-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Boziu, a co to jest...?:) [url]http://img835.imageshack.us/img835/333/dsc02789x.jpg[/url] Cudny Rudy!!! [url]http://img713.imageshack.us/img713/7567/dsc02809qc.jpg[/url] Pzdr.
-
Oj, nie wiedziałam... Tak bardzo mi przykro... To byl Twój Najlepszy przyjaciel... Dla Cerberka ["]... Pzdr.
-
[quote name='Foxowa']Ogromne gratulacje!! Asiaczki jak zwykle szaleją na ringach!! :loveu:[/QUOTE] Tym razem to tego szaleństwa nie było aż tak duzo. Nie widziano nas jakos na ringu głównym i stąd pewien niedosyt:) pzdr.
-
[quote name='resurgam']Ja także muszę się pochwalić pierwszym CWC w karierze wystawowej mojego whippecika - Whitcheads SUNSHINE REGGAE. I tym wnioskiem zaczynamy "batalię" o championat polski. [I]fot. Joanna Groszek-Szymańska[/I][/QUOTE] Gratulacje!!! I trzymam kciuki za dalsze wnioski:) [quote name='Riven']No Ja to skromnie... AIKI z Gwiazdy Porannej dosk, 1/1, CWC Soluś i Kiara po bdb Jestem zniesmaczona zachowaniem sędziego, a raczej jego wyposażenia, Solo przestraszył się odgłosu składanej automatycznie miarki i spadł ze stolika.... no ciekawa jestem czy po czymś takim pies normalnie by się zachowywał.... Dzięki Ola za pomoc !!![/QUOTE] Mimo wszystko - gratuluję:) pzdr.
-
[quote name='Vectra']fenomenalne :loveu: faceci są zajebiści GRATKI Asiu !!![/QUOTE] Witaj, dziękowac:) [quote name='Korenia']Bardzo fajny pomysł z tą choineczką :)![/QUOTE] Mnie tez się podoba. Można zrobic taki ciekawy element na stól wigilijny:) [quote name='M&S']Heloł Aśko:)[/QUOTE] Haj:) [quote name='Metheora']To się cieszę że doszło, mam nadzieje że się Ali spodoba :) traz małe urwanie głowy mam ale jak znajdę czas szykuje się na baski w kolorze :D[/QUOTE] To chyba zaczniesz od Dżeza, bo ma tylko 2 kolorki, co?:) pzdr.
-
Boziu, kiedy bylo tak słonecznie:)? [url]https://lh4.googleusercontent.com/-8gOcymV26e4/T8p_KbgwFII/AAAAAAAAP-s/_Baj1H1z7ac/s640/tn_DSC_0388.JPG[/url] Żuberek podbija chyba wsie serca, co? [url]https://lh4.googleusercontent.com/-sUgQOGshbcQ/UBlN-tIswLI/AAAAAAAAQag/rBwXM54vrkI/s640/tn_DSC_0765.JPG[/url] chociaz moje, to akurat Manius podbił. Ze względu na kolorek:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ovKGmPNWr8o/UBlNDmBMKGI/AAAAAAAAQNQ/3fa7m13nKeE/s640/tn_DSC_0647.JPG[/url] Pzdr.
-
3 miesięczna kotka znaleziona na ulicy JUŻ W DS :)
Asiaczek replied to fonia123's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='fonia123']Molly, bo takie imię dostała w nowym domku, ma się wyśmienicie. Jest otwarta, odważna do ludzi, no ale niestety jeszcze nie do końca dobrze odczytuje intencje kocurków. Kocury ja ładnie przyjęły, obyło sie bez awantur, chodzą za nią i nieśmiało zaczepiają do zabawy. ona jeszcze podchodzi do nich z rezerwą. Pewnie to robota moich kotów, które na nią prychały. mam nadzieję, że za kilka dni mała pojmie, że ze strony tamtych kotów nic jej nie grozi ;)[/QUOTE] Cudne wieści:) Na pewno będzie dobrze:) Pzdr. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']o to to , tradycyjna polska gościnność :loveu:[/QUOTE] Taaaa..... [quote name='ania z poznania']A jak już ten przemarznięty, przemoknięty wędrowiec wejdzie to możesz pozwolić pieskom przywitać się z gościem, [I]wszystkim naraz [/I]:diabloti::loveu:, tak dla pewności, że już na pewno więcej nie przyjdzie :evil_lol:[/QUOTE] O tototototo.... No to ja się rozkoszuję z pełną świadomościa mlaskającymi, z lekka posapującymi baskami. One NA PEWNO wejda kiedys w ten żrący i dziurkujący czas, hahaha... pzdr. -
W poscie nr 164 wymiar obrazka nic się nie zmienił. Pozwolę sobie zmienic wymiary: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Zmianarozmiaru7d9f8313f0f94.gif[/IMG] A w tamtym poscie - pozamieniaj. pzdr.
-
[quote name='M&S']A może serdele, a nie kluchy;)[/QUOTE] A to juz same ocenicie w najbliższym czasie:) pzdr.
