-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
a trafil wam sie kiedys kilent ktory koniecznie chcial zeby pies dostal glupiego jaska do zabiegu ? bo mi tak, jak mu powiedzialam ze strzyge bez takich dodatkow to stwierdzil ze sobie poszuka gdzies indziej :roll:
-
jeszcze nic nie ma
-
grzebie w zebach ale z umiarem, stosuje cala skale ocen, dokladnie maca bardzo sympatyczna, do mojej rasy ma oko :)
-
dali plan sedziowania ale kurcze jakis dziwny bo w sznaucerach nie dali podzialu na kolory :roll: sobota [URL]http://www.uchl.lu/imagesexpo/samedi_77.pdf[/URL] niedziela [URL]http://www.uchl.lu/imagesexpo/dimanche_77.pdf[/URL]
-
wczoraj ALBA ASTRA Elitesse CAC, CACIB I BOB - skonczyla wegierski championat :multi::multi::multi:
-
[quote name='Asiaczek']I znowu prośba o kciuki. Dzisiaj w B-stoku jest oceniana m.in. V gr., czyli baski-babaski. Oby nie padało... O 4.30 poczatek zbiórki... Pzdr.[/quote] ja trzymam :thumbs:
-
[quote name='Asiaczek']Jakie słodkie Puchatki.... :loveu::loveu::loveu: Pzdr.[/quote] superowe sa :) szkoda ze nie mam jak pojechac ich zobaczyc na zywo bo to ponad 400 km czyli podroz na calutki dzien a Przemo nie mial by jak z psami wychodzic zostajac z Madziusia :placz: [quote name='gassira'][B]LUCKY LUKE Grasant:loveu::loveu::loveu:[/B] ja takiego chce:placz:[/quote] ja tez !! udal sie chlopaczek - i szuka nowego domu, bo jego brat Levi's juz zarezerwowany uhh gdybym tak miala wiecej miejsca :roll:
-
nie bylo mnie troszke w domu ale juz nadrobilam fotkowe zaleglosci :) co do mojej pracy to bede sie bronic dopiero w pazdzierniku ( myslalam ze we wrzesniu to bedzie :placz:) ale termin nie jest znany - mam dzwonic i sie dowiadywac :roll: a wogole to po napisaniu magisterki myslalam ze zawalu dostane - skonczylam w nocy ze srody na czwartek, zapisalam plik i poszlam spac... wstaje rano w czwartek, chce sobie bledy sprawdzic, klikam na plik a tam "ODMOWA DOSTEPU - PLIK USZKODZONY" :crazyeye::crazyeye: cale szczescie ze wieczorem przeslalam tacie coby sobie przeczytal i tylko jeden podrozdzial mi przepadl i kilka poprawek, ale szybko dopisalam to na nowo nie wiem co bym zrobila gdyby nie ten tatowy meil - az sie boje myslec nawet :shake::shake:
-
[B]LIZ TAYLOR Grasant[/B] [IMG]http://images41.fotosik.pl/6/0f499fd858ebd554med.jpg[/IMG] [B]LITTLE LADY Grasant[/B] [IMG]http://images32.fotosik.pl/352/b71fa6df12c6455fmed.jpg[/IMG] [B]LILLY MARLENE Grasant[/B] [IMG]http://images43.fotosik.pl/6/2fe3668e8387a345med.jpg[/IMG] [B]LARA CROFT Grasant[/B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/6/2c1432d22ca61322med.jpg[/IMG]
-
zbieralam sie i zbieralam do odkurzenia galerii ale zawsze bylo mi nie po drodze :roll: ale sie w koncu wezme w garsc i zaczne od malych Wacikow :loveu: Waciak 16 lipca po raz drugi zostal ojcem a to jego dzieci w wieku 6,5 tygodnia [B]LUCKY LUKE Grasant[/B] [IMG]http://images29.fotosik.pl/270/f0d06b4f7504787dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/270/f61e748a0656e53bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/6/50af66500169bed8med.jpg[/IMG] [B]LEVI STRAUS Grasant[/B] [IMG]http://images31.fotosik.pl/353/0f2093527930222amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/353/7b28d07263ba52e5med.jpg[/IMG]
-
w niektorych formularzach zgloszeniowych mozna zaznaczyc coby nie publikowali danych wlasciciela
-
loo matko ale malutkie numerki byly na tej wystawie :evil_lol:
-
a ja sie pochwale ze skonczylam pisac prace magisterska :multi: jutro jade ja zawiezc na uczelnie ... i bede czekac na obrone :roll:
-
[quote name='Asiaczek'] O/Wrocław jakieś wstępne informacje podaje. Ale na numer ringu i godzinę sędziowania to chyba jeszcze za wczesnie... Pzdr.[/quote] stawek na bank nie bylo w zeszlym roku ale plan sedziowania chyba tak :roll:
