Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='Aga&Morka']Ratunku co zrobić-po pierwsze zgłosiłam sunię do szczeniąt a jest wpisana w młodzież,po drugie zaplacilam a w potwierdzeniu prosza o wplate ???????[/quote] a wiekowo napewno sie jeszcze lapie do klasy szczeniat ? wyslij potwierdzenie meilem do oddzialu jak najszybciej, lub po prostu na wystawie idz z potwierdzeniem wplaty do sekretariatu i odbierz numerek
  2. [quote name='gidelski*****']a o staweczke siberianów sztuk 3 :lol:można pięknie sie uśmiechnąć Baaaaaardzo prosze:lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote] coz to byl za sedzia ze przyciagnal tylu wystawcow :evil_lol: PSY kl.otwarta YUCATAN NIKE'S Syberyjska rapsodia SUKI kl.szczeniat LOVE Śnieżne Zjawisko SHADOW OF ANANA AMAROK Algarobos
  3. [B]PSY[/B] kl.szczeniat SUNNY TOUCH nasza Sfora kl.mlodziezy Close to Perfection Again kl.championow ROCK IT TO YOU By Cuccioli Kennel [B]SUKI[/B] kl.szczeniat BEAUTY Karizma kl.otwarta DIAMOND'S ARE GIRL'S FRIEND z Czańca kl.championow Orleane's ALL TOO EASY
  4. po dluugiej wystawowej przerwie pojechalismy na krajowke do Raciborza siem opalilam i moje dzieciecie i Tz tez :evil_lol: wystawa super, na wejsciu szybko i sprawnie, cena parkingu i biletow bez zdzierania z ludzi parking prawie pod ringiem - nawet udalo nam sie parkowac pod drzewkiem w cieniu :multi: tylko nie rozumiem czemu masa ludzi nie dojezdzala do parkingu tylko stawala na drodze dojazdowej blokujac ruch :roll: sedzina z Ukrainy byla zaskoczeniem na plus :p miejsce wystawy jest sto razy lepsze niz to zeszloroczne :klacz: wszystkie sredniaki zgloszone do Raciborza: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5453/dsc0915o.jpg[/IMG] Tess - V1 CWC, NSwR [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7398/dsc0907.jpg[/IMG] i jej corka Dee Dee - V1 CWC [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8985/dsc0904q.jpg[/IMG] no i moje szanowne dziecko polujace na psy :evil_lol: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4314/dsc0845d.jpg[/IMG]
  5. siem opalilam i moje dzieciecie i Tz tez :evil_lol: wystawa super, na wejsciu szybko i sprawnie, cena parkingu i biletow bez zdzierania z ludzi parking prawie pod ringiem - nawet udalo nam sie parkowac pod drzewkiem w cieniu :multi: tylko nie rozumiem czemu masa ludzi nie dojezdzala do parkingu tylko stawala na drodze dojazdowej blokujac ruch :roll: sedzina z Ukrainy byla zaskoczeniem na plus :p miejsce wystawy jest sto razy lepsze niz to zeszloroczne :klacz: wszystkie sredniaki zgloszone do Raciborza: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5453/dsc0915o.jpg[/IMG] Tess - V1 CWC, NSwR [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7398/dsc0907.jpg[/IMG] i jej corka Dee Dee - V1 CWC [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8985/dsc0904q.jpg[/IMG] no i moje szanowne dziecko polujace na psy :evil_lol: [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4314/dsc0845d.jpg[/IMG]
  6. [quote name='TomekK']Z tego, co wiem, sprawa jest juz wyjasniona mailowo i papierowe potwierdzenie bedzie wraz z numerami startowymi i psa i suki ;) Pozdrawiam serdecznie i czekamy w Krakowie, /tomek[/quote] dokladnie brawa dla oddzialu za szybka reakcje :klacz: :klacz: juz sie nie moge doczekac wystawy i powystawowego grilowania :eviltong: oby tylko pogoda dopisala !
