Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Noooo, się napatrzyłam. Wsztystko przede mną:) pzdr.
  2. Hej, niedziela się kończy, zajrzyj tutaj:) pzdr.
  3. Melduję się i pragne więcej fotek Gryzi:) Ciesze się, że juz 7.12.2012 będzie sterylka i malutka nie będzie już miała szczeniąt. Schrony i tak przepełnione... Pzdr.
  4. Zaraz lece do Gryzi-Mizi, bo jest cudna!!!! pzdr.
  5. Tak czy siak - dobra kobitka z Ani:) pzdr.
  6. [quote name='Angi']u nas jest 0'C... :)[/QUOTE] A ja myslę, że obecnie w W-wie musi byc jakies -2 stopnie, bo kałuze cały dzięn były zamarznięte... [quote name='Alicja']jak naszego Rudaska Ania Wilejkaros odbierała od nas to była szaro buro ruda malizna i chudzina , która z czasem zmieniła sie w wypasionego kocura o pięknym rudym futrze( znaczy kolor futra wyszedł po kąpieli:lol:) , tyle że Rudasek już dawno bez jajeczny , teraz jest przewodnikiem dla niewidomego ONka[/QUOTE] Jeeeeee, piekne podziękowania dla Ani za taka decyzję:) Za podjęcie ryzyka:) [quote name='wiki4']Śliczne kociaczki :)[/QUOTE] A dziękowac. A szczeniaki to juz sie nie spodobały, buuuu...... [quote name='*anusia&ajlu*']a u mojej siosty w nocy było -8 :crazyeye: a to tylko kilkanaście km od Warszawy :oops: teraz jest -2[/QUOTE] No, to tak jak i u mnie na Mokotowie. Pzdr.
  7. Hm, a mnie zastanawia ten sołtys... Może facet nie zna swoich obowiązków i uważa, że jest bezkarny...? Nagrywanie takich "mądrych" wypowiedzi jest zasadne. Wystarczy tylko wyslać to jakiejs gazety czy radia... Nastepnej kadencji z takim mądrym inaczej soltysem juz nie będzie! [B]Pipi [/B]- na razie nie mam jak pomóc... pzdr.
  8. NO a jak dzisiaj się czuje Amisia? pzdr.
  9. No fakt. fotki nie powalają, choc główka piękna:0 [url]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/374449_453965251306738_1385429029_n.jpg[/url] prosze o więcej:) pzdr.
  10. ...a w W-wie dzisiaj rano bylo juz skrobanie szyb w samochodach, ha! pzdr.
  11. Alez silna grupa sie tam zebrała:0 [url]http://images10.fotosik.pl/2948/15d941d43380969f.jpg[/url] pzdr.
  12. Noooo, szacuneczek:) Młoda rzeczywiscie zapowiada sie na super Artystkę:) pzdr.
  13. Oj, kiedys to miałam 7-8, a w porywach i nascie (jak byly małe kocięta). Ale to wszystko byla rodzina. A w tym przypadku brac nastepne 2 koty, obce, to juz sie troche obawiam. Bo jak sie kicie sobie nawzajem nie spodobają, to co...? Oddać? Żal zwierzaka.... pzdr.
  14. No nie. Juz nie zdecyduję się na trzeciego kota, chociaz myslałam, aby mieć 4. Ale obawiam się, czy taka czwórka dogadałaby się... Pzdr.
  15. Mój jest wyjatkowy: duzy, nabity, ma bardzo charakterystyczny pyszczek i cudne, grube łapięta z króciutkimi paluszkami:):loveu:
  16. Asiaczek

    Galeria Bejki

    No i bardzo dobrze! Przyszedł jej czas , to i dostała:) pzdr.
  17. A co tam u Was? Mam nadzieję, że wszystko w porządku z Wami, no i z Dagunią:) pzdr.
  18. Super ujęcie:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-x5JAzA4Q5fM/ULcuISsyBFI/AAAAAAAADfk/VK3UF-vsv5Y/s720/IMG_2734.JPG[/url] A tutaj to Czekolada jakas taka ciut zbyt okrągła, co? [url]https://lh4.googleusercontent.com/-HwAEy5EbP5A/ULcuR4vhryI/AAAAAAAADgg/iOt3IeboGh0/s720/IMG_2755.JPG[/url] Pzdr.
  19. Rudy jest obecnie przyzwyczajany do brania na ręce i chyba powoli zaczyna mu się to podobać. Natomiast Bura ewidentnie nie przepada za ludzkimi rękami, ale głaskanie lubi:) Pzdr.
  20. Piękna!:loveu:
  21. [quote name='pati_zabrze']Asiaczku daj mi proszę kilka dni, sprawdzę całą historię rachunku.[/QUOTE] OK, poczekam:) pzdr.
  22. Ooooo, jaka cudna! |Na wymianę to juz za późno, przyzwyczaiłam się juz i do Rudego i do Burej:) Gdybym miała pewność, że oba moje koty przyjma "coś" trzeciego, to kto wie...:) pzdr.
  23. [quote name='Karilka']Ayia - przyjedź do nas na wieś z psami. Pobiegają po lesie czy polach. Porobimy zdjęcia domowe, może ogarniemy ten bazarek.. Znajdź jakiś dzień wolny i zapraszam. To tylko 12 km od Łodzi a ogarnęłybyśmy i Milve i Gamze i bazarek i Twoje psy. Byłoby fajnie ;)[/QUOTE] I co? Takie Wasze spotkanie wypaliło...?:) pzdr.
  24. Nie posiadam samochodu, więc nie skorzystam:) pzdr.
×
×
  • Create New...