Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. dostalam potwierdzenie :multi: bylo u sasiada w skrzynce :angryy: dobrze ze facet mi przyniosl :roll:
  2. [quote name='Asiaczek']Felka urodziła się 24.12.2001 r. Jak widac, ma juz trochę lat..... na karku... Pzdr.[/quote] to roczek starsza od Tess gratulacje sie tobie naleza ze w tym wieku i po dzieciach dalej jest suczka wystawowa i wybgywa :klacz:
  3. [quote name='Asiaczek']Trzymajcie, prosze, za Asiaczki kciuki. Dzisiaj jest wystawa w W-wie. No i za pogodę, bo coś ona taka bardziej deszczowa się wydaje. Rano mżyło, ciekawe jak będzie podczas oceny... Pzdr.[/quote] trzymam ! :thumbs:
  4. w jakim wieku jest Fela ? tak jak po moich dziewczynach widac ze to matka polka :roll:
  5. ja odnosze wrazenie ze cos moja poczta nawala :roll: na chorzow nie mam, na zeszlotygodniowy Luksemburg tez jeszcze nic nie doszlo :crazyeye:
  6. Erka ma super wykrok :loveu:
  7. haloo co jest ?? kusisz fotami i co ? :mad:
  8. a ja jeszcze nie
  9. mielo byc 5 ale postow nigdy za wiele a wiec [CENTER][B][SIZE=5][COLOR=red]:eviltong::eviltong::eviltong: 6 :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  10. brawo oddzial - zglosilam formularzem, dzis dostalam meile potwierdzajace :multi::multi:
  11. ja mimo ze chcetnie oddalabym suczki na warunek to nie zamieszczam takiej informacji na stronie - z prostej przyczyny, nie oddam psa komus kogo nie znam i nie wiem czego sie po nim spodziewac
  12. walne troche prywaty ale to moj ulubiony watek na DGM ([SIZE=1] ale lizusostwo :evil_lol:)[/SIZE] [SIZE=1][SIZE=2]dzis moj Przemo zrobil mi wspaniala niespodzianke - kupil mi nowiutka drukareczke laserowa[/SIZE] :loveu::loveu: bede miala w koncu na czym drukowac zgloszenia na wystawy hihi[/SIZE] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5562/drukarkakw3.jpg[/IMG]
  13. mam rozumiec ze do niego jest twoj opis na gg ? :evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='grrrond']cockermaniaczko, zależy co Cię interesuje ;). Diametralnie różni się od Mojego Psa czy Przyjaciela Psa. Gazetka ogólnie nie jest jakaś szczególnie gruba. Są w niej artykuły dotyczące np. chorób, czy psiej skóry bardziej fachowe, ale np. mnie też nie zawsze jakoś szczególnie zainteresują. Jest również opis rasy zazwyczaj ze sporym tłem historycznym plus ze wzorcem. Zdjęcia są beznadziejne :eviltong:. Jest też dużo ogłoszeń na końcu. Są też opisy wystaw, które się odbyły ze zdjęciami z pudeł (które trzeba przez lupę oglądać :P)[/quote] ja tylko PSA czytam, MP i PP to dla mnie takie 'naj" "swiet kobiety' itp tylko w psim wydaniu :evil_lol::evil_lol: czyli duzo koloru, duzo reklam a zero tresci
  15. no troszke doszlam do siebie po Luxie :lol: ale jeszcze bym sobie pospala, Madzi w nocy nie odpowiadalo przykrycie koldra ( w lecie spala pod kocykiem) i co chwile sie budzila poplakujac :roll: Gratuluje nowego Championa i udanego synka i wnusia :) :)
  16. [quote name='REDA&MELA']Na stronie oddziału pojawił sie już plan sędziowania, mapka terenu, i spis psów w ras:lol:.[/quote] oo super :multi: widze ze nie musze gnac na zlamanie karku bo przed nami 30 psow a Pani sedzina do najszybszyc nie nalezy :evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Asiaczek']Tak czy siak pogratulowac trzeba! A jak się nazywała Wasza sędzina? Bo nasza to Christiane BROECKER i jej sędziowanie było dokładnie takie, jak opisujesz... Może ta sama Was sędziowała? My się w marcu wybieramy... Pzdr.[/quote] hmm nasza jakos inaczej ale to taki allrounder - chyba wszystkie rasy ma w swej ofercie :roll: i jest jedna z 2 sedziow w tym kraju majacym uprawnienia na sznauce jej wielkim plusem bylo to ze na wejsciu pytala sie wystawcy w jakim jezyku mu sie najwygodniej poslugiwac ( chyba 4 czy 5 proponowala) :lol: ja czekam na obsade na marzec ale na 90 % jestem na tak
