moja Tess w zeszlym roku tez sie tak ociagala z porodem,
ja spanikowana wydzwanialam do weta i juz nawet transport zorganizowalam ale wet mnie uspokajal ze przy starszych suczkach wolniej do rozwarcia dochodzi itp i ze do godz 13 mam czekac.. Tess zaczela rodzic po 12 :lol::lol::lol: