-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Mam zgłoszone psiaki na wystawę na Węgrzech w m. Turkeve. Jest to wystawa rangi CAC. Jadę tam, bo potrzebuję (tzn. moje baski potrzebują)1-2 wnioski do tytułu Hungaria Grand Champion. Aby otrzymać ten tytuł powinny być spełnione następujące warunki: - pies powinien wcześniej uzyskać tytuł Championa Węgier, - pies musi być prezentowany w kl. championów (!) i otrzymać 3xCAC + 1xBOB (BOB może być z krajówki, międzynarodowej itp.). - nie ma zakreślonego minimalnego terminu uzyskania tych wniosków. Tak więc trzymajcie kciuki i - jeżeli jest ktoś zainteresowany stawkami swojej rasy - proszę piszcie. Pzdr.
-
Nie pozostaje nam więc nic innego, jak dogadać się co do wystaw w PL lub/i poza granicami. Pzdr.
-
Ja bym Ci może i użyczyła baska, ale nie będzie mnie w Grudziądzu. W tym czasie mam wystawę CAC-Turkeve/Węgry. Może przy okazji innej wystawy? Pzdr.
-
Wysyłałam wczoraj ok. 18-19.00. Jeżeli macie takie problemy, to wyślij dokumenty na mój nr faksu domowego a ja je potem odeślę do Kaliningradu. Mój nr faksu: (22) 646 59 22. Pzdr.
-
Gratulacje dla wszystkich! !! Chociaż tak mało wiemy o rezultatach. Napiszcie o atmosferze, warunkach, dojeździe itp. Mam nadzieję, że moje gratulacje przydadzą się. Jednoczesnie, tradycyjnie proszę o stawkę basenji (V gr.). Pzdr.
-
Poniewaz wystawa juz niedługo, trzymam kciuki za uczestników z DGM i nie tylko. Licze na ciekawe informacje z wystawy, a w szczególności na duuuuże ilości CWC i BOB w relacjach. Pzdr.
-
Zgłoszenia wysłałam z powodzeniem pod nr faksu 007 0112 71 26 18. Pod ten nr można wysyłać zgłoszenia na 2xCAC oraz na Champion Show + inne klubowe. Trzeba tylko zaznaczyć, jakiej wystawy dane zgłoszenie dotyczy i że płatność będzie na wystawie. To wazne. Pzdr.
-
Dwa lata temu byłam w Kosicach, płaciłam w moim banku i nie miałam żadnych dodatkowych opłat. Jedynie był problem, bo oni podali skrót nazwy banku w Kosicach, a tam PeKaO SA nie miało swojego reprezentanta. A więc dzwoniono do mnie do domu i ustalano, o jaki bank chodzi i czy godze się na ewentualne dodatkowe koszty. Powiedziałam, że tak, bo nie miałam innego wyjścia, a bardzo chciałam pojechac na tę wystawę. Sprawdzając potem na wyciągu z banku (przez 2 miesiące) nie miałam żadnej pozycji pt. UFO. A więc nic nie ściągnęli. Może i tym razem tak będzie. pzdr.
-
Z tego, co mi wiadomo, to jest to numer faksu prywatnego i w "normalnych" godzinach, po prostu może nikogo nie być w domu. Ja będę wysyłała albo dzisiaj wieczorem, albo jutro - może ktoś będzie. Dam znać na pewno. Pzdr.
-
[b]Jostra[/b] - jesteś Wielka! A jak jeszcze nie jesteś, to będziesz. Dziekuję. W moim banku PeKaO SA powiedzieli, że jak jest SWIFT, to to samo, co IBAN. I nie ma dodatkowych kosztów. No chyba, że nazwa banku jest nie pełna, czy coś takiego. Zobaczymy. Pzdr.
-
Nic się nie stało. Może kiedyś zobaczymy tę suczkę z jej właścicielką. Obojętnie co by to nie było... Pzdr.
-
[b]Jostra[/b] - błagam, napisz: - czy wszystkie psy są "w jednej cenie"? - ile za Parę hodowlana i Grupę hodowlaną (jeżeli jest), - namiary na ich bank, - sędziego na V grupę. Ich strona nie otwiera się, ich mail podany jest z błędem (chyba) i odbijam sie od tych Kosic, jak od zamkniętych drzwi! A tu termin nagli... Dzięki juz teraz. Pzdr.
-
CAC-Dombovar/Węgry, 3.4.2005 r. s. Peter HARSANYI PSY kl. p Abotere's ADUNBI - dosk. kl. o EIWO Hanacek - abs. kl.ch FARIQUE - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk., CAC SUKI kl. mł. HERE AND THERE Asiaczek - dosk., CAJC, Best Junior, [b]BOB[/b]! kl. o IREGI-CHIP DZSEMMA - dosk. kl.ch FELMERIA - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk., CAC Para hodowlana - III miejsce Grupa hodowlana - III miejsce. Pzdr.
-
[quote name='Jagoodka']Asia gratulujemy sukcesow :-)) I prosimy w miare moliwosci o stawki spanieli (cockery angielski i springery walijskie+angielskie )[/quote] Według katalogu były tylko Angol cocker spaniel. Clumber spaniel i Amerikai cocker spaniel. Clumber spaniel - pies - był w towarzystwie młodej suczki, nie prezentowanej na wystawie. Jakie to śliczne, słodkie stworzonko było. Ręce same wyciągały się do zabawy z nią. Moje baski nie mogły przestać zaczepiać i bawić się z malutką (skakały na nią, podgryzały w łapki i w ciałko). Przepiękny widok! W końcu musiałam przenieśc się z klatkami w inne miejsce, bo moich nie można było uspokoić a tu za chwilę BIS. No, ale do rzeczy.Cocker spaniel angielski: sędzia: Nagy Istvan PSY kl.o CHANCE OF DREAM VON PANNOM SUKI kl.sz BONITA OF LITTLE TRUE FRIEND kl. mł. FUZBERKI PAMELA ROYAL FRIEND KEEP THE PEACE GOLD ANGIE OF BLACK ROSE HUNGARY kl. o MGIC EYE IF BLACK MIRAGE MACAMBO DIANA DELPESTI ORPHEUS APRIL GIRL Pzdr.
-
Zdjęcia to jedno. Ja akurat zdążyłam napatrzeć się i nagłaskać Xolo, jak byłam w Holandii. Ale sam fakt, że w mojej V grupie pojawiła się nowa (?)suczka tej rasy jest interesujący. No nic, szkoda. Może jeszcze gdzieś suczka "wypłynie". Jeżeli ma rodowód (a chyba ma?) to jest na to duża szansa. Pzdr.
-
Zgadza się. Tu nie chodzi o sytuacje losowe, że sędzia nie może przyjechać. Zdarza się. Tu chodzi o wcześniejsze informowanie, że sędzia np. zagraniczny będzie sędziował Twoja rasę, (taka info. jest np. w ulotce nt. wystawy), a koniec końców - krajowy. Taka sytuacja powoduje, że sporo wystawców kusi się na jazdę na konkretną wystawę, no bo sędzia zagraniczny. A tu okazuje się, że sędziuje nas nasz dobrze nam znany (lubiany lub nie) sędzia krajowy. Pzdr.
-
Faktycznie, to też jest sposób. Ja - na razie - nie mam takich problemów z sędziami, choć i u mnie powoli klaruje się kto lubi, a kto nie, basenji. Kto się zna, kto się zna inaczej itp. Też powoli zaczynam sobie wybierać sędziów, ale nie robię "tragedii", gdy jest zmiana z dnia na dzień. Pzdr.
-
Ano pech. Nie jechac - szkoda pieniędzy. Jechać - szkoda czasu. Dylemat jak diabli! Trzeba znaleźć złoty środek, ale ja go nie znalazłam. Pzdr.
-
[quote name='Zeliika'][b]Asiaczek[/b] gratulacje :D Czy moge Cie prosic o stawke rhodesian ridgebackow? z gory dziekuje[/quote] Sędzia: Borsfai Csaba PSY kl.mł ROCKO ROTT ZSOLDOS kl. o ALWIN AFRICAN SUN kl.ch MALOZI DABOBO SUKI kl.mł ROCKO ROTT ZSUZSA kl.p CARTOUCHE CEYLLES Pzdr.
