-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='króliczek']Dziękuję Joasiu za stawki :D Już któraś z kolei wystawa bez pełnej obsady we wszystkich klasach.Te Węgry bardzo mnie kuszą.Napisz Asiaczku gdzie będziesz zgłaszać swoje baski (nawet CAc-mnie interesuje,bo co za róznica czym championat się zacznie :wink: )Jeśli jedziesz busikiem oczywiście. :P[/quote] Jak na razie, baski są zgłoszone do Cacib-Budapesztu (30.4.2005 r.) i do m. Soskut (1.5.2005 r.). Ta druga wystawa to Klubowa wystawa psów z coursingiem i baski się na nią załapują. Prawdopodobnie pojadę na jakąś małą wystawę na Węgry w sierpniu/wrześniu br. Ale jeszcze nie mam upatrzonej. W ten sposób chciałabym zacząć dorosłe championaty Węgier dla Gusia-pręgusia i malej Hipki. Ja też jestem tego zdania, co Ty - championaty można zacząć od małej wystawy. Pzdr.
-
[quote name='flashka-g']Asiaczek dobrze ze jest taki ktos jak ty;p moze bede mogla od Ciebie sicgac namiary na jakies wystawy jak mi braknie małe CAC co;p??[/quote] Nie ma sprawy. Pisz, pytaj. Jak tylko będę mogła - pomogę. Pzdr.
-
Czyli można "frontem do klienta"? Pzdr.
-
Nie wiem, jak to będzie z książeczkami zdrowia psa, ale ja biorę TYLKO paszporty moich basków. I liczę na to, że wejdę na wystawę i zaprezentuję moje psiaki. pzdr.
-
[quote name='jostra']Asiaczku gratulacje!!! I nieśmiało proszę o stawki sznaucerów miniaturowych białych i czarnych Z góry dziękuję :)[/quote] Niestety, nie było ani białych ani czarnych. Były za to pieprzaczki małe i czarno-srebrne. Pzdr.
-
Pewnie, że się bali konkurencji. Przecież ten jeden basek (rozpoznaję na zdjęciu wspaniałą sylwetkę Fingala!) rozgromiłby całe stado posokowców. Jestem tego pewna! Ukłony i Asiaczki dla KŻ! Czyżby KŻ dała się namówić na pójście na wystawę? Nie do wiary! [b]Basenji [/b]- kropla drąży kamień? Pzdr.
-
Oczywiście, że Wam zazdroszczę Fingala! Przeciez on jest lepszy eksterierowo od mojego Farika. No, ale z drugiej strony cieszę się, że jest u Was i że choć te kilka razy został zaprezentowany na wystawach. Jak sam widzisz, te "parę razy" skutkuje tym, że Fingal już jest rozpoznawany przez sympatyków/fanów/sędziów! ą to cos znaczy. Bo moje Farik i Felka są rozpoznawane na zasadzie "bliźniaki-trikolory". Tak więc nie będę zaprzeczała, że Wam zazdroszczę Fingala!!! Jest to naprawde cudowny pies i ma wspaniały charakter. I to Wasza zasługa. Pzdr.
-
Kto wie... Ja je jeszcze zgłosiłam na 2 wystawy (juz opłacone) do Budapesztu (30-04-2005 r.) i Soskut (01-05-2005 r.). Ale myślę, że wczesną jesienią pojadę na jakąś węgierską wystawę. Zobaczymy. Na razie rozglądam się po ichniejszych CAC-owych wystawach. Pzdr.
-
Cofnij się trochę (strona, dwie), a przeczytasz nasze zdanie na ten temat. Dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa. Pzdr.
-
Przykro pisać, ale rzeczywiście nie było ani jednego. :cry: Pzdr.