-
loo matko :crazyeye: mam nadzieje ze jej uraz psychiczny nie zostanie :roll: moj Lanc po pogryzieniu przez rottweilera jak mial rok do tej pory jak tylko widzi psa tej rasy chce atakowac :shake:
-
[quote name='amoretta']Dobre:roflt::lol: Dziewczyny trzeba zrobić tipsy,fryz i zwycięstwo jest wasze:D[/quote] kurcze to chyab tez nie zawsze dziala :evil_lol: ja w opolu z jedna rasa wzielam BOB a z druga moj pies byl 3 na 3 :roll:
-
szukaj informacji bezposrednio na stronach oddzialow ZK bo te ogloszenia na stronie zarzadu glownego po pierwsze sa stare a po drugie niepelne - nie wszytkie oddzialy wysylaja info o szczeniakach do ZG
-
[quote name='Bardotka']Żeby nie było pomyłek to zeskanowałam wszystkie :D Troszkę ich było ;)[/quote] dziekuje :loveu::loveu: troszke innych psow sie w Austrii spodziewalam :crazyeye:
-
moge prosic o sznaucery srednie pieprz i sol i sznaucery mini czarno - srebrne ? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
wiesz ci to dziwny sedzia, raz ocenia tak raz śmak, chyba od dnia zalezy w zebach jakos szczegolnie nie grzebie, bardzo macajacy tez nie jest, opis dyktuje siedzac sobie na krzeselku :roll: mnie juz ocenial z 5 razy i widze ze nie ma jednego typu
-
a ja w tym roku zrezygnowalam z zielonej, mam dosc korku przed wystawa i szukania miejsca do zaparkowania w lesie :shake::shake:
-
[quote name='AnkaW']łoj :crazyeye: trzy psy, trzy rodowody i wszystkie pocztą przyszły :lol: nikt mi psów nie sprawdzał :roll:[/quote] to chyba od oddzialu zalezy - we wroc trzeba z psem przyjsc na dyzur sekcji, w katowicach odbiera sie samemu w sekretariacie :roll:
-
Puzzle - nie chce oceniac hodowcow twojej suni jednak nie podobalo mi sie strasznie to co oni robili, a mianowicie jezdzili z malutkimi szczeniakami na wystawy ( widzialam ich na 3 - czy bylo wiecej tego nie wiem bo mieszkamy daleko od siebie) usilujac je sprzedac, zreszta na stronie ostatniego miotu sa piekne foty pies + nowi wlasciciele robione wlasnie na wystawach wystawy psow nie sa miejscem na sprzedaz psow, mozna owszem tam sobie upatrzyc hodowle, nawiazac kontakt itp ale nie powinno sie w takich warunkach kupowac / sprzedawac szczeniat z takiego postepowania rowniez beda sie braly nieodpowiednie domy bo bardzo czesto decyzja o zakupie jest spontaniczna np na prosbe dzieci lub pare razy spotkalam sie z tym ze ktos bral ze soba pieniadze na wystawe bo chcial kupic szczeniaka - rasa obojetna, wezmie to co bedzie lub to co mu sie akurat spodoba :roll: wiem ze szczeniat mieli duzo, ze za bardzo nie bylo zamowien ale nie tedy droga :shake: ja mialam miot dokladnie w tym samym czasie i jakos nie targalam ze soba szczeniakow, nawet jak jezdzilam wystawiac swoje psy ( oni jezdzili tylko ze szczenietami)
-
nominacje na wystawe CRUFTS w Anglii mozna otrzymac na wielu wystawach przyznajacych takie nominacje ( w Polsce to od tego roku Katowice) - dostaja je zdobywcy CACIBow i Zwyciestw Mlodziezy, dodatkowo Interchampiony maja dozywotnie kwalifikacje
-
wiecie co ale nie zawsze super dom sie takim okazuje :roll: ja mialam 4 mioty po swoich suczkach i w sumie moge byc zadwololona bo tylko jeden szczeniorek trafil zle ... piesek stal sie klopotliwy ... bo SIKAL ! maly szczeniaczek !! nie robil tam gdzie mu wyznaczyli miejsce tylko tam gdzie chcial a ze w mieszkaniu nie mieli drzwi wiec mial kilkadziesiat metrow do "dyspozycji" :shake: i dowiedzialam sie ze zmienil dom bo jego nowa pani wpisala mi sie w ksiege gosci na stronie , poprzedni wlasciciel nie odezwal sie slowem mimo ze w umowie kupna-sprzedazy jest punkt ze to ja mam pierwszenstwo odkupu psa ehh