-
[quote name='jostra']Asiaczek - ogromne gratulacje :D A jakbyś znalazła chwilkę i podała stawki sznaucerów miniaturowych białych i czarnych - byłabym bardzo wdzięczna Z góry dziękuję[/quote] Schnauzer torpe fekete (czarne miniatury) s. Laszlo Salov (Serbia i Czranogóra) PSY kl.mł. ARKOVARI SAMMY GUNS'N ROSES RAMSES kl.p COOL DES DIABLES D'EBENE kl.ch GLORIS KERMIS SUKI kl. mł. BUTTLER DOG'S WOLLY ARKOVARI ROSIETA kl.o DE MEIJERIJ BUNITA Potem są jeszcze Schnauzer torpe fekete ezust, sch. torpe so-bors. Ale wydaje mi sie, że żaden z nich nie jest sznaucerem białym (raczej czarno-srebrny i sól z pieprzem. Tak więc wynika, że białych nie było. Pzdr.
-
Tak więc sprawa naszych wspólnych wyjazdów jest otwarta. Tym bardziej, że masz małego psiaka, co nie jest bez znaczenia przy kompletowaniu składu np. busa, prawda? Pzdr.
-
[quote name='virtavalo']Zastanówmy sie i napiszmy wspólnie jakąs petycje, prośbe lub zarzućmy ZKWP listami w tej sprawie. Ja tez niestety pracuję i nie moge wystawiac w piątek. A nieraz potrzeba takiej miedzynarodowej wystawy. Czekam na Wasz odzew, Pozdrawiam[/quote]Jeżeli chodzi o obecną Warszawską - to problem się sam rozwiązał (tymczasowo); wystawa została odwołana. Ale generalnie problem nadal istnieje. I zastanawiam się, na ile powaznie zostałby potraktowany list-prośba dot. rotacyjnego sposobu prezentowania ras na 3-dniowych wystawach przez ZG. Może warto spróbować i napisać taki list? Pzdr.
-
[quote name='Magdalena1']ojej,chyba zacznę tam jeździć,większe szanse będę miała,a nie tak jak u nas,że liczba yorków podchodzi czasem do prawie 200.. no i widzę,że był nasz polski camparisek :wink: hmm może kiedyś się zgadamy i razem pojedziemy :wink:[/quote] Ja w tym roku jeszcze będę chciała pojechać gdzieś na Węgry, bo chciałabym zakończyć Hungaria Grand Champion (bliźniakom) i zacząć zbierać punkty na championaty Gusia-pręgusia. Ale to dopiero pod koniec lata/poczatek jesieni. A teraz za 2 tygodnie jadę do Turkeve/Węgry, CAC. Pzdr.
-
No to trzymam kciuki za Twoje plany kynologiczne i witam w Klubie Sympatyków Basenji:)) To miłe, co napisałaś o baskach. Pzdr.
-
[quote name='Magdalena1'][b]Asiaczek[/b] ja też Ci gratuluje suuuper wyników :D jejku,kiedy ja też choć w połowie będę mieć takie :wink: a czy mogłabym Cię prosić choć o cząstkową stawkę yorków? pewnie ich dużo było<jak zawsze>,ale choć ciutkę jakbyś mogła :roll:[/quote] Co do wyników, to dzięki za gratulacje. I na Ciebie też kiedyś przyjdzie czas, że będziesz miała takie wyniki. No, chyba, że skończysz z kynologią, ale na to się chyba nie zapowiada, prawda? Yorków nie było aż tak strasznie dużo, bo tylko 10. s.Borsfai Csaba PSY kl. baby GAZDAKINCS-O MATAN kl. mł VOLE AU VENT DU QUE DE L'ADOUR CAMPARIS IB MR.MAGIC kl.p SONIQUE THE KNIGHT OF BLUE CROSS CRACKER OF NEW DEAL kl. o PELLERD-ORE DYLAN SUKI kl.mł SZABOLCSFALVI ANDI ERE OF SPIRIT OF NEW DEAL kl.o BONNY MEA OF SUN DREAM LEPPERD-ORE BESSY Pzdr.