-
No to widać już jakieś konkretne odzewy z bytności Basenji na wystawie. Nie ukrywam, że liczę na więcej. No, ale Wy się pewnie jeszcze dobrze bawicie i zapomnieliście o tych, co to nie mogli pojechać. :( Ale będę złosliwa i przypomnę, że jutro jest poniedziałek (pobudka o 6.00!!!) i do pracy!!! I co Wy na to?! Pzdr.
-
Przykro, ale nie pomogę - Asiaczek jest w W-wy. Pzdr.
-
[quote name='asher'][quote name='Asiaczek']O tym, co jest potrzebne do zaprezentowania psa na ringu organizatorzy nie muszą myśleć.[/quote] Skoro tak, to nie muszą dbać również o to, by ring ON był usytuowany z dala od innych ringów? No bo co z tego, że znakomitej części wystawianych psów do zaprezentowania sie na ringu potrzebny jest brak jazgotu i zamieszania czynionego przez ON, handlerów On i asystentów handlerów ON? Organizator o tym myślec nie musi... :wink:[/quote] I znowu nie zrozumiałaś, o czym pisałam. Czytaj dokładnie posty (pisałam o tym wczesniej). Organizatorzy nie muszą myśleć o tym, co jest potrzebne do zaprezentowania psa na ringu, bo od tego JEST WŁAŚCICIEL PSA!!!! Nie myl zadań związanych z organizacją wystawy z gadżetami pomocnymi przy wystawianiu psa. To dwie różne sprawy. Pzdr.
-
[quote name='nice_girl']Ha, a co powiecie na to, że piesek, który jest v-ce zw. Polski 2005( jest w ogóle taki tytuł?), w Poznaniu dostał dosk , CWC, wczoraj został zdyskwalifikowany za brak jednego jądra? :-?[/quote] A co na to właściciel/właścicielka? Przecież chyba wie, co jej/jego pies ma "między nogami"! A jeżeli na ringu był sędzia i asystent, to czy oboje sprawdzali? A może trzeba było poprosic innego sędziego z sasiedniego ringu do pomocy? [b]Nice girl[/b] napisz coś więcej o tej sytuacji. Bo jest ona co najmniej dziwna. Ja nie słyszałam o takim "cofnięciu" się jądra u psa już dorosłego. Ale to wcale nie znaczy, że takie rzeczy się nie zdarzają. Może ktoś coś wie na ten temat? pzdr.
-
Wszędzie są ludzie i ludzie. Żal tylko, że nie każdy zna swoje obowiązki i zadania. Pzdr.
-
[quote name='Karka']Asiaczek Wielkie Gratulacje :D I nieśmiało zapytam o lewki może coś było :question:[/quote] Aż mi przykro, znowu NIC. Pzdr.
-
GRATULACJE! Widzę, że prawie wszyscy mają swoje małe-duże sukcesy. Czyli wystawa udana! Oby tak dalej! Zazdroszczę Wam, że poznaliście się osobiście i macie co wspominać. [b]Paolinka[/b] - wreszcie Cię zobaczyłam. Jeżeli jest ktoś zainteresowany stawka swojej rasy z wysdtawy węgierskiej "CAC Turkeve/Węgry, 16.04.2005 r." zapraszam na stronę o tym samym tytule. Pzdr.
-
[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy. DZIĘKUJEMY! Pzdr.[/quote] pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink: Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!! A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D Przygotowuje się do roli właściciela :wink: Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:[/quote] A ja juz teraz zaczynam poważnie myśleć o przyszłym mężu dla Felki. I wychodzi mi, że może warto powtórzyć krycie Baagna QS Sparkler? Te 2 suczki, które się ostatnio urodziły - są naprawdę OK! Widziałaś już tę z Poznania? I jak? Pzdr.[/quote] Ja znam świetnego championa. Najlepiej zbudowany piechu w kraju........ :lol: Zdrówko[/quote] No, tak. Czyżby ten "pokraczek" to słynny Fingal, brat nie mniej słynnej Felmerii? Pzdr.
