Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. u nas jesli dobrze pojdzie za pare tygodni doczekamy sie miotu "E" :) ale jeszcze troche za wczesnie coby ciaze stwierdzic - 3,5 tyg od krycia
  2. Zela kochana ze przygarnela maluszke :loveu: a Felcia niech zdrowieje !! sama mialam cesarke i chyba wiem co czuje :roll:
  3. dobrze ze Zela ma malce to rodzynek (rodzynka?) nie bedzie sie czul samotny :)
  4. [url=http://www.dublin2009.com/d/]FCI Euro Winners Dog Show | Dublin2009.com[/url] [B]czy ktos sie wybiera ?[/B] [B]a moze bedzie bus lub autokar organizowany ?[/B] [B]mam 3 chetnych z psami ale transportu nam brak[/B] w listopadzie trzeba zrobic badania na przeciwciala wiec decyzja na juz :roll:
  5. [quote name='Ilka21']no to załapałam ale depilowanie sznaucera toc todepilator się zapchać może hahahahaha:evil_lol: ja tylko pęsetą wyrywam włosy z uszu:cool3:[/quote] dal rade :eviltong: moj znajomy stwierdzil ze nawet taniej wynioslo by kupowanie nowego depilatora niz oddawanie psa na skubanie do salonu :evil_lol::evil_lol:
  6. Fela trzymam kciuki :thumbs:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]mogą być gazy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] haha o tym samym pomyslalam :lol::lol::lol:
  8. styczniowy glogow zawsze szalal z oplatami
  9. taaa a pierwszy termin zgloszen tuz tuz :diabloti:
  10. zwracam honor wegrom !! dzis doszedl pucharek za Showa :multi: wiekszy niz ten za zwyklego championa :) ale moze to i dobrze ze wysylaja oddzielnie bo poprzednio dyplom byl owiniety dookola pucharu i sie odrobinke wymietolil :evil_lol:
  11. depilator raczej nie goli :eviltong:
  12. ja ostatnio nie mialam sily skonczyc rwac Waciaka i przelecialam go swoim depilatorem brauna :evil_lol::evil_lol:
  13. moja Tess w zeszlym roku tez sie tak ociagala z porodem, ja spanikowana wydzwanialam do weta i juz nawet transport zorganizowalam ale wet mnie uspokajal ze przy starszych suczkach wolniej do rozwarcia dochodzi itp i ze do godz 13 mam czekac.. Tess zaczela rodzic po 12 :lol::lol::lol:
  14. czy ktos upolowal ulotke na Trencin ?
  15. a moze ktos kto byl w Nitrze upolowal ulotke z obsada na Trencin ? :roll:
  16. ja tam zawsze paszport pokazuje - ksiazeczek juz od dawna nie uzywam
  17. oo i krycie co cieczke - brawa !!! i gratulacje dla hodowcy !! szczegolnie po tak licznym miocie suka miala czas sie zregenerowac :klacz: :klacz:
  18. to czekamy dalej :roll:
  19. oo trzymam kciuki za Fele :thumbs: !!
  20. ja swoje sredniaki tak robie ze troche przeskubuje a potem gole maszynka ale u swojego miniatura sobie tego nie wyobrazam - zmarnowalabym mase wczesniejszej pracy :roll: duze i srednie maja zdecydowanie lepszy wlos i im maszynka nie szkodzi tak jak miniksom
  21. ja nr 5 prenumerata dostalam z tydzien temu :roll: do mnie ' od zawsze' gazet przychodzila szybciej niz do kioskow lub w tym samym czasie a zawsze duzo szybciej niz do mojego oddzialu Zk gdzie psa tez mozna kupic
  22. czy ktos sie moze wybiera i mialby miejsce dla 1 osobki ze srednia suczka ? :modla:
  23. niestety bardzo duza grupka wystawcow farbuje swoje psy - czasem calosciowo czasem tylko kawalkami :roll:
  24. [quote name='Vectra']Będzie beria i Dee :cool3:[/quote] tak :) Dee juz w posredniej klasie leci ;)
  25. im chyba tylko rwanie do lysa by pomoglo :roll:
×
×
  • Create New...