Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='Asiaczek'] Elitesse, bo nas zaraz Matusz zbanuje! Pogadamy jak się spotkamy! Ale dziękuję za wsparcie!:lol:;):evil_lol: Pzdr.[/quote] ja mysle ze we Wroclawiu ? :roll:
  2. mnie sie te czarno - biale baski wcale nie widza - takie jakies malo baskowe sa :roll:
  3. [quote name='niedzwiadek:)']tak wiem juz sie doksztalcilam;), dopiero zaczynamy kariere wystawowa i zdazaja nam sie jeszce czasami takie niporozumienia;). Witam w galerii!:multi:[/quote] coby to wszytko ogarnac trzeba duuuuzo czasu, moj TZ do tej pory myli tytuly i chce dostawac CACIBy na krajowkach :evil_lol:
  4. [quote name='Korenia']Oczywiście, że Wrocław!![/quote] tutaj przynajmniej parking jest :eviltong: i 100 razy bardziej cywilizowane warunki :diabloti:
  5. CMKJ Vystavni kancelar NVP Vsetickova 5 602 00 Brno kolezanka z Czech dzwonila sie pytac o oplaty i na wystawie przyjmuja w koronach jak za 2 termin
  6. [quote name='niedzwiadek:)']No poszlo nam dobrze, przywiezione z debiutu zloto rozpiera mnie duma:diabloti:, jedyne czego nie moge zrozumiec to czemu doskonala suka, zwyciezca mlodziezy nie dostala CWC, no ale kazdy sedzia ma swoje kategorie oceny:cool1:[/quote] yy chyba nie bardzo rozumiem - czy chodzi o twoja sucz ? jak tak to w klasie mlodziezy cwc nie daja :roll:
  7. [quote name='niedzwiadek:)']Elitesse napewno bywaliscie juz we Wrocku jak wyglada ze sredniakami P&S, sredniaki ida ostatnie? Wiem, ze zawsze wszystko moze sie zmienic, ale bywaja takie zwyczaje, ze rok w rok jest to samo, zostalo mi malo czasu, a cigale nie jestem pewna czy sie zglaszac bo nie chce po nocy wracac, a sredniaki lubia oceniac na samym koncu... No i nie wiem czy jechac pociagiem, czy autkiem..[/quote] wiesz co z tego co pamietam to zawsze szly na koncu :roll:
  8. kolezanka ze sznaucem co z nami jedzie tez juz dostala a ja dalej czekam :roll:
  9. [quote name='resuruss'] No to u mnie podobnie .Jedyne porzadne to Pasia i Tosia:loveu:[/quote] [quote name='maga18']to dobrze masz :) u mnie jak postawisz miske to prędzej kurzem zarośnie niż któryś pies to zje :diabloti: :placz:[/quote] a bo wy jakies dziwne te psy macie :evil_lol: u mnie znika wszytko i to nie tylko z misek ostatnio zanim sie zorientowalam znikla miska orzeszkow ziemnych ktore mialy byc do piwa na wieczor - zero sladow kradziejstwa - a pare dni pozniej czekolada w sreberku ale t juz byly slady bo ktoremus chyba nie posluzylo i sobie zwymiotowal dwa razy :evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='simbik']Ja jestem wyjątkiem od reguły :eviltong:...zgubili mi jedną kartę oceny z karteczką wniosku CAJC i do dziś do mnie nie wróciła mimo interwencji, więc mimo wszystko polecam zeskanować przed wysłaniem w świat :cool3:.[/quote] ja sobie kserowalam zawsze tak na wszelki wypadek ale juz 4 championaty dotarly w calosci z kartami ocen itp
  11. [quote name='panienkabubu']A czy oni potem zwracają oryginały kart ocen i CAJCe?[/quote] tak, przysylaja razem z dyplomem
  12. czy ktos moglby mi podeslac cennik i regulamin ?
  13. ja swoje suki tez w polowie ciezy przestawiam na karme dla szczeniakow ( eukanuba), tylko nie dodaje witamin itp
  14. ja i we Wroclawiu i w Opolu legitymacje dostalam od razu, ale szczerze powiem ze nawet nie wiem gdzie sa te legitymacje bo jest to dokument do niczego niepotrzebny :diabloti:
  15. w najnowszym nr PSA jest przedstawiona ksiazka " Rozrod Psow' wydawnictwa Royal canin czy ktos ma dostep do tej ksiazki ? w jakiej jest cenie i gdzie ja mozna kupic ?
  16. [quote name='resuruss']Nie ...to własnie o to biega ,ze podbierana lepsza :diabloti:[/quote] ale to Madzia nie bedzie miala szans bo ja sypie do misek, sepy juz stoja i karma w ciagu paru chwil znika :placz::placz:
  17. czyli wychodzi na to ze musze dokupic jeszcze jedna miseczke na karme :lol::lol:
  18. [quote name='moon_light']A powiedzcie mi prosze co musze zrobic, zeby miec championat mlodziezowy slowacji ?? 3 cajce już uzbierałam, mam te karteczki...i co dalej ?:p[/quote] ladujesz w koperte: - kartoniki CAJC, - oryginaly kart ocen, - ksero rodowodu - 10 EUR i wysylasz do SKJ i czekasz :) najszcesciej krotko
  19. jak Madzi daje jesc to potem ktorys z psow zawsze wylizuje sloiczek a mala ma wtedy w oczach wypisane ' dlaczego one jedza moje jedzonko !!' :evil_lol::evil_lol: ciekawe czy jak podrosnie bedzie sie chcetnie dzielic hihi
  20. wyslalam wczoraj papierki na Show Championat wegier dla Waciaka :) skonczony miesiac temu ale ze ci zdziercy chca az 20 EUR to sie nie moglam zebrac ostatnio na dyplom czekalam dluuuugo, zobaczymy jak tym razem madziarom pojdzie :roll:
  21. yhm to jakas nowa super karma ? :evil_lol:
  22. e tam wcale nie wieki, ale ostatnio jestem z doskoku i tylko siem patrzem - nic gie gadam :eviltong:
  23. Elitesse

    TRYMOWANIE

    Irek wtedy kiedy wlos juz bedzie lekko wychodzil, sprawdzaj co jakis czas czy ciagnac lekko palcami da sie jakies wlosy wyjac u sznaucerow czas potrzebny na odrosniecie do trymowania to kilka miesiecy, nie wiem jak u foksow :roll:
  24. swietna historyjka obrazkowa :loveu:
  25. [quote name='Pearl']ja zawitałam po 2letniej przerwie z handlingiem i kynologia no i sympatycznie sie skonczyło BOB, BOG i BIS IV z alasacanem. A najwieksze gratulacje dla Funny Potęga Naturalności za rozpoczecie k o l e j n e g o championatu ktora rozniez mialam przyjemnosc wystawiac;) Gabi dzieki Tobie zaczelam znow startowac :)[/quote] aaaaa kogo ja widze :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a tak czesto myslalam co sie z toba stalo !!! gratuluje wynikow:multi::multi:
×
×
  • Create New...