Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='PSYLLA'][b]Asiaczek [/b] gratuluję wyników i bardzo proszę o posokowce bawarskie (o ile jakię były) po węgiersku to: BAJOR HEGYI VEREB[/quote] Przykro mi, ale nie było ani jednego. A swoją drogą dobrze, że podałaś mi węgierską nazwę posokowców, bo w życiu bym się nie domyśliłą, że mogą się tak śmiesznie nazywać. pzdr.
  2. [quote name='gwiezdny-wyslannik']Wielkie dzięki za stawke ;) A mogłam jechac! :P[/quote] To może w przyszłym roku? Przeciez nic straconego, no, prawie. pzdr.
  3. Dla koleżanek od [b]samoyedów[/b]- KADZIUMIA i KINGULA i .... s. Juhasz Istvanne PSY kl.sz DUSENKA CIROVICS TUNGUSKA MISA DI CASA KALY kl.p DIMITRIJ CIROVICS TUNGUSKA kl. o CABAKA'S APOLLO SNOWSTORM kl. w IKILIIKKUJAN MYSTIQUE MAGIC SUKI kl.sz MYSTIQUE MIDNIGHT DONNA OF SEVERNAYA-SAM kl.mł WINDNORTH WANDA ELENKA TOFOVNA TUNGUSKA NORTH'S STAR NATASA kl.p WHITE SIBERIAN HAVASI LADIES kl.ch WHITE BOREALIS OF SEVERNAYA kl. w WHITE SIBERIAN AIDA Pzdr.
  4. A ja tradycyjnie trzymam kciuki za forumowiczów. Pzdr.
  5. [quote name='Karka']Gratuluję udanej wyprawy :) i tradycyjnie zapytam o Petit chien Lion :roll:[/quote] Jakos nie mam szczęścia do Twojej rasy. Znowu nie było żadnego "lewka".:(( Pzdr.
  6. [quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja poproszę o Setery Irlandzkie - psy ;)[/quote] Ir Szetter voros s.Sanja MOMCILOVIC (Serbia i Czarnogóra) PSY kl. ch NUTCRACKER AED-GARTH SUKI kl.mł SUMARIC SCARLET O'HARA kl.u YESTERDAY'S HERO RED ROSES IN DIAMOND
  7. [quote name='Agasia']To ja poprosze o beagle ;) [*][/quote] s. Borsfai Csaba PSY kl.baby BARSONYFULU-ERDOKERULO HERKULES kl.sz CSAVARGO BATOR kl. p GALA PICASSO HATARSZELI HUNCUT CEDRUS DUFFOSEE DENZEL CSANADI-TERI FULL kl.o HORI-HARI EDDI CSAVARGO FICKO GALA ORIGINAL LEONE B.SEBO SUKI kl. sz SNOOPY KID TIARA kl. mł SZEPHEGYI-SZIMAT IRISZ HORI-HARI FANI kl.p HESSIN KITTY DZSEFFERSON PATRICIA SNOOPY KID MARY kl. o CSER-HATI VADOC KLEO NANVY SAMAIDA-ORSY kl.ch SNOOPY KID IMAN Pzdr.
  8. [quote name='dorotal']Życze powodzenia :D . Ja jak zwykle prosze o buldozki francuskie i king charles spaniele.[/quote] Kingów nie było, buły za to kawaliery. Buldozki francuskie s. Sarkozy Gyula PSY kl. mł. SMILING THUNDER COULDTHARD BROOKLYN VERLAINE SOPIANAE IMPERATOR LYON BENTON VON GLANDORF KIGYOOSI VASOKOL ALEX kl. o ERDI ORDOG ERLE STANLEY GARDNER PAGONYLIGETI CHARLIE ZVEZDNY MALCHIK ANXIOUS TO MEET FROM BAKER FRANCO THE STEEL GREY WARRIOR kl. ch SPARTACUS DU CHAMPAGNE SUKI kl. mł TEVEL-ORE GERTRUD KISS BULLY TRACY SARGASATAN CECIL IBERIA VON DER MONARCHIA kl.p KISS BULLY LUCIA WANDA VON GLANDORF kl. o KISS BULLY HELENA "HELLA" NELLI VON GLANDORF CLEMENCEAU DIAMOND DEMI BETTI FLAMINGO-BULL TEQUILA VON GLANDORF ERDI ORDOG JADE FASORMENTI BULLY-EMSE APRIL FULL MOON MISS SOPHIE Pzdr.
  9. [quote name='króliczek']Asiaczku,bardzo Cię proszę nie zapomnij o shar-peikach :D Oczywiście gratuluję już dziś sukcesów i zdobytych CACów :lol:[/quote]sędzia: Miklos LEVENTE SUKI kl.mł HORI-HARI HERA (bardzo podoba mi się to imię:)) Pzdr.
  10. [quote name='Martyna']Ja, ja, ja !!! :-) oczywiscie flaciki :-) bede trzymac jutro kciuki![/quote] Twoich ukochanych flacików nie było ani jednego! Pzdr.
  11. [quote name='-Magda-']Ja poproszę o stawkę dużych pudli, a jakbyś miała troszkę wolnego czasu to może uda Ci się zrobic kilka foteczek :) I oczywiście życzę powodzenia i trzymam kciuki :thumbs:[/quote] O zdjęciach to ja mogłam tylko pomarzyć, niestety! Według mnie, pudel duży po węgiersku będzie:ORIAS USZKAR FEHER (biały), ORIAS USZKAR FEKETE (czarny). Innych kolorów nie było. Sędzia: Sarkozy Gyula ORIAS USZKAR FEHER PSY kl. o PRINCE OF WHITE MISTRAL CHURCHILL ORIAS USZKAR FEKETE PSY kl. o PRINCE OF BLACK MISTRAL RICK Pzdr.
  12. Najpierw napiszę kilka słów o wystawie, a potem przejde do obywatelskiego obowiązku i podam zamówione stawki. Do m. Dombovar jest ok. 840-850 km. (w W-wy). Trasa OK - prosto na Budapeszt, a potem ok. 150 km. Jechaliśmy w sumie 12 godzin, z 2 tankowaniami i z przerwa na wysikanie psiaków. Zgłosiłam moje 4 baski, i tak: PSY kl. p: Mł.CH.PL, Mł.CH.RUS Abotere's ADUNBi - dosk. (tylko, niestety) kl.CH: INTCH, Mł.CH.PL, CH.PL, CH.RUS, CH.Hun, Hungaria Show Champion FARIQUE - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk., CAC SUKI kl. mł.: HERE AND THERE Asiaczek - dosk., CAJC, Best Junior, [b]BOB[/b] (zupełnie nie przewidywałam takiego obrotu sprawy i byłam totalnie zaskoczona, prawie w szoku:)) kl. ch.: INTCH, MŁ.CH.PL, CH.PL, CH.AUT, CH.HUN, Hungaria Show Champion FELMERIA - FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - dosk., CAC. Para Hodowlana - III miejsce, Grupa hodowlana - III miejsce. Dla ciekawostki napisze, że była również konkurencja "Najlepszy pies ras niemieckich"! Wygrał jakiś malutki jamniorek. A stawka była spora. Aha, pogoda - SUPER. Chodziłam w krótkich rękawkach. Pzdr.
  13. Z tego, co pamiętam z wizyty w hodowli Xolo's, to one są jednobarwne. Ewentualnie jakieś malutkie znaczenia na paluszkach. Ja widziałam Xolo w kolorze c.brązu, prawie czarne i piaskowe (takie umaszczenie widziałam po raz pierwszy w życiu!). Szkoda, że nie mamy namiarów na tę osobę, która przyszła na wystawę "towarzysko". Chętnie bym z nią "porozmawiała" mailowo. Pzdr.
  14. A może taki Regulamin pokazać pani sędzinie palącej podczas oceny? Ciekawa jestem, jak zareagowałaby? No i jaką ocenę dałaby psu osoby, która wytknęłaby jej palenie podczas oceny. Ciekawe... pzdr.
  15. Asiaczek

