Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='króliczek']Dziękuję Joasiu za stawki :D Już któraś z kolei wystawa bez pełnej obsady we wszystkich klasach.Te Węgry bardzo mnie kuszą.Napisz Asiaczku gdzie będziesz zgłaszać swoje baski (nawet CAc-mnie interesuje,bo co za róznica czym championat się zacznie :wink: )Jeśli jedziesz busikiem oczywiście. :P[/quote] Jak na razie, baski są zgłoszone do Cacib-Budapesztu (30.4.2005 r.) i do m. Soskut (1.5.2005 r.). Ta druga wystawa to Klubowa wystawa psów z coursingiem i baski się na nią załapują. Prawdopodobnie pojadę na jakąś małą wystawę na Węgry w sierpniu/wrześniu br. Ale jeszcze nie mam upatrzonej. W ten sposób chciałabym zacząć dorosłe championaty Węgier dla Gusia-pręgusia i malej Hipki. Ja też jestem tego zdania, co Ty - championaty można zacząć od małej wystawy. Pzdr.
  2. [quote name='flashka-g']Asiaczek dobrze ze jest taki ktos jak ty;p moze bede mogla od Ciebie sicgac namiary na jakies wystawy jak mi braknie małe CAC co;p??[/quote] Nie ma sprawy. Pisz, pytaj. Jak tylko będę mogła - pomogę. Pzdr.
  3. Czyli można "frontem do klienta"? Pzdr.
  4. Nie wiem, jak to będzie z książeczkami zdrowia psa, ale ja biorę TYLKO paszporty moich basków. I liczę na to, że wejdę na wystawę i zaprezentuję moje psiaki. pzdr.
  5. [quote name='jostra']Asiaczku gratulacje!!! I nieśmiało proszę o stawki sznaucerów miniaturowych białych i czarnych Z góry dziękuję :)[/quote] Niestety, nie było ani białych ani czarnych. Były za to pieprzaczki małe i czarno-srebrne. Pzdr.
  6. Pewnie, że się bali konkurencji. Przecież ten jeden basek (rozpoznaję na zdjęciu wspaniałą sylwetkę Fingala!) rozgromiłby całe stado posokowców. Jestem tego pewna! Ukłony i Asiaczki dla KŻ! Czyżby KŻ dała się namówić na pójście na wystawę? Nie do wiary! [b]Basenji [/b]- kropla drąży kamień? Pzdr.
  7. Oczywiście, że Wam zazdroszczę Fingala! Przeciez on jest lepszy eksterierowo od mojego Farika. No, ale z drugiej strony cieszę się, że jest u Was i że choć te kilka razy został zaprezentowany na wystawach. Jak sam widzisz, te "parę razy" skutkuje tym, że Fingal już jest rozpoznawany przez sympatyków/fanów/sędziów! ą to cos znaczy. Bo moje Farik i Felka są rozpoznawane na zasadzie "bliźniaki-trikolory". Tak więc nie będę zaprzeczała, że Wam zazdroszczę Fingala!!! Jest to naprawde cudowny pies i ma wspaniały charakter. I to Wasza zasługa. Pzdr.
  8. Kto wie... Ja je jeszcze zgłosiłam na 2 wystawy (juz opłacone) do Budapesztu (30-04-2005 r.) i Soskut (01-05-2005 r.). Ale myślę, że wczesną jesienią pojadę na jakąś węgierską wystawę. Zobaczymy. Na razie rozglądam się po ichniejszych CAC-owych wystawach. Pzdr.
  9. Cofnij się trochę (strona, dwie), a przeczytasz nasze zdanie na ten temat. Dyskusja na ten temat jest bezprzedmiotowa. Pzdr.
  10. Przykro pisać, ale rzeczywiście nie było ani jednego. :cry: Pzdr.
  11. No to widać już jakieś konkretne odzewy z bytności Basenji na wystawie. Nie ukrywam, że liczę na więcej. No, ale Wy się pewnie jeszcze dobrze bawicie i zapomnieliście o tych, co to nie mogli pojechać. :( Ale będę złosliwa i przypomnę, że jutro jest poniedziałek (pobudka o 6.00!!!) i do pracy!!! I co Wy na to?! Pzdr.
  12. Przykro, ale nie pomogę - Asiaczek jest w W-wy. Pzdr.
  13. [quote name='asher'][quote name='Asiaczek']O tym, co jest potrzebne do zaprezentowania psa na ringu organizatorzy nie muszą myśleć.[/quote] Skoro tak, to nie muszą dbać również o to, by ring ON był usytuowany z dala od innych ringów? No bo co z tego, że znakomitej części wystawianych psów do zaprezentowania sie na ringu potrzebny jest brak jazgotu i zamieszania czynionego przez ON, handlerów On i asystentów handlerów ON? Organizator o tym myślec nie musi... :wink:[/quote] I znowu nie zrozumiałaś, o czym pisałam. Czytaj dokładnie posty (pisałam o tym wczesniej). Organizatorzy nie muszą myśleć o tym, co jest potrzebne do zaprezentowania psa na ringu, bo od tego JEST WŁAŚCICIEL PSA!!!! Nie myl zadań związanych z organizacją wystawy z gadżetami pomocnymi przy wystawianiu psa. To dwie różne sprawy. Pzdr.
  14. [quote name='nice_girl']Ha, a co powiecie na to, że piesek, który jest v-ce zw. Polski 2005( jest w ogóle taki tytuł?), w Poznaniu dostał dosk , CWC, wczoraj został zdyskwalifikowany za brak jednego jądra? :-?[/quote] A co na to właściciel/właścicielka? Przecież chyba wie, co jej/jego pies ma "między nogami"! A jeżeli na ringu był sędzia i asystent, to czy oboje sprawdzali? A może trzeba było poprosic innego sędziego z sasiedniego ringu do pomocy? [b]Nice girl[/b] napisz coś więcej o tej sytuacji. Bo jest ona co najmniej dziwna. Ja nie słyszałam o takim "cofnięciu" się jądra u psa już dorosłego. Ale to wcale nie znaczy, że takie rzeczy się nie zdarzają. Może ktoś coś wie na ten temat? pzdr.
  15. Wszędzie są ludzie i ludzie. Żal tylko, że nie każdy zna swoje obowiązki i zadania. Pzdr.
  16. [quote name='Karka']Asiaczek Wielkie Gratulacje :D I nieśmiało zapytam o lewki może coś było :question:[/quote] Aż mi przykro, znowu NIC. Pzdr.
  17. GRATULACJE! Widzę, że prawie wszyscy mają swoje małe-duże sukcesy. Czyli wystawa udana! Oby tak dalej! Zazdroszczę Wam, że poznaliście się osobiście i macie co wspominać. [b]Paolinka[/b] - wreszcie Cię zobaczyłam. Jeżeli jest ktoś zainteresowany stawka swojej rasy z wysdtawy węgierskiej "CAC Turkeve/Węgry, 16.04.2005 r." zapraszam na stronę o tym samym tytule. Pzdr.
  18. [quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']To miło usłyszeć pochwałę rasy, hodowanej przez siebie. Myslę, że wszystkich włąścicieli basków ucieszy nowy sympatyk rasy. DZIĘKUJEMY! Pzdr.[/quote] pewnie że sypmatyk :D można powiedziec że fan :wink: zresztą Asiaczek wie że będe miec psa od niej, co on na to :wink: ? zresztą już napisalam ze jak będe miec Basenji to tylko od............ASIACZKA :wink: :) :D :wink: Mam nadzieje że Asiaczek nauczy mnie jeszcze o tej WSPANIAŁEJ RASIE!!! A tak wogóle to wole pół na pół jednak, 50%husky, 50%basenji :D Przygotowuje się do roli właściciela :wink: Villarica Siberians (później Siberians&basenjis) :wink: :wink:[/quote] A ja juz teraz zaczynam poważnie myśleć o przyszłym mężu dla Felki. I wychodzi mi, że może warto powtórzyć krycie Baagna QS Sparkler? Te 2 suczki, które się ostatnio urodziły - są naprawdę OK! Widziałaś już tę z Poznania? I jak? Pzdr.[/quote] Ja znam świetnego championa. Najlepiej zbudowany piechu w kraju........ :lol: Zdrówko[/quote] No, tak. Czyżby ten "pokraczek" to słynny Fingal, brat nie mniej słynnej Felmerii? Pzdr.
