-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
a skad ty to wytrzasnelas ? :crazyeye::crazyeye: na stronie OEKV nie widze
-
sluchajcie czy jadac do Chorwacji ktora nie jest w unii wystarczy psu tylko paszport ? :roll:
-
duzo zalezy od tego czy macie swoj lokal czy trzeba bedzie go wynajmowac ja jeszcze przed ciaza zastanawialam sie nad wynajeciem lokalu ok 20 m2 we Wroclawiu i wyszlo mi ze zeby cokolwiek zarobic musialabym miec codziennie po 4 psy do zrobienia ( oczywiscie wlizcajac ZUSY, podatki i inne takie)
-
ja swoje suki wystawiam jakies 2-2,5 miesiaca po porodzie z tym ze juz jak sa w ciazy dbam o ich wlos coby szybko byl w kondycji wystawowej
-
wyslalam zgloszonko do Oberwartu ciekawe kiedy sie statystyki pojawia :roll:
-
ja zaczynam dokarmiac karma w wieku 3 tygodni a odstawiam od suki w 5-6 tygodniu
-
SZNAUCER OLBRZYM młody a już tak doświadczony - MA DOM :-)
Elitesse replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG']Kitki na ogonkach to ja często widuję :cool3:[/quote] ja tym niewystawowym tez czasem zostawiam ale tylko na czubku ogona i podcinam coby byla bardziej krotka niz dluga a moj olbrzymi sasiad ma kite na calym ogonie i amsakrycznie dluga :roll: nie wyglada to ani ladnie ani sympatycznie -
SZNAUCER OLBRZYM młody a już tak doświadczony - MA DOM :-)
Elitesse replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ja juz chyba wole takiego opierdzielonego na lyso olbrzyma niz to co wyprawia profesjonalna licencjonowana groomerka u mnie na wsi - olbrzymowi zgolila caly brzuch, a na ogonie zostawila kite z wlosow tak z 20-30 cm !! :angryy::angryy: dodatkowo caly wierzch glowy rowniez zarosniety zostawila :shake: ludziom chyba jest glupio jak im codziennie paraduje przed plotem ze swoimi psami i widza jaks znaucer ma wygladac :lol: -
Tecia niektorym sukom sutki po ciazy zostaja zwisajace :roll: i czas nic tu nie pomoze i tak jak pisalam wczesniej wszystko zalezy od sedziego - jeden przymknie oko dla innego bedzie to wada niejednokrotnie widywalam suki ras krotkowlosych typu doberman czy bokser ktore wygrywaly rase i stawaly na pudle na Bisach mimo baaardzo wiszacych sutkow
-
[SIZE=1]ja tylko niesmialo powiem ze caly czas tu zagladam czytam i ogladam :eviltong: moze nie zawsze na bierzaco ale uzupelniam ewentualne zaistniale braki[/SIZE] :p
-
ja swoim psom daje od czasu do czasu ususzone kromki chleba w ramach smakolyku - bardzo lubia sobie pochrupac :p
-
ja jestem lepsza ! trzymam swoje w budzie !! :diabloti: i nawet miski nie maja - musza z gara pic ! :evil_lol: [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/6784/wierzyce0807005.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5378/wierzyce0807043.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/4637/wierzyce0807044.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3554/wierzyce0807045.jpg[/IMG] a tutaj sie zagryzaja :diabloti: [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/789/wierzyce0807042.jpg[/IMG] a tu aktualniejsze - za kratami ;) [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3590/p1060209.jpg[/IMG]
-
jak najbardziej mozna ! wiekszosc sedziow jest na tyle rozsadna ze rozumie ze suka ktora miala dzieci ma zwisajace sutki
-
tak samo reaguja moje sredniaki na obce dzieci wiec to nie jest kwestia rasy a przyzwyczajenia psa do dziecka
-
potrzebny dom tymczasowy dla szczeniaka !! WROC - Ma dom.
Elitesse replied to Elitesse's topic in Już w nowym domu
jesli dobrze rozumiem ze DS = dom staly to TAK :laola: maluch przed 6 rano pojechal do Wroclawia - chyba sie nie wyspal :evil_lol: ale teraz juz bedzie szczesliwy :loveu: i mam nadzieje ze szybko zapomni o przezyciach ostatnich dni -
potrzebny dom tymczasowy dla szczeniaka !! WROC - Ma dom.
Elitesse replied to Elitesse's topic in Już w nowym domu
maluch jutro rano jedzie do nowego domu :multi::multi::multi: -
potrzebny dom tymczasowy dla szczeniaka !! WROC - Ma dom.
Elitesse replied to Elitesse's topic in Już w nowym domu
wzielam go do domu ale musi siedziec w lazience bo boje sie o reakcje moich psow ladnie zjada sucha karme - musial tak byc karmiony po schodach sam kica ale nie umie chodzic na smyczy - starsznie go to irytuje -
potrzebny dom tymczasowy dla szczeniaka !! WROC - Ma dom.
Elitesse replied to Elitesse's topic in Już w nowym domu
HOP do gory ! moze cie ktos wypatrzy ? :roll: -
troche prywaty [B][COLOR=red]ktos mi dzis szczeniaka podrzucil piecho zadbany, z obroza lancuszkowa i chusteczka, tlusciutki ... pewno nietrafiony prezent komunijny [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/sad.gif[/IMG] [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/sad.gif[/IMG] PILNIE szukam dla niego domu [IMG]http://www.forum.e-sznaucery.pl/images/smiles/wykrzyknik.gif[/IMG][/COLOR][/B] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/926/fumfel002.jpg[/IMG]
-
potrzebny dom tymczasowy dla szczeniaka !! WROC - Ma dom.
Elitesse replied to Elitesse's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/926/fumfel002.jpg[/IMG] -
dzis podrzucili nam do bloku szczeniaka - pieska wielkosci jamnika czarny, tlusciutki, zadbany jeszcze nie zaczal zebow zmieniac sasiedzi sa wsciekli bo sika gdzie popadnie wiec siedzi w kartonie na najwyzszym pietrze mieszkam w Obornikach Slaskich k.Wroclawia ale moge pieska dowiezc do Wroclawia codziennie rano ja szybko czegos nie znajde bede go musiala odwiezc do schroniska lub w najgorszym arzie sasiedzi go po prostu wyrzuca :shake:
-
[quote name='Paaulinkaa89']Czy ktoś orientuje się w jakim wieku min. szczeniak może zostać zaszczepiony na wściekliznę?[/quote] 3 miesiace - to wynika z przepisow weterynaryjnych
-
[quote name='Yanni']Żeby tylko było na tyle psow w tej II grupie aby aż dwóch musiało sedziowac.[/quote] yy to zawsze jest najliczniejsza grupa :roll: no chyba ze w Raciborzu bedzie wyjatek
-
to ja dodam jeszcze uwage ze wlasciciele suczki z mojej hodowli ktorzy razem z psem w Bieszczady jezdza regularnie zostali ostatnio potraktowani mandatem za to ze pies spacerowal sobie po gorach :roll:
- 13 replies
-
- bieszczady
- pies
-
(and 1 more)
Tagged with: