-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)
Asiaczek replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście śpi taka poowijana kocykiem?:) [url]http://i42.tinypic.com/6q8syf.jpg[/url] pzdr. -
A jak z wynikami z łodzi? No i co tam ugraliscie na Węgrzech:) pzdr.
-
Dziękowac.... Ja nadal rozważam - jechać czy nie. Może uda mi się podczepic do znajomych, którzy jada samochodem osobowym lub dam im Serka do wystawienia. to sie jeszcze zobaczy. Ale - na chwile obecna - nie stac mnie na taki wydatek, mimo zbierania kasy na ten wyjazd juz od kilku mieisęcy... pzdr.
-
Jakie eleganckie dereczki mają:) Jednakowe:) [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/wystawy/IMG_4437_zpsff70c2b8.jpg[/url] pzdr.
-
[quote name='Marchewkowy']Asiaczku niezmiernie się cieszę że się spotkamy na wystawię :)[/QUOTE] [quote name='Agasia']ooooo Asiaczki jedziecie - super! Mała wystawa to i mam nadzieje, ze i czasu do pogadania troche sie znajdzie! Do zobaczenia! :)[/QUOTE] Ooooo, ile znajomych duszyczek bedzie:0 Bardzo się ciesze i zapraszam pod nasz ring, bo na pewno bedzie cos słodkiego na przekąskę;) W Radomiu pokażą się: Serek- Kanibaru FROMAJE FRAIS - kl.ch Tamisia - TAMEY Asiaczek FCI - kl.baby Torinka - TORNEY Asiaczek FCI - k.baby Sue - SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - kl. p Romka - ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - kl. o Felka - FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - kl.w pzdr.
-
Tak, w niedzielę mamy Radom. Jadą: Serek, Torney Tamey Sue Romka Felka - może Radom będzie dla nas szczęśliwy? Do kl. baby (tam, gdzie torney i Tamey) zgłoszona jest równiez suczka z hodowli Y. pzdr.
-
[quote name='Marchewkowy']wysyłają na maila a odbiór numerków na ringu[/QUOTE] Ja juz dostałam maile z potwierdzeniami; znajomi - tez. Na potwierdzeniach jest napisane, że [SIZE=3][B]trzeba miec przy sobie potw. wpłaty + legitymację z opłacona składka + wydrukowanego maila + paszport/ks.zdrowia z aktualna wscieklizną.[/B][/SIZE] Pzdr.
-
[quote name='Ania!']Lenka też tak uwielbiała kopać, bez celu ale z jakim zapałem :lol:[/QUOTE] Otóż to:) pzdr.
-
Dobre światło, wdzięczne obiekty do focenia = 3/4 sukcesu:) A do tego Fotograf z chęciami:) pzdr.
-
Kopanie dla samego kopania; tam nic ciekawego nie było...:) Pzdr.
-
BOB - Faraoland BLUETOOTH ENIGMA [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=571243689565124&set=p.571243689565124&type=1&relevant_count=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/971456_571243689565124_5762508_n.jpg[/IMG] [/URL] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151481793279065&set=a.10151481792759065.1073741826.621749064&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/s480x480/971547_10151481793279065_918808222_n.jpg[/IMG][/URL]
-
Kilka fotek znalezionych na FB [B]Nasledye Cabiria Night, 5 month old - BOB BABY[/B] [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=477331565676009&set=a.100706340005202.1030.100001975082745&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/548923_477331565676009_908187841_n.jpg[/IMG][/URL] [h=5]Nasledye Etera Cabiria Night - VP BOB Baby:[URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=477326639009835&set=a.100706340005202.1030.100001975082745&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s480x480/971410_477326639009835_1506356624_n.jpg[/IMG][/URL] [/h]
-
Nie mam katalogu, a prawdopodobnie nie było 52 basków zgłoszonych a mniej. Za pare dni będe miała katalog, to wpisze całą stawkę i ewent. te wyniki, które znam. A teraz.... Obsidion AUTOBOT TICCA razem z Alą Nowak wywalczyly tytuł....... ZWYCIĘZCA ŚWIATA 2013!!! Brawo dla Ali i Ticci:) pzdr.
-
Jak to dobrze, że DGM wróciło;) Człowiek nie wiedziałby co ma zrobić z wolnym czasem...;) pzdr.
-
Nooooo, ale poleciałas z fotkami!!!! co jedna to lepsza, a i komentarza - cudowne:) Moje ulubione: [url]http://s42.radikal.ru/i095/1305/f7/74aeefe8ff17.jpg[/url] [url]http://s019.radikal.ru/i624/1305/82/eb54e501343c.jpg[/url] [url]http://i022.radikal.ru/1305/2a/53f17700be50.jpg[/url] [url]http://s52.radikal.ru/i137/1305/1c/33f9e6404f4d.jpg[/url] I wszystkie te 4 fotki kradnę:) pzdr.
-
... no to ja wieczornie:) To żeśmy sobie pogadały;) Pzdr.
-
No to ja się przywitam rano:) pzdr.
-
[quote name='jamnicze'] Myślę, że Kasia się nie pogniewa :) A my dzisiaj stwierdziłyśmy, że nasze basenji: - biegają jak koniki - pasą się jak krowy - myją się jak kotyi nawet nie potrafią zaszczekać jak pies :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] To jakies fałszywe basenji, jezeli chodzi o ten ostatni punkt;) pzdr.
-
Właśnie to zdjęcie wstawiłam na FB z tytułem "Walka byków...". pzdr.
-
Na finałach gr. V chyba nic, bo widziałam juz zdjęcie podium na FB... pzdr.
-
Wiesz co/ Uczciwie, to ja juz wole wode od piwa;)\ Pzdr.
-
[quote name='Asiaczek']Czy to dzisiaj jakaś wystawa...? Cos mi się po głowie kołacze:) No to.... powodzenia dla Was:) pzdr.[/QUOTE] Tak, tak! Dzisiaj odbyla się wystawa w Minikowie i oto, co Sajdi i Judi ugrały:) [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI, kl.championów - dosk1, CWC, BOS, [SIZE=4]BOB!!!!!![/SIZE] ALUDRA Risum Tenatis FCI, kl.posrednia - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR] ALUDRA tym samym rozpoczeła dorosly CH.PL:) Czekaja na finaly,może jeszcze cos dorzucą do tych zwycięstw?:) Na razie gratulacje, pięknie się dziewczyny spisały!!! pzdr.
-
[quote name='Alicja']na emeryturze to bardzo łatwe , gorzej jak rano trzeba wstać i iść w stresogenne miejsce[/QUOTE] No tak. Ja miałam to szczescie, że - generalnie - lubiłam moją prace.Owszem, nie ukrywam, że byly i stresy związane z przeolożonymi, podwładnymi lub po prostu z głupotą ludzką. Ale sen to ja zawsze miałam dobry... [quote name='Anecioreczek']ja sie wyciszam przed snem piwkiem :evil_lol:[/QUOTE] Może i skuteczny sposób, ale - jak dla mnie - zbyt obrzydliwy;) sorki... [quote name='Alicja']no to chyba jedyny skuteczny środek :cool2:oprócz farmaceutyków[/QUOTE] Fuj... pzdr.
-
...albo umiejętność usunięcia stresu ze swojej świadomości;) pzdr.
-
No to próbuj:) Sa jeszcze ćwiczenia oddechowe, które tez wiele dobrego mogą zdzialać:) pzdr.