  7. [quote name='panienkabubu']Piskay sędziował nas (bernardynka) i nawet w zgryz nie zajrzał. Jak podniosłam fafel powiedział "OK" i to był koniec. ..[/quote] a u sznaucerow sprawdza migdalki :diabloti:
  8. ja tez mam adnotacje ze wystawa nieoplacona :placz: w zeszlym roku mialam tak samo :roll: no nic, musze wyjechac wczesniej z domu
  9. jest plan sedziowania [URL]http://www.tak-soft.pl/ZKwP-Krakow/Katalog_Plan_sedziowania_Cacib.pdf[/URL] moje numery bez zmian
  10. sa moje burki i 3 moich dzieci :multi: po nazwiskach juz sobie nawet staweczke sklecilam :evil_lol:
  11. dostalam potwierdzenie z numerkiem i talonem na katalog :multi:
  12. wchodze na fb basenji ... a tu same koty :crazyeye::crazyeye:
  13. [quote name='Doginka']To zamknij oczy, albo tu nie zaglądaj:cool3: [/quote] rozumiem przez to ze po prostu nie wiesz skoro takie kwiatki umieszczasz na swojej stronie sktot[B] "V"[/B] pochodzi od niemieckiego [B]Vorzuglich [/B]lub czeskiego [B]Vyborny[/B] i oznacza ocene doskonala w Polsce stosowalo sie skrót "dosk" ale ostatnio V-ki staja sie coraz bardziej popularne w oznaczeniach wynikow wystawowych na BISach sedziowie nie przyznaja psom ocen :cool3:
  14. uff obie suczki przyjete :multi::multi: ciekawa jestem sedziny bo nigdy jej jeszcze nie spotkalam
  15. u mnie listonosz dzis juz byl ale potwierdzenia brak, moze jutro dojdzie :roll:
  16. Doginko czy ty wiesz co oznaczaja skroty V1, V2 itp bo to V3 BIS PAR az bije po oczach :shake:
  17. [quote name='Ilka21']no na fotach widać wszystko hm.. nie zostawiam długiej jak u yorka ale ciut dłuża jak u tego pierwszego co pokazałaś, cos bardziej pod tego twojego osobistego sznaucerka.;) [/quote] powiem ci ze miniatur ma krotsza falbane niz sredniaczka :lol:
  18. ja swoim burkom daje smecte
  19. jak masz fote na imagu to klikasz na nia prawym przyciskiem myszy i wchodzisz we wlasciwosci na samym dole tam kopiujesz adres foty i wtedy wrzucasz na dogo pomiedzy [img] [/img] i gotowe :p
  20. [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1084/obraz074.jpg[/IMG]
  21. brzuch zauwazylam na focie i poprawilam :evil_lol: nogi wg mnie sa OK zreszta i tak jej pewno nie wykapia jutro :roll: u sredniakow dluzsza firanka wyglada jak dla mnie glupio zreszta u miniatur tez nie lubie duzej ilosci futra zostawionego a to moj prywatny pies dzien przed Opolem ( dostal CACIBa) [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4325/waciakszmaciak009.jpg[/IMG]
  22. fota robiona ok 22 wiec swiatlo juz nie bardzo [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6076/mchanelka003.jpg[/IMG] sucz zrobiona na niedzielny Walbrzych, byla wytrymowana jakos 5 maja
  23. tylko jeszcze przydaloby sie skombinowac parking duuuzo wiekszy :diabloti:
  24. [quote name='xxxx52'] Z tego co obserwuje ,to zadnych kokosow psi fryzjer nie ma,chyba ze ma do tego otwarty sklep z akcesoriami ,pokarmem dla psow i pensjonat.[/quote] niekoniecznie - wszystko zalezy od tego w jakim miescie ma sie salon i czy jest ewentualna fryzjerowa konkrencja w duzych miastach na terminy czeka sie czesto po kilka tygodni bo fryzjerzy strzyga od rana do wieczora sa tez miasta gdzie jest jeden fryzjer i ma pelno roboty ale nie ma co ukrywac - jest to praca sezonowa mniej wiecej od kwietnia do pazdziernika , czasem krocej - wszytko zalezy od pogody im cieplej tym klientow wiecej
  25. tak :p a pies z tytulem Championa Austrii MUSI byc pokazywany w klasie championow
×
×
  • Create New...