[quote name='Angi']u nas jest 0'C... :)[/QUOTE]
A ja myslę, że obecnie w W-wie musi byc jakies -2 stopnie, bo kałuze cały dzięn były zamarznięte...
[quote name='Alicja']jak naszego Rudaska Ania Wilejkaros odbierała od nas to była szaro buro ruda malizna i chudzina , która z czasem zmieniła sie w wypasionego kocura o pięknym rudym futrze( znaczy kolor futra wyszedł po kąpieli:lol:) , tyle że Rudasek już dawno bez jajeczny , teraz jest przewodnikiem dla niewidomego ONka[/QUOTE]
Jeeeeee, piekne podziękowania dla Ani za taka decyzję:) Za podjęcie ryzyka:)
[quote name='wiki4']Śliczne kociaczki :)[/QUOTE]
A dziękowac. A szczeniaki to juz sie nie spodobały, buuuu......
[quote name='*anusia&ajlu*']a u mojej siosty w nocy było -8 :crazyeye: a to tylko kilkanaście km od Warszawy :oops: teraz jest -2[/QUOTE]
No, to tak jak i u mnie na Mokotowie.
Pzdr.