-
[quote name='Martyna']Gratulacje :-))) o flaty wcale nie pytam, bo napewno nie bylo ;-)))))[/quote] Ależ, pytaj, pytaj. Tylko rzeczywiście nie było Twoich flatów. Może kiedyś będę mogła napisać Ci stawkę flatów. Bo ostatnio to ciągle piszę "nie ma". Gorzej niż w baskach. :-? Pzdr.
-
[quote name='flashka-g']Kiis Ybola tesh sedziowało grzywki na Wegrzech.Prosze o stawke grzywaczków;]Chinese Crested..czy nie wiem jak to tam po ichniemu;]i gratulacje![/quote] KINAI MEZTELEN KUTYA - Nagie chinskie grzywacze s. KISS Ibolya PSY kl.ch FALCO PUPO-HIACHI SUKI kl.o BABA JAGA HOT CHOCOLATE kl.ch LOVELY-LOOK JING Pzdr.
-
[quote name='króliczek']Wow Asiaczku ,zgarnęłaś całą pulę -gratulacje :lol: Jeśli w wolnej chwili napisałabyś stawkę sharpków ,byłoby cudnie :wink:[/quote] SHAR-PEI s. SZABO BELA/Węgry SUKI kl.p ALICE OF ILDALABILDA kl.o YUANLAI ALLEGRA FOR DAOSHAO Pzdr.
-
Savannah: especially for You SH: s. KISS Ibolya PSY kl. mł. CROWN ROYALE FROM ANDREA'S kl. p GENTLE WOLF TONIC kl.o TIMBER'S KIDDY JOHN-LENNON kl.ch KING-CRISTIES SILVER GRAY GEOFFRY SUKI kl.mł. SOPHIE'S PEARL LUTHIEN TINUVIEL CORA THE SIBERIAN CORAL FROM ANDREA'S TIMBER'S KIDDY TAKE THAT kl.p TIMBER'S KIDDY TATTOO kl.o TIMBER'S KIDDY MAYKA Pzdr.
-
Dzięki Savannah. To na pewno Twoje kciuki pomogły. :) Zajrzyj na stronę "CAC-Turkeve/Węgry, 16.04.2005 r.). Tam napisze dla Ciebie stawkę SH z tej wystawy, OK? pzdr.
-
[quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']No to mamy następny temat do obgadania podczas jazdy do K. Pzdr.[/quote] oczywiście :D a wie Asiaczek (dziwnie mi sie tak zwracac, hihih :wink: ) że mój Black Wizard został tatusiem? :D Pzdr! Villarica Siberians[/quote] No to nie pisz "a wie Asiaczek", tylko napisz "a wiesz Asiaczku" i po sprawie. Gratuluję tatusiowi! Oby maluchy nie były gorsze od Black'a Wizard'a. Pzdr.[/quote] no akurat suczka co się urodziła jest rewelacyjna, jestem bardzo z niej zadowolona :wink: jest bardzo podobna do Black Wizarda, najlepsze cechy jego odziedziczyła :D , a to cieszy :wink: Pzdr! Villarica Siberians[/quote] No to superowo! Możesz być dumna ze swojego Blacka, pewnie już powoli przymierzasz się do różnych konkurencji hodowlanych, co? Gratulacje! Pzdr.
-
[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah']Asiaczku a mogła byś zamieścic na dogomani, może byc w tym dziale moje fotki z wrocławia?:) Pzdr Villarica Siberians[/quote] Móc, to bym mogła. Tylko mam problem. Bo tymi sprawami zajmuje się MKM, a on ostatnio jest zupełnie nie do życia; dużo pracuje. Może trochę później. Będę pamiętała o Twojej propozycji. Pzdr.[/quote] To wyślij je do mnie. Mogę to zrobić. Zdrówko[/quote] Ale to są "zwykłe" zdjęcia, a nie cyfrowe. A więc, jaka decyzja? pzdr.