja wczoraj zaproponowalam hotelik ...ale nie wzbudzil on zainteresowania.:roll:
to ja juz nic nie kumam.
kum kum...
Szaki to rewelacyjny pies.
Niezwykle szybko sie przywiazuje...
byloby wspaniale gdyby szybko znalazł ostateczny dom bo bedzie mu naprawde trudno.
W domu siedzi cichutko , nie zalatwia się.
nie sprawia naprawde zadnych klopotow.
Na spacerkach grzeczniutki i kochany.
Mily i ufny w stosunku do ludzi .
z psami tez nie ma klopotu.