-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
oo chyba tak do kraju tulipanow, wiatrakow i ... :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='gassira']czyli psy jak i ludzie każdy lubi co innego,ja ubolewam nad tym że Gass za mało lubi aport,ewentualnie może chwile pobiegać za pilłą do nogi:roll:[/quote] wiesz co ja zauwazylam, jesli o aportowanie chodzi, ze sredniaki ogolnie za tym nie przepadaja :roll: moje w domu to jeszcze od biedy beda ganiac za jakas pilka czy zabawka ale na spacerze to sobie moge sama biegac :evil_lol: mase zabawek ta pogubilam bo rzucilam gdzies w trawe, zaden pies sie nie byl laskaw ruszyc a ja nie moglam znalezc :placz: na egzaminach PT czy PO za aport sredniaki zawsze maja malo punktow
-
ja raz w zyciu zabralam Lanca na rower, a pies jak to pies chce sobie wachac to latarnie, to drzewko, to krzaczek :roll: wygrzmocilam sie dwa razy i powiedzialam nigdy wiecej ! :diabloti: bo te ciekawe zapachy dziwnym trafem byly ZAWSZE po drugiej stronie roweru niz Lanc biegl :evil_lol:
-
byl dzis listonosz a skrzynka pusta :shake: chyba sie zaczynam denerwowac czy mi psy przyjeli ---------------------------- wyslalam im meila, odpisali po pol godzine ze psy przyjete i oplata doszla :multi::multi::multi:
-
[quote name='gassira'] jaka skromna:eviltong: [/quote] bo sa sliczne :eviltong: dobrze ze nie ja je robilam :evil_lol::evil_lol:
-
na BISach ladnie zaszaleleiscie :laola: tak trzymac :cool2:
-
[quote name='puzzle'] Elitesse z jakimi psami zaczynalas? Zawsze mialas sznaucery?[/quote] tylko sznauce :loveu: moim pierwszym psem byl juz prawie 12 letni LANCELOT Zbojecka Saga, mama dluuugo nie dawala sie na psa w domu namowic ale sie w koncu udalo po tym jak przez 2 lata korespondowalam z hodowczynia, jezdzilam z nia na wystawy itp :multi: juz na swoim dolaczyla do nas planowana Tess, nieplanowana Zadra i jeszcze bardziej nieplanowany Waciak :lol: a teraz mysle zeby jakas coreczke Tess sobie zostawic :roll: ale jak na razie warunki mieszkaniowe nie pozwalaja mi ani na szczenieta a ani na nowego psa :placz:
-
hehe miniaga zostan doradca hodowlanym :eviltong:
-
no no supar wyniki !! :multi::multi: a jakies wiesci z BISow ?
-
[quote name='puzzle']Zmienili mi nick:evil_lol:, hahahhaha 100 lat temu o to napisalam i az sie przerazlam jak to zobaczylam:evil_lol:, przez 5 minut sie zastanawialam jak to sie stalo:evil_lol:. To jednak trzeba byc blond:roll:... Tak Hebe ze swoim (skaranie boskie:angryy:) poprzednim wlascicielem byla raz na wystawie, wlasnie w baby w Nowym Dworze Maz. i z tego co wiem chyba wygrala, ale nie jestem pewna bo niedostalam zadnych dyplomow, opisow, nic, ale na szczescie malutka ma ten etap zycia juz za soba, zawsze jak sobie o tym pomysle to mi sie malej zal robi, no ale mam nadzieje, ze u mnie juz czuje sie dobrze;). No to Hebe walczy z Dee Dee dokladnie o to samo;), bedziemy jeszcze w Poznaniu jezeli w Nowym Dworze Maz. sie nie uda, ale przydalyby sie jeszcze ze dwie krajowki, jedna may juz zaliczona, jedna jeszce jest nastepnego dnia po klubowce, no ale dla pewnosci dobrze byloby wawe odwiedzic, tylko mam problem jak to zrobic...[/quote] tez mi cos nie gralo jak zobaczylam puzzle :evil_lol: Hebe miala 3 lokate na 3 suczki z ocena wybitnie obiecujaca :roll: druga byla Dee a pierwsza - najstarsza HI FI z Czartowego Pola ja jak zaczynalam jezdzic na wystawy mialam 13 lat, najpierw wozil mnie tato ale potem mu sie troche znudzilo i jezdzilam sama pociagiem, nawet w Pradze bylam :eviltong:
-
