Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Dobrze, że dochodzisz do siebie;) złośliwośc i wredota - sama słodycz, hahaha:) pzdr.
  2. Nie byłam wczesniej na watku Kai i nie wiedziałam... Dla Kai ["]... Ale ja w czerwcu przelalam moja stała - 20 zł, więc uwzględnijcie tez tę wpłatę, prosze... pzdr.
  3. Czytalam na FB, dla Hani ["]... Ja mialam podobnie z moja piewsza basenką; pojechalismy na zakupy z rana, wracamy a sunia lezy sztywna na tapczanie i się nie rusza... SZOK.... i pewnie u Ciebie tez tak było... Trzymaj się! pzdr.
  4. Cd. PM, 29-05-2013 Podczas spaceru okazało się, że na PM ustawiono tzw. jerzykówke... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2817_zps580ecbf3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2816_zps8191af50.jpg[/IMG] A tutaj bylismy:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2843_zps3757cfa0.jpg[/IMG] pzdr.
  5. Cd. PM, 29-05-2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2878_zps5f60bade.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2868_zps31ffb2b4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2869_zpsc612d4bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2866_zps7f0998bf.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  6. Cd. PM, 29-05-2013 Nadal oba Podlotki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2860_zpsbb0d8e4a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2847_zps6f44a971.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2838_zpsd862358a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2833_zpsb7384f50.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  7. Cd. PM, 29-05-2013 No i obie panienki... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2832_zps72936d2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2830_zps67fcf105.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2828_zps6ccacee9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2819_zpsf4ed33e7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2813_zps9792d933.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  8. Cd. PM, 29-05-2013 Tami [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2877_zps00fadd47.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2874_zps2d8e3b0c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2842_zps6a99dbda.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd. PM, 29-05-2013. No i czas na Tamisię:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2841_zps0fd3cf48.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2837_zps189a2d49.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2835_zps59d25b80.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2831_zpse9d9d62e.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  10. Cd. PM, 29-05-2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2873_zps5d7e755b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2871_zpsa46fb9bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2865_zpse134db47.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2864_zps48f36c0b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2861_zps69621df0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  11. Cd. PM, 29-05-2013. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2826_zpsa8bf5fcb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2848_zpsa7dc6d56.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2839_zpse2b3f5b6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2840_zpsb4185d17.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2836_zpse94244a8.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  12. Wszędzie desz i woda, to może troszke słońca, co? Proponuje Wam troche zdjęć ze spaceru na PM w dniu 29.05.2013 r.. Byl piekny słoneczny dzień i Torka i Tamisia świetnie się tam bawiły:) Torinka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2811_zps337ee888.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2815_zps5c79a8da.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2823_zps00bbfb98.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2822_zps4fe12e70.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_2824_zps71bedac7.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. [quote name='Ania!']U mnie zaczęło się od Lenki, ona nie lubiła deszczu i mokrej trawy ale jak lało i musiała iść to biegiem zrobić co trzeba i do domu, natomiast Pepe nie chce wejść na trawę jak leje. Ale mam sposób, bo odwracam uwagę od deszczu piłką. Na faceta działają proste metody :evil_lol: Tylko najpierw musimy wyjść z kamienicy.[/QUOTE] No tak, kazdy sposób jest dobry:) [quote name='gosiaja']Asia u Ciebie tez zalalo?[/QUOTE] Nie, ja mieszkam na I pietrze, iwęc woda jeszcze do mnie nie doszła;) a tak na powaznie, to - tradycyjnie - moje skrzyzowanie plyneło juz kilkakrotnie w tym roku. Pzdr.
  14. O, masz.... ciężko będzie znaleźć dom... Może warto zamieścić to ogłoszenie na FB? Pzdr.
  15. [quote name='Sonka95']Zdjęcie bardzo mi się podoba ... jest takie tajemnicze :loveu::cool3: http://i42.tinypic.com/20sal4h.jpg Jak dla mnie - smieszne:) pzdr.
  16. Hm, a nasłać dzielnicowego na wałesającego się psa i jego właścicieli...? pzdre.
  17. Miłego dnia:) A tak BTW - jak sprawa z ogrodzeniem? Czy to nadal aktualne, czy w czasie mojej nieobecności ogrodzenie "się zrobiło"...? pzdr.
  18. No dobrze. Gratlacje byly, a gdzie nowe foteczki...? Juz tydzien mija a tu taka cisza... pzdr.
  19. Tylko na te nadchodzace atrakcje nie zapomnij aparatosa:) Bom stęskniona nowości w postaci fotek:) pzdr.
  20. Chłodniej i wilgotniej....przynajmniej u nas:) Pzdr.
  21. Dasz rade a za parę miesięcy jeszcze pochwalisz;) pzdr.
  22. Zajrzyjcie w link: [url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zgubione-znalezione/czarno-bialy-basenji-ogl6858081.html[/url] Może ktos kojarzy, co to za piesek.... Jest tez zdjęcie, ale dosyc mizerne (robione chyba z balkonu, piesek ma opuszczony ogon). czy ktos słyszał o zaginięciu czarno-białego baska? pzdr.
  23. Na pewno W-wa w lipcu. Bo jeżeli chodzi o czerwiec - to jeszcze nic pewnego... Pzdr.
  24. A baski jakos nie protestują, gdy mają wyjść na deszcz... Fakt, nie za bardzo sa zadowolone, ale.... chyba nie mają wyjścia;) pzdr.
  25. Aaaaa, czyli coś Cię wciągnęło:) To tak jak mnie, ostatnio... Pzdr.
×
×
  • Create New...