Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. I co? I dalej cisza...? pzdr.
  2. Ciut za późno zajrzałam do Ciebie.... Pzdr.
  3. [quote name='Asiaczek']Wstawiam do wszystkich zaprzyjaźnionych Galerii baskowych... Sprawa pilna! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/74845-Basenji-w-potrzebie?p=20073374#post20073374"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post20073374[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Alarm odwołany:) Pzdr.
  4. [quote name='M&S']Mam nadzieję, że zdążymy:)[/QUOTE] No to rezerwuj dla Asiaczków wolny termin w swoim grafiku:) pzdr.
  5. [quote name='Guciek']bylby ktos zainteresowany wspolnym przejazdem busem?[/QUOTE] A możesz mi napisać więcej info na PW? Jaki bus, Ewent. Koszt, ile osob zapisanych itp... Pzdr.
  6. Hej, weekend minął, a tutaj cisza...:) pzdr.
  7. Kto ma psy, to może miec i wypadki na ulicy, w domu... Ja mam rozwalone prawe kolano, bo ... upadłam biegając z psem na wystawie. Życie... pzdr.
  8. Dostojna Trójca:0 [url]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-a.ak/hphotos-ak-snc6/224056_457581780954513_1296069106_n.jpg[/url] pzdr.
  9. Hahaha, tak, urodziły się 28.11.2012 r. Pzdr.
  10. Mam nadzieję, że u Dumeczki wszystko biegnie tak cudnymi torami, jak pisane było powyżej:) pzdr.
  11. Pięknie jest jesienią na PM:0 [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02938.jpg[/url] pzdr.
  12. [quote name='M&S']Cześć Asiaczki:) Buziaki dla maleńtasów i mizianki dla kociąbrów!!![/QUOTE] Zdążycie wpaść w tym roku czy dopiero w 2013...?:) [quote name='Korenia']Wyniki piękne :)! Gratulacje :)[/QUOTE] Dziękować:) [quote name='*anusia&ajlu*']Serek - niezawodny! Su - nowa gwiazda Asiaczkowa rośnie! Romka - super, bo dość dużej przerwie! Erka - kosi jak zwykle! Felka - jak zwykle w kondycji! JEDNYM SŁOWEM!!! GRATULACJE!!!!! :multi:[/QUOTE] Zgadzam się z Tobą:) pzdr.
  13. [quote name='nadpilickiebestyjki']u nas tym razem skromnie:) JET LI Mengo Celebration - dosk. I, ZWMŁ (rozpoczął MŁCHPL) ORIGINAL GIRL Mengo Celebration - BOB Baby INKA INDONESIA Nadpilickie Bestyjki - dosk. 1 (klasa weteranów, wiek prawie 14 lat:) i baseczka IDRA Ameba FCI - dosk. I, CWC (rozpoczęła CHPL)[/QUOTE] Gratulacje! Wcale nie tak skromnie, nie przesadzaj:) Pzdr.
  14. Oj, piękna ta jesień.... była....:) pzdr.
  15. [quote name='Angi']Gratuluję! :D[/QUOTE] Dziękować:) Pzdr.
  16. [COLOR=#a52a2a][SIZE=3]Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona. Żona mówi: - Puść mnie na chwilę, teraz ja sobie posurfuję po internecie! A mąż na to: - No kur*a mać! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?![/SIZE][/COLOR] Pzdr.
  17. [quote name='macsow1']Lhasa apso: KANASTA Astarte Gold- CWC, BOS, BOB, BOG 2!!! EVANS Astarte Gold- CWC, BOS- ukończył championat SYLWESTER GREENE Astrate Gold- Zw.Mł, BOB junior, final bis junior shih tzu: ANYŻKOWY ANATOL Astarte Gold- Zw.MŁ, BOB junior, BOB!! ukończył championat! CZARUJĄCY CZESŁAW Astarte Gold- dosk 2[/QUOTE] UUuuuuuuu, pozazdrościć:) Gratuluję!!! [quote name='Izabela124.']KISS Nasza-Sfora(FCI) dosk I, Zw. Mł., rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski! [/QUOTE] Gratulujję!!!! Pzdr.
  18. [quote name='borderterrier']MA ktoś fotki z dzisiaj z MP ?[/QUOTE] Ja mam:) I gratuluję pieknego występu i wygranej. Jezeli się wyrobie to dzisiaj, a jak nie - to jutro wstawię zdjęcia:) U Asiaczków też radość: [COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CAC, BOS!! SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCi - dosk.1, CAJC, Naj.Junior, na BIS JUniorów - wyszła z grupy!!!! Nowy Młodzieżowy Champion Polski!!!! ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.1, CAC LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB!!!! FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj.Weteran!!![/B][/COLOR] pzdr.
  19. Wczoraj (8.12.2012) zakończylismy nasz sezon wystawowy 2012. Oto nasze ostatnie w tym roku wyniki: [COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS [/B][/COLOR]- dosk. 1, CAC, BOS. [COLOR=#ff0000][B]SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAJC, Naj. Junior, przeszła pierwszą selekcję! [COLOR=#800080][B]Nowy [SIZE=4]Młodzieżowy Champion Polski!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=#ff0000]ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI [/COLOR][/B]- dosk.1, CAC [B] [COLOR=#ff0000]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/COLOR][/B]- dosk.1, CAC, BOS, BOB!!! [COLOR=#ff0000][B] FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, Naj.Weteran. Na finałach tylko Sue udało się "coś" zdziałać, tzn. wyszła z grupy, ale potem juz nie miała tyle szczęścia. Ja się ciesze, że sue coraz piękniej się pokazuje i przyciąga uwage sędziów. Ma dziewczyna to cos, co trudno nazwac.... Pzdr.
  20. [quote name='Zuza i Noddy']Korzystałyśmy z jakiejś sieci, która była niezabezpieczona, ale od jakiegoś czsu często znika dostęp do internetu i już mamy zamówiony nasz tylko jeszcze czekamy na montera.[/QUOTE] OK, to czekamy na sugnał a potem na Wasze wpisy:) [quote name='jamnicze']Jaka malinka :loveu: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9720a.jpg[/URL] Albisia już w nowym domku ze szczęśliwymi ludzikami :p[/QUOTE] Malinki, to one wsie:) Pzdr.
  21. [quote name='zielona'][COLOR=#800080]Są naprawdę grzeczne, ładnie jedzą i mocno kąsają. Dla mnie najważniejsze, że od wczoraj chłopaki się już pogodziły i spały razem po dwumiesięcznej przerwie. Bo oczywiście cieczkę miała Zula i trzy białe. Z Pitka został cień a Bubuś jakoś się trzyma chacha. [/COLOR][/QUOTE] A u mnie chłopaki nie pogodziły sie, niestety... [quote name='zielona']Mam smutną wiadomość. Napisała do mnie Pani, która kupiła Barbaresco. Została z dwojgiem dzieci sama i mieszka na stancji. Szuka domu dla półrocznego szczeniaka. To trudna decyzja ale tam gdzie mieszka nie może mieć psa. Czekam na zdjęcie. Pomóżcie poszukać domku dla Barbaresco.[/QUOTE] Daj tę info na "Basenji w potrzebie", no i zrób info na FB. Pzdr.
  22. A co szykujesz dla nich pod choinkę, tę 24.12.2012?:) pzdr.
  23. Czas leci, maluchy rosną. A dozie maluchy rosną baaaardzo szybko:) Pzdr.
  24. Juz jest czy będzie w poniedziałek...?:) pzdr.
  25. Pewnie każdy z tego watku by chciał... pzdr.
×
×
  • Create New...