Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Dwie chodzace niewinności, prawda?:) https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/27891_472214486150497_1673999989_n.jpg pzdr.
  2. [B]bety[/B] - oderwij sie od tych pierogów i pogadaj z nami:) pzdr.
  3. Niunius znalazł sobie rzeczywiscie mały aporcik:) http://gallery.site.hu/d/22109705-1/IM000642.JPG Pzdr.
  4. Cudne foteczki z wystawy kociej - kocia arystokracja:) Z siostrzeńców Tygryska to najbardziej podoba mi się szyldkretka + krówka. ale chyba jednak krówka naj-naj:) Rudego klasyka to mam w domu, hahaha:) A tutaj, co za mina! [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03547.jpg[/url] Pzdr.
  5. [quote name='agaciaaa']Który to już miot Asiaczków?[/QUOTE] Zaczełam od lit. "A" i do lit. "D" to byly sznaucery olbrzymy. Od lit"E" do "T" (obecny miot) - baski. Łatwo obliczyc: [SIZE=4]19[/SIZE]:) [quote name='Korenia']Z tym śniegiem to aż dziwne, że to ten sam kraj. U nas ani grama :evil_lol: Pewnie będziecie mieć piękne białe święta, a my szaro-buro i z deszczem :-([/QUOTE] Ja sie obawiam, że i u nas bedzie szaro-buro.... Pzdr.
  6. Widać, żeś zabezpieczona i to porządnie przed taka pogodą:) pzdr.
  7. Cos w tym jest:) [B]Vectra [/B]- jak u Ciebie w lesie po nocnych opadach...? Internet masz, a jak dalej? Pzdr.
  8. [B]Cienka[/B] - pochwal się, jak wyszly kalendarze:) Może znajdziesz czas i wstawisz tutaj skany poszczególnych stron?:) pzdr.
  9. Teraz wystarczy, że usiąde przy kojcu, a one juz leca do mnie i pchaja się na kolanka. Robią to - oczyiwście - bardzo niezdarnie, ale robia! I jaką to daje radość:) Wąchały sie z Rudym (nos w nos) i z Bura (na lekka odległość) - wszystkie zwierza przezyly;) pzdr.
  10. Taka kolej rzeczy;) pzdr.
  11. [quote name='Kaaasia']Jakie pełzaczki kachaniutkie :loveu:[/QUOTE] Sa cudne, na razie tylko patrzec i podziwiać:) [quote name='Vectra']Asiu , może się zamienimy na szczeniaczki ? Ja Ci podrzucę moje słodkie kuleczki , a Ty mi dasz tą bandę rozrabiaków :evil_lol:[/QUOTE] Jakie rozrabiaki?!?!?! Moje baski-bo-baski...? Nieeeee, nie zamienię sie! Teraz mam z nimi najlepszy czas. Tak jak napisalam - tylko patrzec i podziwiać:) [quote name='jamnicze']I to są wiadomości :) Wiwat Asiaczki :multi: Super tekst :diabloti: Bardzo mi sie podoba to zdjęcie [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Zmianarozmiaruerka_zps251968c5.jpg[/URL] Ale wolę w normalnej wersji ;)[/QUOTE] Dziekowac:) Wiesz, dobrze, że sa różne rodzaje obróbki fotek, to wtedy docenia sie to, co się lubi najbardziej:) [quote name='M&S']Maleńtasy są słodkie, cieplutkie, milutkie:loveu: Cudne pychole, uszka, stópki. I pachną szczeniaczkami:):) A Rudy, jest the best, Bura baardzo elegancka!!!![/QUOTE] Ciekawe, czy jak wpadniecie pod koniec stycznia, to tez napiszesz;) [quote name='magdola']Dla mnie czworeczka jest the best..... Szkoda, ze nie urodziła sie za rok:diabloti: pewnie sie nie znam;) ale taka słodka jest,......[/QUOTE] A, tak! Czwóreczka jest superowa:) [quote name='moni12']Asiaczku przepraszam ,ale im wiecej osób to zobaczy tym większa szansa dla malutkiej. [IMG]http://images47.fotosik.pl/1657/8ca99532f3b77022.jpg[/IMG][QUOTE] Widzialam na FB... Żal suni... [quote name='*anusia&ajlu*']maluszki cudowne, znowu je miziałam :loveu: rosną kluchy jak na drożdżach i oczka już otworzyły :multi:[/QUOTE] Tak!!!! Oczęta troche nieprzytomne, ale juz patrza na świat:) [quote name='szalej']Cudne pulpeciki! Takie przy tuszy są najpiękniejsze, oby zdrowo rosły! :)[/QUOTE] Teraz to niech maja troche sadełka. Za to później, to straca na gonitwach dookoła mieszkania:) [quote name='agaciaaa'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9942_zpsd36bda89.jpg[/URL] jakie łapeczki rozjechane :loveu: cudne są maluchy :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='magdola']Jakie przy tuszy????:mad: Normalne Szczeniaki ..... A anusi to juz dawno nie lubię...... ps. Trzymajcie mocno kciuki jutro....moja sunia ma kolejna operacje..... Wariatka skoczyła i szew sie rozlecial tydzień po zabiegu..... A tak pilnowalam.... :( na rękach nosiłam.... Przepraszam za zasmiecanie.....[/QUOTE] O, matko.... Oczywiscie, że trzymamy kciuki i wysylamy pozytywna energię dla Ciebie i suni:) Będzie dobrze! [quote name='Izabela124.']Fajne baski-bobaski [/QUOTE] Fajne? Boskie! Pzdr.
  12. I ostatnia [COLOR=#ff0000][B]Czwóreczka[/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu::loveu: - tez jeszcze nie mam do końca pewnosci, że wybrane imię jest OK... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9947_zps1c803a47.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9946_zps0e3fd9ba.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9945_zps91bfb1b7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9944_zps8a08a914.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9942_zpsd36bda89.jpg[/IMG] Pzdr.
  13. No i Trójeczka (trikolorka):loveu::loveu::loveu:. Prawdopodobnie [B][COLOR=#ff0000]TRICKEY Asiaczek FCI [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][/COLOR]Zobaczcie, jakie ma piękne skrzydełka zamiast kryzy:) [COLOR=#ff0000][/COLOR][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9940_zps7b9139d2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9937_zps06b8245d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9936_zps03282dfe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9934_zps9891ed79.jpg[/IMG] [B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B]
  14. A teraz Dwójeczka (jeszcze waham sie nad jej imieniem):loveu::loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9954_zps3350f2be.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9953_zps25611b6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9952_zps5fd51136.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9950_zps7dbe37c3.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  15. A teraz Jedyneczka, o imieniu [B][COLOR=#ff0000]TESKEY Asiaczek FCI[/COLOR][/B]:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9933_zpsc034870d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9932_zps47a87dae.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9931_zpsc33cf743.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_9930_zps4c0a69e4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruRotationofIMG_9928_zps76572f05.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9923_zpsc6c20f03.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  16. Obiecane foteczki Maluchow z 13.12.2012 r. Najpierw - wsie + różne układy... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9921_zpscb537008.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9926_zpsfd5a5d7d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9941_zps7db01e83.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9927_zps62a3db4d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9924_zps851ac8a4.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  17. Fajna zabawa z tymi fotkami.... Może samej uda mi się tez coś takiego zrobic.. Pzdr.
  18. Tak, tak, takie ciekawostki to ja mam prawie zawsze z FB:) A to, co ponizej zaprezentuję, to nie jest z FB. To ciężka wczorajszo-nocna praca Lansika:) Dzieki:loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Zmianarozmiarutry1_zpsc2c9eed0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Zmianarozmiaruerka_zps251968c5.jpg[/IMG] Pzdr.
  19. [quote name='Bogarka']:hand: Zrobiłas zdjecia?[/QUOTE]Tak, wczoraj wieczorem. Dzisiaj wieczorkiem powinnam wstawic je tutaji na FB:) [quote name='Vectra'][URL]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/205079_529723277038829_1290631058_n.png[/URL] :roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] Tez mi sie podoba:) [quote name='Metheora']Ja wylewam do garnka i robie grzańca :D no to coś stworze mam nadzieje niedługo :)[/QUOTE] No ja jakos nie lubie piwa... Pzdr.
  20. Jak chcesz trikolora, to może Felka (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) albo Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI)? Ja piwo tez bym do zlewu wylała, ale przy wyłaczeniu kompa to bym sie mooooocnoooo zastanowiła:) pzdr.
  21. [quote name='ENDRIUTRACKER']planujemy wyjazd na te dwa CACIBY ...ciekawa propozycja naszych sąsiadów .. [URL]http://www.duocacib.cz/[/URL][/QUOTE] Mam pytanie, wyslałam PW. pzdr.
  22. Nie wytrzymałam.... [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=529723277038829&set=a.478992335445257.116005.475194249158399&type=1&ref=nf"][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/s480x480/205079_529723277038829_1290631058_n.png[/IMG]:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::cool2: Pzdr. [/URL]
  23. [B]jamnicze[/B], od kiedy macie przerwe? pzdr.
  24. To jak, dacie rade z tymi nowymi fotkami?:) pzdr.
  25. [quote name='dagaa111']witam wszystkich :) u nas zima na całego, śniegiem nas zasypało, to teraz byle do wiosny. Przynajmniej nie lepi się ten śnieg i nie mam problemu z zaśnieżonymi łapami u psa, ale to pewnie jeszcze przed nami. Tylko znowu wszędzie solą zaczęli sypać i zaczęło się szukanie jakiś pobocznych ścieżek gdzie nie sypią[/QUOTE]Zima dopiero się rozpoczęła, a u nas juz sypią sola bez opamiętania.... Tak jak Ty też szukam ścieżek, gdzie jej nie ma... pzdr.
×
×
  • Create New...