-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
u mnie wegrzy sie nie upominali wcale tak jak i austriacy slowacy gnebia i czesi tez
-
a tak na marginesie - odpowiedzialam na zadane pytanie nie zajmuje sie sledzeniem uzytkownikow i wyszukiwaniem co pisza na innych watkach, w tym nic nie bylo o suce / szczenietach - tylko pytanie o kopiowanie jezeli ktos chce i tak to zrobi i chyba lepiej zeby to sie odbylo w cywilizowanych warunkach a nie w domu metoda chalupnicza niceravik i inne jej podobne panny maja teraz nowy topic do wylewania swoich mysli :multi: a ja wczoraj rozmawialam z naszym poslem obecnej kadencji ( majacym aktualnie 4 kopiowane psy) jak tam idza w sejmie prace nad zmiana przepisow regulujacych kopiowanie ... i mam powody do radosci :eviltong:
-
we wroclawiu kierownikiem sekcji sznaucera jest sedzina miedzynarodowa, na dodatek zawodowo pani policjant ktora kopiuje ogonki :eviltong:
-
zawsze daja spis wystawcow i liczbe psow w rasach
-
[quote name='DOMINIK_SEBASTIAN']Czym i jak najlepiej jest skopiować ogon szczenięciu??[/quote] najlepiej zrobi to weterynarz, ktory ma doswiadczenie w tego typu zabiegach, psa latwo oszpecic niewlasciwym wykonaniem zabiegu popytaj hodowcow twojej rasy jakiego weta polecaja bo kazdej rasie tnie sie ogony na innej dlugosci najlepiej zabieg wykonac u 2-4 dniowych maluszkow, u starszych psow jest to wykonywane pod narkoza i dluzej sie goi
-
a mi sie nie podoba sposob oceniania tej pani lubi psy zdecydowanie duze, masywne i kopiowane mojej suce ktorej sie ostatnio przytylo napisala ze jest srednio mocna ... :roll: raczej juz do niej nie pojade mimo ze moja suczka dostala BOB
-
jak ktos bedzie w Nitrze to rozejrzyjcie sie za ulotkami Trencina :modla:
-
moj szczeniaczek zostal oddany bo ... sikal :diabloti: normalnie porazka zeby 2-3 miesieczne szczenie sikalo w domu :evil_lol:
-
[B]ja z Tess[/B] [IMG]http://images25.fotosik.pl/281/cdb72e148955668c.jpg[/IMG] [B]Klaudia z Dee[/B] [IMG]http://images46.fotosik.pl/17/ec1785a2148079afmed.jpg[/IMG]
-
ja nie czekalam na finaly bo sedzia z tych co na sznauce nawet nie spojrzy :roll:
-
[B]DEE DEE Elitesse - V1 CWC[/B] , rozpoczela Championat Polski :multi: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/DeeRybnik08.JPG[/IMG] [B]TESSI - V1 CWC, NSwR, BOB[/B] [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/TessRybnik08.JPG[/IMG]
-
[B]DEE DEE Elitesse - V1 CWC[/B] , rozpoczela Championat Polski :multi: [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/DeeRybnik08.JPG[/IMG] [B]TESSI - V1 CWC, NSwR, BOB[/B] [IMG]http://lancelottessi.republika.pl/TessRybnik08.JPG[/IMG]
-
ojciec mojego najblizszego miotu [I][B]Grand Sen AZAR[/B][/I] wlasnie zgarnal [B]V1 CAC r.CACIB[/B] i zostal [B]v-ce ZWYCIEZCA EUROPY !![/B] :laola:
-
swietne sa te spacerowe fotki :loveu::loveu:
-
ostatnia wystawa sezonu Nowa Ruda 6-7.12.2008 - krajówka
Elitesse replied to panienkabubu's topic in 2008
w zeszlorocznym temacie wystawy jest opisane jak sie dostac do nowej Rudy - niestety tylko PKS z Walbrzycha lub Wroclawia -
zrobilam sobie mapke dojazdowa [IMG]http://images31.fotosik.pl/373/2aba2dd3fcc88286med.jpg[/IMG]
-
trzymam kciuki za Asiaczkowe popisy na EURO !!! BTW Madzia juz od jakiegos czasu superowo bawi sie ksiazeczkami od Ciebie :loveu::loveu:
-
ja czytajac podobne tematy na DGM odnioslam wrazenie ze ci ktorym udaje sie zarobic sa BE bo pewno leca po najmniejszej linii oporu, karmia najtansza karma, nie szczepia itp i wogole sa pseudohodowcami :shake:
-
mi tez :roll: jak nie uzbieracie calosci to Przemo ma 15 wyplate to wtedy bede mogla cos jeszcze dorzucic :roll:
-
poszukaj na forum uzytkownika " lutomskak " jak dla mnie najlepsza w wawie !
-
na pewno sa hodowcy dokladajacy do miotow - jesli jada na krycie gdzies "na koniec swiata", albo ci co maja malo hodliwe rasy :roll: ale zdecydowana wiekszosc albo wychodzi "na zero" albo jest na plusie liczac koszty danego miotu - bez doliczania sobie kosztow opieki nad doroslymi psami jesli byloby inaczej nie bylo by tylu hodowli i tylu miotow
-
i w otwartej i w champioanch mozna wystawiac starsze psy niz 8 letnie - bo dla tych klas nie ma gornej granicy wieku
-
1-14 w hali 15-22 na powietrzu w zeszlym roku jesienia tez spora czesc ringow byla na zewnatrz :roll:
-
dostalismy potwierdzenie :multi: w tym roku mamy szczescie i ring sznaucerow jest w hali :multi: - w zeszlym rokiem marzlismy na dworze :roll: napisali ze do zaplaty 700 KC czyli potwierdzily sie informacje telefoniczne uff
-
w Polsce jest wlasnie zamieszane i czesto klase weteranow nazywaja blednie klasa honorowa :shake: a typowa klasa honorowa jest spotykana w Czechach, Niemczech, na Slowacji itp moja w tej chwili 6 letnia suka ma 2 x BIS i 1 x res BIS psow z klasy honorowej z wystaw Slowackich moga w niej wystepowac tak jak piszesz psy z tytulem INT.CH lub CH bez limitu wieku, ale w klasie tej NIE przyznaje sie tytulow typu CAC, CACIB czy BOB