[quote name='puzzle']A Ty masz jakas mlodziez do wystawiania? Beda na klubowce Twoje dorosle psy? Chcialabym je kiedys w rzeczywistosci zobaczyc;). [COLOR=red]w mlodziezy bedzie DEE DEE czyli ta suczka z ktora twoja konkurowala w zeszlym roku na klubie w klasie baby, potrzebuje duze Zwyc Ml do ML.Championatu :roll:[/COLOR] [COLOR=red]Zadra poleci w otwartej a Tess w championach, no i miniksa tez zabieramy :)[/COLOR] Ja przygotowywalam Hebe wg ksiazki, o brzuchu nic nie bylo wiec brzucha nieruszylam:eviltong:, ale w sumie moge sprobowac, wszystkie tego typu wskazowki sa mile wwidziane, bo mojego pseudo sznupa strzyglam jak mi sie tylko podobalo, Hebe staram sie robic pod wzor wystawowy (chociaz opitolilam jej grzywke troche zabardzo:oops:).[/quote] no ja gole brzuszki "do pepka" czyli cala wewnetrzna czesc ud i to co miedzy nimi
-
[QUOTE]cholerka ja też nikogo nie znam, ktoby studiował administrację publiczną, ale za to wiem, że jakbym się dostała i udałoby mi się zrobić licencjat, to będę mogła pracować w OPS i pomagać ludziom:p - ja raczej jestem leń i po tym kierunku mogłabym pracować w np. ADM, albo w UP, albo we wspomnianej już OPS - praca od 8-16, wolne soboty i niedziele, a ja za żadne skarby świata nie zrezygnuję z wystaw, więc to by mi pasowało:cool3: [/QUOTE] nie wiem jak tam w twoich rejonach ale zeby we Wroc dostac taka ciepla, panstwowa posadke trzeba miec niezle znajomosci :roll: ludzi "spoza" nie biora :shake: ba wrecz potrafia zwolnic mniej zaprzyjaznionych coby tylko miejsce zrobic ...
- 21590 replies
-
[quote]Niestety nie... ale bede w Nowym Dworze Mazowieckim na klubowce i krajowce i w Poznaniu na miedzynarodowce [/quote] to bedziemy na klubie razem w klasie, w Poznaniu mozliwe ze tez :) BTW sluchaj dlaczego nie ogolisz brzucha swojej sucz ? tak jest estetyczniej i latwiej dolna linie zrobic a po drugie zawsze mniej brudu pies dodomu przynosi
-
a we Wroclawiu bedziesz ? sliczne rozetki ufundowalam sredniakom :eviltong:
-
[B]powodzenia ![/B] :thumbs: BTW to Wrocek na 100 % bo w Lux mamy inne dni a w Chorzowie Ciebie w tym roku nie ma za to ja bede po raz pierwszy
-
[quote name='Frytela']Elitesse mam taka tyle ze czarną, tez jestem z niej zadowolona :)[/quote] tez chcialam czarna ale byly juz tylko na rzep :placz: a tych z paskiem zostaly czarowne...i zolte :evil_lol:
-
[quote name='jefta']Jest potrzebny. Np. na egzamin PT[/quote] loo matko dobrze wiedziec - mi na egzaminie PT nikt jej nie sprawdzal ( choc to bylo w 1998 roku), wogole przez kilkanascie lat czlonkostwa w zwiazku nikt nawet o nia nie zapytal :evil_lol::evil_lol: od paru lat jak place skladni to nawet nie podbijam bo albo place przelewem albo zapominam zabrac :eviltong:
-
tylko szkoda ze - przynajniej u sznaucow- kazdy pies ma praktycznie taki sam, pelen zachwytow opis :shake:
-
na II : Zbigniew Ostrowski Jolanta jablonska Karel Horak
-
sedzia baaardzo dokladny, wynajduje wady na ktore inni sedziowe przymykaja oko, duza wage przyklada do szaty psa
-
ja mam bardzo mile , sedzina sympatyczna, dokladna, maca psa od czubka nosa po czubek ogona, daje dokladne opisy, lubi psy eleganckie, ladnie sie ruszajace, nieprzerosniete i chyba preferuje kopiowane :roll:
-
ja mam takie cus: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4775/opaskavn6.jpg[/IMG] kupilam ja w Austrii za 5 EUR i po kilku wystawach stwierdzam ze to jest to o co mi chodzilo ! poprzednia opaska miala numerki wsadzane bokiem a ta ma od gory i jest to 100 razy wygodniejsze ale przede wszytkim ta nie jest zapinana na rzep tylko ma taki regulowany, rozciagliwy pasek ktory mozna ustawic na jedna szerokosc na stale :multi: i nikt nie musi mi pomagac w zapinaniu jej
-
a ja nie sadze czy bradzie uroplu na pierwsze dni pobytu psa to doby pomysl :roll: psiak zmienia dom i od tej chwili uczy sie nowych zasad - ludzie sa ze mna caly czas o jak fajnie :multi: a za pare dni trach nagle ich nie ma - pies jest skolowany i nie wie co sie stalo :shake: weekend spokojnie wystarczy
-
cudenka :loveu:
-
preguska ma dosc specyficzne zabawki :lol::lol: