Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. [quote name='Angi']osobiście uwielbiam rudzielce, jednak nie jest mi dane mieć takiego kociaka :)[/QUOTE] Moje ulubione umaszczenie to.... trikolory:) [quote name='Cienka']A tak przy okazji to gratki z okazji nowych domowników wszystkich. Taka jestem zasklepiona sklepem, że niedługo zapomnę jak się nazywam lecę dalej wstawiać świąteczne inspiracje na fejsa Własnie można polubić nasza stronkę teraz jedziemy na maksa z inspiracjami świątecznymi [URL]http://www.facebook.com/Nietylkona?ref=hl[/URL][/QUOTE] Zaraz ja polubię:) [quote name='Angi']lubie to! :D[/QUOTE] Hahaha... Prawda, że tego powiedzenia brakuje na DGM? pzdr.
  2. Jasne:) Rozesłałam z mojego maila (z podaniem linków do Was) info o takich tabliczkach. MOże się jakos ruszy... A ja (tak, jak napisałam u siebie w Galerii), jak porobie opłaty, to zobacze, ile kasy mi zostało. I będe chciała zrobic jakies nieduże zamówienie:) pzdr.
  3. Prosze, prosze, jakie grzeczne pieseczki:) [url]http://img18.imageshack.us/img18/5741/img4583nx.jpg[/url] pzdr.
  4. A, rozumiem, że wersja angielskojęzyczna tez jest dostępna, tak? pzdr.
  5. Oooooo, byłaś w Irlandii! Pewnie super wrażenia. Napisz cos o samym pobycie, co? No i czekamy na foteczki potfffforów:) pzdr.
  6. Tulimy Cię mocno... Dla Dejzi ["] pzdr.
  7. A co miało byc w tym poprzednim poscie...? pzdr.
  8. [quote name='Angi']rudzielec :loveu: :lol:[/QUOTE] Wpadł w oko, co?:) [quote name='Cienka']Hejka Asiu odrobina prywaty w naszym naklejkowym sklepie są dostępne tabliczki teren patrolowany przez... [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1048/basenji.jpg[/IMG] Jest kilka popularnych ras ale istnieje opcja "Twój pies" gdzie można podać rasę bądź imię i robimy tabliczki na zamówienie :) Tabliczek kocich jeszcze nie ma ale będą wkrótce... [URL]http://www.nietylkona.pl/category/tabliczki-psy-i-koty[/URL][/QUOTE] Ja po zrobieniu comiesięcznych opłat, może zdecyduję się na kilka takich tabliczek. Ale najpierw - czynsze i inne takie:) [quote name='*anusia&ajlu*']Asiu dziękuję za wzięcie tych bid :loveu: Rudy z 6 lat mieszkał na wsi :( a Burą chyba ktoś wyrzucił w tym roku bo była "nowa", siostra się zachwyca może się wpisze bo konto na dgm i fb ma;) napewno czyta ;) miło się ogląda jak są w ciepłym domu kochane i mają cały czas człowieka a przedewszystkim są bezpieczne ;) nikt ich nie przegania, nie muszą się martwić o jedzenie poprostu SUPER!!! jeszcze raz dziękujemy :B-fly:[/QUOTE] Nie ma sprawy, sama mam masę radości, że Rudy i Bura sa u mnie:) Pzdr.
  9. Ja pamiętam, że parę lat temu tez robiliscie takie tabliczki. Czy to ten sam wzór? Pzdr.
  10. W sumie wszyscy w jednym typie:) [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/spotkanie%2024%20listopad%202012/DSC_0525.jpg[/url] pzdr.
  11. Sto lat dla Pleśniaweczki:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-_sLHMwMxayA/UFDUSCNjYOI/AAAAAAAABXA/ag2BNkI5OHs/s640/P1690320.JPG[/url] Pzdr.
  12. Pierwsze zdjęcie widziałam na FB, fakt. A tego drugiego - to nie pamiętam... ale tez ładne:) pzdr.
  13. [quote name='Korenia']Super koty :)! Fajna parka :D[/QUOTE] Jak juz wiedziałam, że Gruszka odejdzie, to wypatrywałam kicie perskie, choć zawsze twierdzilam, że i takie dachowce będa u mnie w domu. No i są:) [quote name='gosiaja']fajne kociaki a jak zareagowały na psy ??[/QUOTE] Oba koty chowały sie z psami, więc o to to się wogóle nie bałam:) [quote name='Jean']prze-prze-przeurocze te Twoje szczeniorki!!! Dziękuję za pamięć, u nas wszystko w porządku najlepszym ;)[/QUOTE] Dziękowac:) I cieszę się, że u Was wszystko w porzadku, szczególnie u Ciebie:) pzdr.
  14. Bolek jest i grubiutki i jednoczesnie bardzo nabity w sobie.Taki zapasnik, ale nie w stylu sumo;) I jest niesamowitym tulaskiem.... robi baranki, wali się na biurko, nie patrząc, gdzie i co... aby tylko go głaskac:) A Bura jest nadal trochę zdystansowana do otoczenia, ale tez daje się głaskać. Choć do niej to trzeba podchodzic spokojnie.... Pzdr.
  15. Jedno zdjęcie chłopaka, dzięki uprzejmości Hanacek:) ELRY Krumlos. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ElryKrumlos.jpg[/IMG] Pzdr.
  16. Bura rzeczywiscie pięknie pozuje, choc tego wyraźnie nie lubi:) Ale rozruszamy kicię i będzie miała jeszcze płno cudnych portretów:) Pzdr.
  17. Na FB znalazłam to ogłoszenie: [h=5][URL="https://www.facebook.com/mila.juricova"]Mila Juricova[/URL] udostępniła [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=459860494076043&set=a.104776532917776.7866.100001562890037&type=1"]zdjęcie[/URL] użytkownika [URL="https://www.facebook.com/ilona.pribylova.1"]Ilona Pribylová[/URL].[/h][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=459860494076043&set=a.104776532917776.7866.100001562890037&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/61981_459860494076043_1220535194_n.jpg[/IMG][/URL] Elry Krumloš ( Fox), hledá nový domov. Je to hodně nutný, majitelka ho daruje jestli se rychle nenajde pro Foxíka nový domov tak skončí v útulku. Prosím pomozte. Narodil se- 18.12.2008 Otec- Fulbu Ekibondo, matka- Bluebery Krumloš Tel: 739446383, e-mail: [email][email protected][/email] Pzdr.
  18. Rudy Bolek ma trochę problemow z oczkami, ale juz jest zdecydowanie lepiej:) No, i niedługo zostanie odjajczony. Musze troche ogarnąć się z maluchami, obliczyć finanse (bo to Święta niezadługo;)) i.... jajeczka ida pod nóż. Pzdr.
  19. Tutaj info ze strony Klubu Basenji w Czechach nt. rodziców. [TABLE="width: 50%, align: center"] [TR] [TD="bgcolor: #af9253, colspan: 3"][FONT=Comic Sans MS] Ch [URL="http://basenji.junix.cz/fotoarchiv/fulbu.html"]Fulbu Ekibondo[/URL] (4 kids)[/FONT][/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 10%, align: center"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=-1]litter nr. 1[/SIZE][/FONT][/TD] [TD="align: center"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=-1][URL="http://basenjikrumlos.webz.cz/vrhe.html"]E - litter[/URL] 18. 12. 2008 2 r/w males 2 r/w females kennel: [URL="http://basenjikrumlos.webz.cz/"]Krumloš[/URL] breeder: Ilona Kuzdasová[/SIZE][/FONT][/TD] [TD][FONT=Comic Sans MS][SIZE=-1]mother: [B][URL="http://basenji.junix.cz/fotoarchiv/blueberry.html"]Blueberry Krumloš [/URL][/B] Elian Krumloš Elry Krumloš Eilika Krumloš Enya Krumloš [/SIZE][/FONT] [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]Hanacek[/B] - a możesz podac imię chłopaka + jakies fotki? Pzdr.
  20. No i Bura - Europejka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9613.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9615.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9616.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9638.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9671.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_9685.jpg[/IMG] Pzdr.
  21. A to Bolek wdzięczący się do Żelki... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9674.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9679.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9677.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9680.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9681.jpg[/IMG] I jeszcze troche Samotnego Łowcy;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9678-1.jpg[/IMG] Pzdr.
  22. Hm, myslę, że nadejszła wielkopomna chwila, aby przedstawic moje 2 nowe kicie w domu. [COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#000000]Dzięki pomocy Ajlu (dzięki!), mam w domu 2 dorosłe działkowe kicie:[/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][COLOR=#ff0000]Rudy tłusty Bolek i Bura. [/COLOR][/B][/SIZE]:loveu::loveu: Wiem, wiem, mialy byc uratowane ze schroniska persy, ale przy moich 3 podejściach do persów - żadne nie zakończyło się sukcesem... widocznie nie było pisane persom mieszkac u mnie dalej... A oto Rudy tłusty Bolek.... Ulubione miejsce Bolka (na biurku przy kompie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9614.jpg[/IMG] Bolek uwielbia byc blisko człowieka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9673.jpg[/IMG] Ciężko zapracowany Bolek i .... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9633.jpg[/IMG] ... i jego tyly;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9634.jpg[/IMG] Nuuuuda, panie, nic, tylko nuuuuda.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9627.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  23. Zaraz wstawię fotki Rudego Bolka i Burej w mojej Galerii (link w podpisie). Zapraszam:) pzdr.
  24. Niedawno byla u mnie kuzynka mojego Jacka ["] z Anglii. Zobaczcie, jaki cudny prezent dostałam od niej:loveu: Solniczka i pieprzniczka w iście angielskim wydaniu... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9628.jpg[/IMG] Prawda, że cudne? Pzdr.
×
×
  • Create New...