[quote]moze wydrukowac te foty i doktorowi, co mu nozke ratowal, pokazac......z pewnoscia baaaaardzo by sie ucieszyl....Kacus zawdziecza mu zycie i zdrowie [/quote]Lulka , mam w planach wykonanie antyramy na sciane , ale wiesz wciaz cos...musze sie zebrac w sobie i wkoncu to zrobic...Doktorek wykonal kawal nieziemskiej roboty!!!!!!!!!!!! napewno sie ucieszy .... ;)