-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Aniu, to wy jedziecie we dwie + 2 psy, tak? Co do wystaw, to nie będzie mnie ani w W-wie, ani w Łodzi. W Polsce będę dopiero w Opolu. Ale masz mojego maila: [email][email protected][/email] i w przypadku wątpliwości - pisz. Wstępny koszt wycieczki to 380-400 zł. Pzdr.
-
Wg mnie, kulturalny sędzia powinien wstrzymać się z paleniem papierosów na ringu. I obojętnie, czy ring jest na zewnątrz czy w hali. Takie zachowanie świadczy o braku szacunku dla wystawców, już nie wspominając o zagrożeniu dla psów. Ale - podkreślam - to moje zdanie. Pzdr.
-
[quote name='annaszustakiewicz']to ja w takim razie zamawiam to miesce dla mojej koleżanki i jej bawarki.[/quote] OK, trzymam to miejsce. A Twoja koleżanka to gdzie mieszka? Warszawa? Pzdr.
-
Niemcy mają po prostu swoje zasady i już. Lecz czasami mogliby je ominąć. Ale to nie z nimi te numery, Brunner. Pzdr.
-
Wysłałam do nich maila (dzisiaj ppłd.) i przyszła zwrotka, że nie dotarło. Eh, życie. Swoją drogą, napiszę do zaprzyjaźnionej Czeszki, może będzie mogła mi pomóc (mimo, że wystawa na Słowacji). Zobaczymy. pzdr.
-
Chyba komputer się przegrzał i Cardi nie dała rady. :( Ale jak już wydobrzejesz - bardzo proszę o stawkę basków. Pzdr.
-
No tak, Twój post wiele wyjaśnia. Poza tym, jeżeli jestes zależna (w różny sposób) od Mamy, to musisz liczyć się z Jej zdaniem. A więc przedyskutuj z Mamą sprawę cieczki raz w roku, wystaw i innych tego typu spraw. A potem... odliczaj miesiące, tygodnie i dni do momentu, kiedy przyjedziecie po maluszka do hodowli i zabierzecie go do nowego domku. W razie wątpliwości - pisz. Pzdr.
-
LUKSEMBURG, 26-27.3.2005 r. s. Irene Gonzales-Moreno/Hiszpania PSY kl. mł FUGO Oelan Oede kl. ch Abotere's JAMALIH - CAC CACIB, [b]BOB[/b] , nowy Champion Luksemburga kl. p Abotere's KHALID - CAC, r. CACIB kl. o Mutabaruga's DESMOND DEKKER SUKI kl. mł From PB's ELVIRA kl. ch Abotere's CHUMAHm - CAC, CACIB, nowy Champion Luksemburga Abotere's BADIRI Wordworth Image of Gossip kl. o TIYI LUKKAT d'Ericeira Pzdr.
-
Rzeczywiście w ub. roku w Lesznie-Prestige startowałam z bliźniakami w konkurencji Najlepsza Para Hodowlana. Ta konkurencja była dla nas bardzo szczęśliwa, bo po raz drugi z rzędu zajęliśmy I miejsce. W tym roku, niestety, nie uda nam się powtórzyć tego sukcesu, bo tego dnia mamy wystawę w Kaliningradzie. Żałuję, że nas nie będzie, ale dam wolne pole konkurencji. Teraz już wiem, skąd te 2 lata. :) Co do uzbieranej na koncie sumy, to nie żałuj, że masz zamrożoną kwotę. Teraz - być może - wydałabyś pieniądze pochopnie. A tak, to decyzja zostanie podjęta "na spoko". No i rzeczywiście Mama zobaczy, jak poważnie podchodzisz do sprawy kupna psa. Pzdr.
-
Słuchajcie, mamy nadal jedno miejsce w busie dla osoby z małym psiakiem. Najlepiej z Warszawy lub okolic. Może jest ktoś chętny? Pzdr.
-
Jedni piszą 30, drudzy 40 Euro, a dzisiaj ich strony nie można otworzyc. Może spróbuję później. Pzdr.
-
Zgadza się - dużo czasu i dużo pracy, aby to wszystko zadziałało. Pzdr.
-
Ja mam podany taki nr faksu: (007 0112) 712 618 Pzdr.
-
[quote name='Elitesse']upss Asiaczku ale gafa :oops: przepraszam :( ale ja sie w basenjikach słabo orientuję... no trudno będe szukała kogoś innego... Orsini ide właśnie na poczte wysłać zgłoszenią ! meilowałam do organizatorów - jakby co można płacić na wystawie i jest tyle samo jak za drugi termin :)[/quote] O co chodzi z tą gafą? Nie rozumiem. :-? Pzdr.
-
No tak. Zaczynają się pojawiać wszelkie odcienie szarości w sporze. Co, oczywiście, nie zmienia faktu, że wszyscy czekamy na odpowiedź, prawda? Pzdr.
-
OK. Przepluwam przez lewe ramię, odwracam czarnego kota tyłem do przodu i co tam jeszcze chcecie. Przecież ta strona będzie służyła nam wszystkim,prawda? Tak więc i ja mam w tym swój interes, aby ona była!. Pzdr.
-
A więc nasze kciuki przydały się - strona powstaje. I tak trzymać. Oraz trzymać kciuki za informatyka, żeby mu się nie znudziło! :lol: Pzdr.
-
[quote name='Elitesse']hmm ten matyas na sznaucery w obsadzie wcale mi sie nie podoba :-? czy ktos sie może orientuje ile PKO zdziera za przelew zagraniczny ??[/quote] Jeżeli chodzi o PeKaO SA - ok. 40-45 zł. Pzdr.
-
[quote name='annaszustakiewicz']jestem zainteresowana tym busikiem z warszawy, jechałabym ze sredniej wielkości psem-poskowcem bawarskim.[/quote] Ania, nie ma sprawy. Miejsce jest zarezerwowane dla Ciebie. W busie będę ja (+ 3-4 baski w klateczce w bagazniku), 1xSH (bierzemy go z Poznania lub koleżanka przyjedzie do W-wy; rzecz do obgadania), no i Ty + 1xposokowiec. Mieścimy się swobodnie. Może jeszcze ktoś z małym psiakiem bedzie chciał jechać? Dla jakiegoś malucha miejsce jeszcze się znajdzie. Pzdr.
-
[b]Cardi [/b]- dasz radę napisać nam te wszystki zamówione stawki? Bo my bardzo o nie prosimy... Pzdr.
-
Do Kosic jest ok. 720 km w jedną stronę (liczyłam tę odległośc przez Wrocław). Pzdr.
-
Moje 4 baski jadą w bagażniku w klateczce. Koleżanka z SH zajmie całą kanapę. Zostaje jeszcze jedna kanapa, bo ja mogę jechać z przodu koło kierowcy. Tak więc miejsca są, a ile osób i psów tam się zmieści - zależy to od Was. Cena jest 1 zł/km. Pzdr.
-
Hej, tu Warszawa. Ja równiez wybieram się do Kosic + SH z Poznania. Chyba pojedziemy busem. Jeżeli ktoś z W-wy chce się przyłączyć - zapraszamy. Pzdr.
-
Jak uda Ci się coś załatwić - daj znać. Pzdr.
-
W przypadku każdej wystawy, termin zmiany klasy upływa wraz z terminem nadsyłania zgłoszeń. W przypadku Opola, termin upłynął 20.3.2005 r., ale wydaje mi się, że możesz jeszcze spróbować. Co do Łodzi - nie znam terminu, bo nie wybieram się na tę wystawę. Pzdr.