    Katowice 2005

    Ależ ja juz kilkakrotnie rozmawiałam w W-wie na sekcji V grupy o rotacyjny system prezentowania poszczególnych ras na wystawie międzynarodowej. Niestety, nie mam wystarczającej siły przebicia. Nawet pisałam na ten temat (m.in.) na topiku "Skandale sędziowskie". Jakoś tak ciężko pomyśleć dla co poniektórych, że jest to absolutnie niesprawiedliwe dla wystawców piątkowych. Choć na pewno sa tacy, co cieszą się wystawiaja psiaki akurat w piątek. Ja od kilku lat, niestety, nie mogę zaprezentowac moich basków np. w Katowicach, W-wie i parę razy w Poznaniu, bo V grupa przypada akurat w piątek. A że moja konkurencja nie pracuje w ten dzień, no to są wygrani. Godzę się na to, bo nie mam innego wyjścia. Pzdr.
  16. Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam do m. Dombovar na Węgrzech. W dniu 3.4.2005 r. odbywa się tam wystawa CAC. Podaję skłąd sędziowski: I grupa - Kisban Kazmer Gellen Tibor, Balazsovits Janosne, Harsanyi Peter. II grupa - Laszlo Szalov, Balazsovits Janosne, Vibor Jezek (Chorwacja), Stummer Jozsef, Miklos Levente, Juhasz istvanne, Zeidl Jozsef III grupa - Sanja Mamcilovic (Serbia i Czarnogóra), Balazsovits Janosne, Korozs Gabor, Nagy Istvan Borsfai Csaba IV grupa - Korozs Gabor V grupa - Juhasz Istvanne, Zeidl Jozsef VI grupa - Borsfai Csaba VII grupa - Sanja Momcilovic VIII grupa - Nagy Istvan IX grupa - Sarkozi Gyula X grupa - Zeidl Jozsef. Jeżeli ktoś jest zainteresowany stawkami psów, piszcie proszę. A ja po powrocie będę odpowiadała na posty. Trzymajcie za mnie kciuki. Pzdr.
  17. [quote name='Genia']Właśnie zobaczyłam za ten temat palącej jak smok podczas sedziowania P.Marioli SEMIK poruszyła tez Nice girl. Widocznie P.Mariola musi palic bo inaczej nie miała by jasnego umysłu podczas sędziowania.A kulejącej suki kolezanki swojej po prostu nie zauważyła bo była bardzo zajęta przypalaniem papieroska. :lol: :lol:[/quote]z Pani M. Semik generalnie jest kontrowersyjna osobą. W baskach, przy stawce 2 suk, do mojej konkurentki powiedziała : "O moja ulubiona suczka!" Jak myslicie, kto był pierwszy w tej stawce? Pzdr.
  18. [quote name='ofcca'][quote name='Agatka']No to dodajmy jeszcze, że z tego co wiem to Pani Iwona jest właścicielka suki która przegrała ;) Ach ta gorycz porazki ;) [/quote] Witam Owszem odczuwam gorycz z powodu tego co się dzieje na polskich ringach i coraz mniej mam ochoty na wystawianie psów w tym kraju. A czy postrzegam całą tą sytuację jako porażkę,tak -faktycznie porażką jest stanie z lokatą (obojetnie jaką) za kulejacym psem rasy zaprzegowej. Ja potrafie w przeciwieństwie do niektórych spojrzec obiektywnie na własne psy,znam ich wartość wystawową,jak równiez zdaję sobie sprawę z tego że sędziowie mają różne gusta . Ale wada jest wadą,a ja nie mam nic do ukrycia i nie kłamię w przeciwieństwie do niektórych. Zastanawiam sie kto inny mógł wnieść protest i jakoś nikt nie przychodzi mi do głowy,no chyba ze mieli to zrobić hodowcy lub właściciele kulejącej zwyciężczyni... A teraz czekam spokojnie na odpowiedź z ZK,ciekawe czy ja dostanę.Dam znać na pewno jak się takowa pojawi. pozdrawiam iwona[/quote] Nie wnikając w detale, kto, co, czyja suka, jaka hodowla - też bym uznała, że zajęcie II lokaty za kulejącą suką to porazka. I obojętnie w jakiej rasie. Kulawizna, to kulawizna, czyli defekt psa, choćby tymczasowy i przejściowy. No cóż, my też czekamy na odp. na protest. Ja akurat - ze zwykłej ciekawości, jak zachowują się oddziały na taki fakt. Bo że ŻADNYCH konsekwencji dla sędziego nie będzie, to pewne. Pzdr.
  19. Asiaczek