-
[quote name='Metheora']no to czekam na środę/czwartek :P ciekawa jestem jak moje faworytki :) [B]Gratulacje!!!- pięknego zakończenia sezonu wystawowego :)[/B] Ja sie muszę wziąć do roboty w przyszłym sezonie bo ramki na dyplomy przyszły wczoraj -cały zapas schowane w półeczce mam nadzieję że będą systematycznie wypełzać na ścianę - :D :D :D ( no w razie czego zawsze można włożyć rysunek-jak dyplomu nie będzie :D )[/QUOTE] Doszła dzisiaj przesyłka dla Alicji. Ala jest juz powiadomiona i najprawdopodobniej w piątek jej przekażę:) Nawet nie rozpakowałam; niech i Ala ma trochę radości z otwierania przesyłki, prawda?:) [quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje :multi:[/QUOTE] Dziękować:)
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
Asiaczek replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='amanda-1a']Jest jest jest! Pasja oficjalnie Championem Polski :D Cieszę się jak głupia, bo to mój pierwszy pies z tytułem championa :D Czekałam na dyplom 6 tygodni, przyszedł idealnie równiuteńki, bez żadnego zagniecenia, bez błędów... Jestem przeszczęśliwa :D[/QUOTE] No to gratulujemy Szczęśliwej Osobie:) pzdr. -
[quote name='zielona'][COLOR=#800080]Już nieaktualne[/COLOR][/QUOTE] No to super:) pzdr.
-
[quote name='Bogarka']No własnie jak tam maluchy? Gratuluje wyników wystawowych! Choinka super :-)[/QUOTE] Witam Was i dziękuję za przyjscie:) Tak się umówiłam sama ze sobą, że fotki będe robiła raz w tygodniu - środa/czwartek. Wtedy najlepiej widac, jak malce rosną... A to juz nie sa glizdeczki, lecz spore kluchy:) pzdr.
-
Ypsylon - zmień fotkę na mniejszą, bo inaczej Mod zmieni to na link. dozwolone wymiary to 640x480. pzdr.
-
[quote name='Cienka']Trochę głupio wycinać Championa :P mówię o Pinie[/QUOTE] W innej rasie jest suczka, która jak była juz cicchnięta, to zdobyła tytul Zwycięzcy Świata:) Pzdr.
-
Proszę, jaka piękna Sarcia:) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/DSCN3431.jpg[/url] Wicherki, fakt, pierwsza klasa! [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/DSCN3439.jpg[/url] Pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Asiu ja jestem uziemiona na maksa niestety .... śnieg , śnieg , śnieg :diabloti: i ja do auta nie wsiadam :diabloti: bo dojechać do mnie się da bez problemu ;) [URL]http://tvnplayer.pl/programy-online/pudle-nie-z-tej-ziemi-odcinki,946/odcinek,13894.html[/URL] :mdleje:[/QUOTE] Pewnie chcesz, aby ludziska pobłądzili po pobliskim lesie, zmarzli, przemokli, to juz więcej do Ciebie nie przyjda... pzdr. -
Może komus choineczkę...?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/430896_487230677996822_93605773_n.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Prosze, każdy ma cos innego wytrenowanego do zdjęć;) [url]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556671_438988976154506_1930788183_n.jpg[/url] Pzdr.
-
Trzymaj rękę na pulsie, aby nikt w Rodzinie nie zanegował zasadności sterylki. Będzie święty spokój z cieczkami, pilnowaniem chłopakami itp... pzdr.
-
[quote name='tpzopoczno']Fuks mieszka w DT już ponad rok, a trafił do niego jako szczeniak. Po takim czasie sam opiekun tymczasowy mocno się do niego przyzwyczaił, więc pewnie ewentualna decyzja od adopcji byłaby trudna. No zobaczymy co to będzie, w każdym bądź razie eksmisja Fuksowi nie grozi.[/QUOTE] Fakt. Życze Fuksikowi, aby mial to szczęście i pozostal tam, gdzie jest:) Lub znalazł jeszcze lepszy DS, o ile to jest możliwe:) pzdr.
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
Asiaczek replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='Alicja']ja własnie o tym samym myślałam , TZ twierdzi ze silikonowe szczotki są super i że u mojego fryzjera widział i dziwi sie ze ja nie :roll: ( czy ja u fryzjera na szczotki zaglądam :diabloti:)[/QUOTE]Póki sama nie zobacze i nie wypróbuję, to jakos nie mam do tego przekonania. Ale jestem przynajmniej otwarta, prawda/:)) [quote name='FredziaFredzia']Jakby ktoś chciał zrobić, podaję przepis: Na 2l garnek: 400g kartkówki bez kości cebula marchewka duża seler ćwiartka kostka rosołowa, wołowa, maggi ziemniaki dwa pierczarki papryka papryka słodka w proszku Mięso pokroić bardzo drobno w kosteczkę (im drobniej pokroisz tym szybciej się ugotuje). Podsmażyć mięso na oleju,pod koniec smażenia dodać pokrojoną w kostkę cebulę. Smażyć do zarumienienia cebulki. Do garnka z gorącą wodą przełożyć podsmażone mięso z cebulką. Na patelnię wlać odrobinę wody z garnka z zupą,chwilę odczekać i wywar ze smażonego mięsa wlać do zupy. Mięso gotować ok.30 min.lekko posolić. Po 30 min.ziemniaki pokrojone w kosteczkę,marchew, seler tarte na tarce wsypać do garnka.Doprawić sporą ilością papryki słodkiej w proszku (ja zużyłam prawie całe opakowanie na 2 l garnek) kostką rosołową (można też dodać wołową), pieprzem i maggi. Pod koniec gotowania,kiedy zmiękną ziemniaki dodać kilka umytych pokrojonych w plasterki pieczarek i papryki. Ogólnie gotować całość na średnim ogniu, nie na maxa. Smacznego. :) [/QUOTE] Taka super zupka na zimowe dnie - jak znalazł:) Ja jeszcze dodaję kminek. Jak ktos nie lubi w ziarenkach, to można zmielić:) pzdr.- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with: