Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='Grey']Witam! Elitesse,nie ma co się dziwić,Ja mam go od 7 lat,i teraz trudno go zdobyć, mam 2 szt. ale nie na sprzedaż. Jedna Pani pyta się o pielęgnacje bernardynki ,a Ty taka specjalistka może byś napisała coś mądrego.Ja teraz muszę żonie umyć okna i siądę do komputera wieczorem. Pozdrawiam.:lol:[/quote] Grey ja sie zajmuje sznaucerami zgodnie z mysla "jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego" wiec przy sznaucerach pozostane :eviltong:
  2. [quote name='fifi290496']tak jak przedmówca. jeśli nie ma ich wiele to nie trzeba się tym martwić. ;][/quote]a wiec po co kolejny raz powtarac to samo ? :roll:
  3. Informacje o Grey Zainteresowania Psy([B]18 lat chodowałem sznaucery śr[/B].),akwarystyka,elektronika,komputer,modelarstwo,działka Zawód techn.mechanik najlepsza rekomendacja :roll:
  4. [quote name='Grey']Witam! Czytam,uważnie te wasze wyczytane z internetu wiadomości nie poparte żadnym doświadczeniem.Ludzie czy wiecie, że sposób pielęgnacji włosa psów i kotów jakie jest trymowanie,dotyczy tylko tych osobników,które mają prawidłowy włos,a nie są zmienione genetycznie,lub zmieszane szorstki z miękkim.Teraz jest to tak pomieszane,że trzeba umieć dobrać narzędzie do każdego włosa. Co pomyślą osoby, którzy pierwszy raz usłyszeli słowo trymowanie. Na wszystkie tego typu odpowiedzi odpowiem tak "without comment". Pozdrawiam.:lol:[/quote] Grey pisza tu do ciebie wieloletni hodowcy i wystawcy ale ty dalej wiesz swoje i uwazasz sie za madrzejszego od wszystkich wstawil bys zdjecia robionych przez ciebie psow i bylo by po sprawie ale ty z uporem maniaka bedziesz wciskal kity, zreszta nie tylko na dogomanii myslales ze uda ci sie tu wykreowac na znawce - nie udalo sie, bardzo mi przykro mam nadzieje ze kazdy wyciagnie odpowiednie wnioski
  5. [quote name='LALUNA']Ale w Lesznie sędzia obniżył dogowi ocenę za cięte ucho[/quote] to nie zmienia faktu ze psy kopiowane wciaz wolno wystawiac i takie psy wciaz wygrywaja
  6. [quote name='mala_czarna']No to może ja ślepa jestem, ale tak patrzę sobie teraz na awatar "Czarne gwiazdy", i zdaje się, że piesek wystawowy, a jednak ogonek ciachnięty :roll:[/quote] Zwiazek Kynologiczny nie zabrania wystawiania psow z kopiowanymi ogonami i / lub uszami
  7. ja dzis dostalam potwierdzenie z numerkami :multi: czy w tym roku parking bedzie kosztowal rowniez 30 zl ?
  8. pomaranczowe buty lepiej komponuja sie z rudzielcami :evil_lol::evil_lol: Gratuluje wynikow ! :laola:
  9. [quote name='Yanni']Ja to samo mam pytanko. Dostałem dzisiaj potwierdzenie i numerek. Czy jak mam te papierki to muszę jeszcze coś załatwić w sekretariacie czy mogę iść prosto na swoj ring. Bo w tym zgłoszeniu piszą "Przyjmowanie psów w godz. 7.30-9.30" a ja sie wystawiam o 12.00 to nie chciałbym tak wcześnie tam pojechać . Dzięki z góry za info[/quote] odbierasz sobie katalog a potem maszerujesz na ring, mozesz byc o ktorej ci sie tylko podoba :p
  10. [quote name='saluczki']pamiętajcie, że w Oberwarcie nie wypuszczą was wcześniej z wystawy, trzeba być do końca[/quote] ze co ?? do Oberwartu jezdze co roku - od 2005 i zawsze wypuszczali normalnie zreszta tak samo jest na innych wystawach w Austrii :roll:
  11. [quote name='panienkabubu']Elitesse, jaka jest opłata za championat czech? 15 euro?[/quote] tak [SIZE=1][COLOR=white].......[/COLOR][/SIZE]
  12. [quote name='Impresja']Czy w Austrii można sobie zamienić Zw. Mł na wnisek do dorosłego championa?[/quote] nie za to mozna CAC wykorzystac do ML.Championatu
  13. ja w srode wyslalam w koncu wniosek o Championat Czech dla Waciaka ( skonczony 3 maja) i tez czekam z niecierpliwoscia :p
  14. a gdzie jakies foty ? :mad: chcialam weekend zaczac od cudnych baskow a tu same literki :diabloti:
  15. raczej zadzwon i umow sie na prywatne konsultacje :eviltong:
  16. w pojedynku trymer kontra palce posluze sie opinia bardzo cenionego przeze mnie za umiejetnosci przygotowania psow czlowieka - swoje psy robie tylko palcami, obce w salonie trymerami :diabloti: a wnioski niech kazdy wyciagnie sam
  17. jesli chodzi o mącenie w glowach - ty jestes mistrzem :klacz: :klacz: i nikt nie jest w stanie cie pobic piszesz takie bzdury ze az sie to w glowie nie miesci i jeszcze podpisujesz sie jako groomer ... mam szczera nadzieje ze nikt nie bedzie twoich pseudorad czytal a juz szczegolnie posiadacze psow wystawowych :shake:
  18. [quote name='Toffuś']Czyli jeśli ma się powiedzmy kundelka albo ,,rasowca" i chce się go oznakować to tylko chipem, a nie tatuażem??[/quote] dokladnie nikt nie prowadzi rejestru psow bezrodowodowych
  19. we Wroclawiu bylo duzo osob uprawnionych do robienia tatoo - w zasadzie kazda sekcja miala kogos "swojego" i ceny byly bardzo zroznicowane w Opolu sa chyba tylko 3 osoby, ale mi 4 mioty robila caly czas jedna a dokladnie p. Firlik :loveu: - za tatoo place w kasie oddzialu i on chyba sie rozlicza jakos z tatuujacym we Wroc placilo sie ebzposrednio osobie ktora dziabala maluszki
  20. w Opolu tez 5 zl
  21. ja na rejestracje czekalam kilka dni :roll: w statystykach w mini cz-sr sa 2 psy i oba w klasie championow - nie ma to jak szczescie :evil_lol:
  22. [quote name='sota36']Fajnie - no to prosze - pielegnacja briarda.[/quote] na poczatek uslyszysz ze podstawa pielegnacj jest grzebien :diabloti:
  23. [quote name='Grey']Witam! Podstawa czesanie grzebieniem np.Spratts 076,strzyżenie yorka z włosem na odpowienią dlugość,za krótko ,może być podrażnienie skóry. Pozdrawiam groomer.[/quote] a ja myslalam ze ten grzebien sluzy do trymowania :evil_lol::evil_lol: ale jak widac jest super uniwersalny - do akzdej rasy :p i jego posiadanie jest absolutnie niezbedne o rany a ja 12 lat radze sobie bez takiego :placz:
  24. pierwsze slysze zeby trymowanie zaczynac od grzebienia :roll:
  25. zadzwon lub napisz jak najszybciej do oddzialu
×
×
  • Create New...