    Katowice 2005

    Na pewno tak będzie, ale ja i tak będę trzymała kciuki za uczestników wystawy, a jednoczesnie za forumowiczów. Niestety, dla V grupy, Warszawa znowu jestw piątek :cry: ! A ja w ten dzień pracuję. Pzdr.
  20. Asiaczek

    Katowice 2005

    O rany! No to masz zagwozdkę! Chociaż podejrzewam, że pewnie w poniedziałek to potwierdzenie powinno znaleźć się w skrzynce pocztowej. No, góra we wtorek. Albo znajdzie się po terminie. Ja często dostawałam po terminie potwierdzenia z W-wy. Ale w takim przypadku, dzwoniłam i potwierdzałam. A na wystawę wchodziłam systemem "ja do sekretariatu". I już. Pzdr.
  21. Asiaczek

    Katowice 2005

    Tak czy siak - jest to po prostu karygodne. I tyle. Oddziały (wiesz o tym bardzo dobrze) mają obowiązek wysłać potwierdzenie odpowiednio wcześnie i nie można zwalać wszystkiego na pocztę. Chociaż w tym konkretnym przypadku może i zawiniła poczta. Pzdr.
  22. Asiaczek

    Katowice 2005

    Przeciez to czysta kpina!!! A może by tak Komisję Rewizyjną zainteresować "porządkiem" panującym w O/Katowice? Jeżeli ponad tydzień po wystawie otrzymałaś potwierdzenie z datą 28.3.2005 r., że nie opłaciłaś wystawy, to gdzie podziały się Twoje pieniądze?! Pzdr.
  23. Asiaczek

    Katowice 2005

    Ale Cię wyróżnienie trafiło!!! No, no, no... I to akurat 1 kwietnia! A ile czasu minęło od wystawy? I jaka jest data stempla? Pzdr.
  24. Zajrzyj pilnie do swojej poczty mailowej i zobacz, czy nie masz tam listu z miłą wiadomością... Pzdr.
  25. No tak. Cóz tu można napisać? :-? Dla większego zdenerwowania [b]Elitesse[/b]napiszę, że na Hungaria Show Champion czekałam coś ok....... 10 dni, a na Austria Champion - 2 tygodnie. I jak nerwy? Ja naprawde nie rozumiem, skąd u nas te straszliwe terminy w wypisywaniu rodowodów-championatów. Przecież zarówno Austriacy, Węgrzy, jak i my, mamy komputery w ZG i prawie wszystkie dane już tam są. A więc gdzie tkwi problem?! Może ZG powinien dłużej pracować? może powinno się zatrudnic jeszcze jedną sosobę na etat lub na umowe zlecenie? Przecież to jest po prostu chore! Inni moga, a my nadal w dołku... Pzdr.
×
×
  • Create New...