  19. [quote name='Martyna']Gratulacje :-))) o flaty wcale nie pytam, bo napewno nie bylo ;-)))))[/quote] Ależ, pytaj, pytaj. Tylko rzeczywiście nie było Twoich flatów. Może kiedyś będę mogła napisać Ci stawkę flatów. Bo ostatnio to ciągle piszę "nie ma". Gorzej niż w baskach. :-? Pzdr.
  20. [quote name='flashka-g']Kiis Ybola tesh sedziowało grzywki na Wegrzech.Prosze o stawke grzywaczków;]Chinese Crested..czy nie wiem jak to tam po ichniemu;]i gratulacje![/quote] KINAI MEZTELEN KUTYA - Nagie chinskie grzywacze s. KISS Ibolya PSY kl.ch FALCO PUPO-HIACHI SUKI kl.o BABA JAGA HOT CHOCOLATE kl.ch LOVELY-LOOK JING Pzdr.
  21. [quote name='króliczek']Wow Asiaczku ,zgarnęłaś całą pulę -gratulacje :lol: Jeśli w wolnej chwili napisałabyś stawkę sharpków ,byłoby cudnie :wink:[/quote] SHAR-PEI s. SZABO BELA/Węgry SUKI kl.p ALICE OF ILDALABILDA kl.o YUANLAI ALLEGRA FOR DAOSHAO Pzdr.
  22. Savannah: especially for You SH: s. KISS Ibolya PSY kl. mł. CROWN ROYALE FROM ANDREA'S kl. p GENTLE WOLF TONIC kl.o TIMBER'S KIDDY JOHN-LENNON kl.ch KING-CRISTIES SILVER GRAY GEOFFRY SUKI kl.mł. SOPHIE'S PEARL LUTHIEN TINUVIEL CORA THE SIBERIAN CORAL FROM ANDREA'S TIMBER'S KIDDY TAKE THAT kl.p TIMBER'S KIDDY TATTOO kl.o TIMBER'S KIDDY MAYKA Pzdr.
  23. Dzięki Savannah. To na pewno Twoje kciuki pomogły. :) Zajrzyj na stronę "CAC-Turkeve/Węgry, 16.04.2005 r.). Tam napisze dla Ciebie stawkę SH z tej wystawy, OK? pzdr.
  24. [quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah'][quote name='Asiaczek']No to mamy następny temat do obgadania podczas jazdy do K. Pzdr.[/quote] oczywiście :D a wie Asiaczek (dziwnie mi sie tak zwracac, hihih :wink: ) że mój Black Wizard został tatusiem? :D Pzdr! Villarica Siberians[/quote] No to nie pisz "a wie Asiaczek", tylko napisz "a wiesz Asiaczku" i po sprawie. Gratuluję tatusiowi! Oby maluchy nie były gorsze od Black'a Wizard'a. Pzdr.[/quote] no akurat suczka co się urodziła jest rewelacyjna, jestem bardzo z niej zadowolona :wink: jest bardzo podobna do Black Wizarda, najlepsze cechy jego odziedziczyła :D , a to cieszy :wink: Pzdr! Villarica Siberians[/quote] No to superowo! Możesz być dumna ze swojego Blacka, pewnie już powoli przymierzasz się do różnych konkurencji hodowlanych, co? Gratulacje! Pzdr.
  25. [quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Savannah']Asiaczku a mogła byś zamieścic na dogomani, może byc w tym dziale moje fotki z wrocławia?:) Pzdr Villarica Siberians[/quote] Móc, to bym mogła. Tylko mam problem. Bo tymi sprawami zajmuje się MKM, a on ostatnio jest zupełnie nie do życia; dużo pracuje. Może trochę później. Będę pamiętała o Twojej propozycji. Pzdr.[/quote] To wyślij je do mnie. Mogę to zrobić. Zdrówko[/quote] Ale to są "zwykłe" zdjęcia, a nie cyfrowe. A więc, jaka decyzja? pzdr.
×
×
  • Create New...