Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. a skad ty to wytrzasnelas ? :crazyeye::crazyeye: na stronie OEKV nie widze
  2. Elitesse

    chorwacja

    sluchajcie czy jadac do Chorwacji ktora nie jest w unii wystarczy psu tylko paszport ? :roll:
  3. duzo zalezy od tego czy macie swoj lokal czy trzeba bedzie go wynajmowac ja jeszcze przed ciaza zastanawialam sie nad wynajeciem lokalu ok 20 m2 we Wroclawiu i wyszlo mi ze zeby cokolwiek zarobic musialabym miec codziennie po 4 psy do zrobienia ( oczywiscie wlizcajac ZUSY, podatki i inne takie)
  4. ja swoje suki wystawiam jakies 2-2,5 miesiaca po porodzie z tym ze juz jak sa w ciazy dbam o ich wlos coby szybko byl w kondycji wystawowej
  5. wyslalam zgloszonko do Oberwartu ciekawe kiedy sie statystyki pojawia :roll:
  6. ja zaczynam dokarmiac karma w wieku 3 tygodni a odstawiam od suki w 5-6 tygodniu
  7. [quote name='AnkaG']Kitki na ogonkach to ja często widuję :cool3:[/quote] ja tym niewystawowym tez czasem zostawiam ale tylko na czubku ogona i podcinam coby byla bardziej krotka niz dluga a moj olbrzymi sasiad ma kite na calym ogonie i amsakrycznie dluga :roll: nie wyglada to ani ladnie ani sympatycznie
  8. ja juz chyba wole takiego opierdzielonego na lyso olbrzyma niz to co wyprawia profesjonalna licencjonowana groomerka u mnie na wsi - olbrzymowi zgolila caly brzuch, a na ogonie zostawila kite z wlosow tak z 20-30 cm !! :angryy::angryy: dodatkowo caly wierzch glowy rowniez zarosniety zostawila :shake: ludziom chyba jest glupio jak im codziennie paraduje przed plotem ze swoimi psami i widza jaks znaucer ma wygladac :lol:
  9. Tecia niektorym sukom sutki po ciazy zostaja zwisajace :roll: i czas nic tu nie pomoze i tak jak pisalam wczesniej wszystko zalezy od sedziego - jeden przymknie oko dla innego bedzie to wada niejednokrotnie widywalam suki ras krotkowlosych typu doberman czy bokser ktore wygrywaly rase i stawaly na pudle na Bisach mimo baaardzo wiszacych sutkow
  10. [SIZE=1]ja tylko niesmialo powiem ze caly czas tu zagladam czytam i ogladam :eviltong: moze nie zawsze na bierzaco ale uzupelniam ewentualne zaistniale braki[/SIZE] :p
  11. ja swoim psom daje od czasu do czasu ususzone kromki chleba w ramach smakolyku - bardzo lubia sobie pochrupac :p
  12. ja jestem lepsza ! trzymam swoje w budzie !! :diabloti: i nawet miski nie maja - musza z gara pic ! :evil_lol: [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/6784/wierzyce0807005.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5378/wierzyce0807043.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/4637/wierzyce0807044.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3554/wierzyce0807045.jpg[/IMG] a tutaj sie zagryzaja :diabloti: [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/789/wierzyce0807042.jpg[/IMG] a tu aktualniejsze - za kratami ;) [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3590/p1060209.jpg[/IMG]
  13. jak najbardziej mozna ! wiekszosc sedziow jest na tyle rozsadna ze rozumie ze suka ktora miala dzieci ma zwisajace sutki
  14. tak samo reaguja moje sredniaki na obce dzieci wiec to nie jest kwestia rasy a przyzwyczajenia psa do dziecka
  15. jesli dobrze rozumiem ze DS = dom staly to TAK :laola: maluch przed 6 rano pojechal do Wroclawia - chyba sie nie wyspal :evil_lol: ale teraz juz bedzie szczesliwy :loveu: i mam nadzieje ze szybko zapomni o przezyciach ostatnich dni
  16. maluch jutro rano jedzie do nowego domu :multi::multi::multi:
  17. wzielam go do domu ale musi siedziec w lazience bo boje sie o reakcje moich psow ladnie zjada sucha karme - musial tak byc karmiony po schodach sam kica ale nie umie chodzic na smyczy - starsznie go to irytuje
  18. HOP do gory ! moze cie ktos wypatrzy ? :roll:
  19. troche prywaty [B][COLOR=red]ktos mi dzis szczeniaka podrzucil piecho zadbany, z obroza lancuszkowa i chusteczka, tlusciutki ... pewno nietrafiony prezent komunijny [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/sad.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/sad.gif[/IMG] PILNIE szukam dla niego domu [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/926/fumfel002.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/926/fumfel002.jpg[/IMG]
  21. dzis podrzucili nam do bloku szczeniaka - pieska wielkosci jamnika czarny, tlusciutki, zadbany jeszcze nie zaczal zebow zmieniac sasiedzi sa wsciekli bo sika gdzie popadnie wiec siedzi w kartonie na najwyzszym pietrze mieszkam w Obornikach Slaskich k.Wroclawia ale moge pieska dowiezc do Wroclawia codziennie rano ja szybko czegos nie znajde bede go musiala odwiezc do schroniska lub w najgorszym arzie sasiedzi go po prostu wyrzuca :shake:
  22. [quote name='Paaulinkaa89']Czy ktoś orientuje się w jakim wieku min. szczeniak może zostać zaszczepiony na wściekliznę?[/quote] 3 miesiace - to wynika z przepisow weterynaryjnych
  23. [quote name='Yanni']Żeby tylko było na tyle psow w tej II grupie aby aż dwóch musiało sedziowac.[/quote] yy to zawsze jest najliczniejsza grupa :roll: no chyba ze w Raciborzu bedzie wyjatek
  24. to ja dodam jeszcze uwage ze wlasciciele suczki z mojej hodowli ktorzy razem z psem w Bieszczady jezdza regularnie zostali ostatnio potraktowani mandatem za to ze pies spacerowal sobie po gorach :roll:
  25. Elitesse

    ARAD / Rumunia

    o jak milo :loveu:
×
×
  • Create New...