  18. loo matko ledwo zyje - przed 5 dotarlismy do domu, ok 2200 km w ciagu 31 godzin :roll: jadac na wystawe w Niemczech zlapala nas straszna ulewa, i przez wiekszosc trasy nic nie bylo widac tak ze na wystawe dotarlismy dokladnie o 10 i jeszcze byl problem z zaparkowaniem :shake: za to wracalo nam sie juz bardzo dobrze powiem szczerze ze sama wystawa jestem zawiedzina - mala, ciasna, ciemna, duszna i smierdzaca hala, nie za bardzo bylo sie gdzie z rzeczami rozstawic wiec zamiast krzeselek i 2 transporterow upchalam oba psy do jednego i cala wystawe stalam, a jeszcze pan od stoiska i gadzetami psimi mial do nas pretensje ze smiemy mu sie przed nosem rozkladac :diabloti: ale go pokaralo i nie mial ani jednego klienta :evil_lol::evil_lol: dziekowalam bogu ze nie zdacydowalam sie na zabranie Madzi bo 9 miesieczne dziecko w tych warunkach nie czuloby sie dobrze :roll: jechalismy do wielkiej niewiadomej, czyli sedziny pochodzacej z LUX i jej sedziowanie bylo rowniez momentami wielka niewiadoma :lol: po bardzo slusznych werdyktach nastepowaly takie ze mialam wrazenie ze padne z szoku po czym znowu sedziowala OK, do tej pory zastanawiam sie co bylo "jej typem" :roll: stawki jak na sznaucery w tym roku podobno rekordowe u Tess w kl.championow 4 suczki w tym tegoroczna Zwyc.Swiata + BOB ze Sztokholmu i jej miotowa siostra ale w sumie nie poszlo nam zle - r.CAC i w porownaniu r.CACIB, sliczny pucharek odebrany w sekretariacie po wystawie i masa nowych znajomosci :multi::multi: oj chyba czuje ze w marcu znowu do LUX zawitamy ;)
  19. a my niedlugo do Luxa wyruszamy, tylko czekamy na kolezanke z Poznania bo PKp jedzie
  20. [quote name='Doginka']Jak nie zapomnę:razz: Ale ona będzie strzyżona maszynką prawie na łyso - babka życzy sobie, abym nawet brodę jej ścięła:crazyeye: - zrobię wedle życzenia - już ją kiedyś strzygłam:p Babeczka twierdzi, że ta broda wszystkie brudy zamiata i jest to pies domowy, to po co jej broda:angryy:[/quote] [quote name='eria']to po ch***j brała sznaucera :angryy::angryy::angryy::angryy: ja bym nie ruszyła brody,no nie umiałabym :shake::placz:[/quote] moj Lancelot tez brody nie ma i to ponad pol roku jakos i jakos zyje ja sie do jego wygladu juz przyzwyczailam choc na poczatku wydawal mi sie okropny on ma ogolone cale to na dolnej szczece, na gornej ma koncowki degazowkami wycieniowane
  21. [quote name='Różyczka']Z tego, co ja rozumiem to wystawca zagraniczny w tym Polak 50euro, a Czech w koronach ;). Po pierwsze jest to napisane pod informacjami dla Czechów, po drugie podane jest [COLOR=#ff0000][COLOR=black]1000[/COLOR],- Kč (CZ). [/COLOR][COLOR=black]Czesi tak mają, że w swojej walucie mogą płacić :roll:.[/COLOR][/quote] dokladnie tak jak rozyczka pisze Han mozesz zaplacic w koronach ale rownowartosc 50 EUR wiec sie srednio oplaca :roll:
  22. moj brat dzis dostal 1 za to ze ksiazki nie mial !! to juz przegina, mogla by baba choc tydzien dac na kupno :angryy::angryy:
  23. :shake: starosc nie radosc - kciuki trzymalam a zapomnialam pogratulowac :oops: :sweetCyb::sweetCyb: a wiec BRAWO ASIACZKI !! TAK TRZYMAC !! :fadein::fadein:
  24. heh jak ja sie ciesze ze szkola juz za mna :multi::multi: choc jako ta masochistka o studiach podyplomowych mysle :evil_lol:
×
×
  • Create New...