-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[quote name='kinnia']Psu trzeba kupić bilet? bo ja już rok jeżdżę i nigdy mu biletu nie kupowałam- a nie raz miałam kontrole!?!??1:eviltong:[/quote] teoretycznie trzeba, w praktyce roznie bywa, ja kilka razy jechalam bez biletu i sie nikt nie przyczepil ale w sumie wole nie ryzykowac bo 1,20 to nie duzo za t mandat juz troche wyniesie :roll: [quote name='kapka22']Dzięki wielkie :) :multi: A powiedzcie mi jeszcze, te tramwaje / autobusy podawaliście właśnie z Głównego, tak??[/quote] tak 9 i 17, wychodzisz wejsciem glownym i przystanki masz po lewej stronie - trzeba przejsc na swiatlach
-
[quote name='simbik']Mnie też to już za niedługo czeka :cool3: i ten namiocik też z myślą o moim Borysie :lol:.[/quote] moje najszczersze gratulacje !! :multi::multi:
-
oo super :multi::multi: moje bury potwierdzilam, ale dozglaszalam jeszcze suczke z mojej hod i nie wiedzialam czy ja przyjeli ale jest ! :multi: tylko sedziego nam zmienili :roll:
-
ja mysle nad namiocikiem bo coraz czesciej zabieramy Magde U. na wystawy a zmienianie pampersa przy kilkudziesieciu osobach jest odrobine krepujace :evil_lol: no i mogla by sobie spac w wozeczku bez zaklocen ;)
-
[U]dla jadacych tramwajami / autobusami:[/U] bilet normalny 2,40 bilet ulgowy ( uczniowie, studenci) 1,20 bilet za psa 1,20
-
simbik kilka pytanek: czy latwo sie rozklada? czy duzo wazy i zajmuje duzo miejsca po zlozeniu ? czy przyczepiasz go linkami czy nie jest to konieczne ?
-
ooo w koncu znikl ze strony formularz zgloszeniowy :lol:
-
mi tez dziala, spod dworca jeszcze 9 jezdzi na stadion
-
[quote name='cockermanka']I ciekawe,czy nas przyjęli....[/quote] to tez mnie interesuje :eviltong:
-
ciekawe kiedy pojawi sie rozpiska ringow :roll:
-
moj ulubiony psi sklep internetowy ma je w swojej ofercie i mysle czy by nie przetestowac :roll:
-
masz podane w kolejnosci rasy i mozesz sie mniej wiecej zorientowac - nigdy psy nie wchodza dokladnie wg jakiejs konkretnej godziny
-
[quote name='Sweetaśna']wiem ze sie powtarzam ale czy ktos wie czy jest gdzies rozpiska o której bedą wystawiane poszczególne rasy ???[/quote] na stronie oddzialu ?
-
te prognozy zmieniaja sie kilka razy dziennie - jeszcze wczoraj interia podawala na niedziele 14 st i deszcz :roll:
-
oj bubu chyba niedokladnie czytasz asiaczkowa galerie :evil_lol: o czarno-bialych byla tu mowa nie raz ! nawet nie tak dawno temu tez :eviltong:
-
ja mam kolezanke ktora hungarystyke skonczyla czy jako to sie tam zwie niech ktos napisze pismo po Pl a ona przetlumaczy na madziarski i sie wszyscy podpiszemy
-
Krzys wspaniale opisal to co i ja chcialam owszem nie znam cie ale czasem na twojego FB zagladam poogladac fotki, staram sie nie czytac twoich postow bo jak to zrobie to mi rece opadaja - szczegolnie PO wystawach widzialam cie na jednym show w akcji - ciebie i twojego meza - i jakby was ktos sfilmowal wtedy mozna by to bylo rozpowszechniac z tytulem " chora ambicja" a najgorsze dla mnie jest to ze tak jak podchodzisz do swoich psow tak tez podchodzisz do swojej corki ... pamietasz jak ja ktos zaatakowal czy pobil w szkole ? wiesz co wtedy czulam ? jak przeczytalam twoj komentarz o calej sprawie ? nie wspolczucie, mialam ochote powiedziec kobieto niech ci ktos da w leb raz a porzadnie
- 21590 replies
-
no pieknie a ja mam championaty porozpoczynane w 2007 :shake: i to obie suki maja po 3 cace, suczka z mojej hodowli tez tak ma tylko ona juz 5 cacow zdobyla :roll: [QUOTE]CAC uzyskane w klasie championow od 1 stycznia 2008 roku nie liczą sie do championatu - chyba ze był on rozpoczety w roku 2006 lub wczesniej. [/QUOTE] tylko sluchaj co z rokiem 2007 wlasnie ? bo nie licza sie od 1.01.2008 a pieszesz o 2006
-
[quote name='Juszes']Na wystawie widziałam też rosjankę, która sprzedawała szczeniaki za 3000 euro! ;O No wiec, takie zróżnicowane te ceny, bo czasem są tez ogłoszenia za 600- 1000 zł z rodowodem.[/quote] bo w innych karajach wysoka cena w EUR to norma a u nas czesto iles tam w zlotowkach to juz majatek ja jak przywozilam swoja suke z Czech za 500 EUR ( a euro bylo wtedy drogie) to sie niektorzy pukali w glowe, dzis szczeniaki z tej samej hodowli kosztuja 800-1000 EUR a w Pl sznaucera sredniego z papierami mozna dalej kupic za 800-1000 ale zlotych - tak jak ladnych pare lat temu :roll:
-
ja mialam chomika w wersji najpierw chomik potem pies i bylo Ok nastepnie probowalam ze szczurem - najpierw pies potem szczur i to juz nie zdalo egzaminu - szczur trafil w dobre rece :roll: a co do bloku TAK - ja mam 4 psy w mieszkaniu w bloku + co jakis zcas szczenieta , ale pod jednym warunkiem sredniak musi sie codziennie wybiegac
-
wysoka cena swiadczy o tym ze sa ludzie sklonni taka cene zaplacic - a wiec jest okreslony popyt a jek jest popyt to jest i podaz :roll:
-
ja jak szczeniaki mialy zapedy niszczycielskie spryskiwalam to co wpadalo im najczesciej pod zeby mocnymi, smierdzacymi perfumami - odstraszajaco dzialal i zapach i smak :evil_lol:
-
[quote name='orsini']Klub sznaucera jest, konkurencyjnego nie będzie ot i koniec tej dyskusji. [/quote] to co jest to TYLKO nazwa i przewodniczacy i NIC wiecej no moze to ze pan Krol podaje ( czytaj narzuca) sedziow na wystawe klubowa wg wlasnego klucza
- 21590 replies
-
[quote name='olinafm']Czyli może się nie udać? Bo najwyżej bez psa sobie przyczłapiemy :([/quote] wszystko zalezy od ludkow ktorzy beda stac na bramce, ja z psami na wystawy jezdze kilkanascie lat, czasem nawet w ksiazeczke zdrowia nie zajrza a czasem taka kontrola trwa pare minut bo wet musi wszytko dokladnie przeczytac :roll:
-
[quote name='olinafm']Ja będę z Cujem. Mamy zamiar pooglądać sobie psy. Podobno z psem można będzie wejść na teren stadionu pod warunkiem, że weźmiemy książeczkę zdrowia ze wszystkimi szczepieniami?[/quote] najczesciej to sie udaje