Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. Batman czuc czuje sie jak na schronisko dobrze...tylko ze jednak w domu czul by sie duzo duzo lepiej...a co do dyrektorki zycze powodzenia bo bedzie Ci potrzebne....
  2. ja jechalam z sunia miks astka autobusikiem wszyscy tzn sztuk 3 bez biletu suczysko bez kaganca a tu psikus bo wparowal pan strazak miejski...stoi patrzy patrzy podszedl i cichutko powiedzial ze az ledwo uslyszalam dlaczego psa bez kaganca mam na to ja juz przygotowana :D a bo wie pan jakis debil psa przywiazal w parku do drzewa to go zabralam no i ze mieszkam troche dalej no to nie mialam skad wziac kaganca no i tak wyszlo ale prosze sie nie martwic nasteonym razem jak pana spotkam to psisko bedzie w kagancu...pan uwierzyl byl bardzo mily psice poglaskal a my wysiedlismy ;) jak tu zaglada Doddy lub Lavinia to ta historia dotyczyla serdela tequili ;)
  3. Kostek

    Willy

    Ambra ten opis to "znawcy" pisza :D
  4. no i ten ktos od maila sie nie odezwal...nie wiem co mam na ten temat myslec;/
  5. nie wiem czy to ktos z dogo czy innego forum ale jakas kobitka wyslala mi maila z zapytaniem czy Batmisiek jeszcze czeka na dom...odpisalam ale dalej cisza...
  6. Kostek

    Willy

    [quote name='kasia_m']od czego ta psina ma takie rany na pysku?? :crazyeye:[/quote] od pogryzien....lub innych podobnych smutnych rzeczy To znalazlam na stronie palucha [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=white]Willy[/COLOR][/B][COLOR=white] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.paluch.org.pl/nowicjuszekontbialy.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#32503d]wywodzi się z rodu chartów krótkowłosych - złocisty z białymi akcentami, wiek ok. 5 lat, wykastrowany i zachipowany w schronisku Ma dość typowe dla tej rasy cechy urody i zachowania, choć jest nieco przemieszany bo trochę przypomina charta angielskiego, trochę polskiego a najbardziej włoskiego lecz o dużo większych rozmiarach...Jak przystało na pochodzenie jest bardzo , zrównoważony, łagodny i uczuciowy ale równocześnie odważny - zaś jego ruchy są nadzwyczaj dostojne Będzie idealnym psem do towarzystwa lecz trzeba pamiętać o zaspokajaniu jego „ skłonności wyścigowych”…. Czeka na Przyjaciół dysponujących domem z ogrodem lub mieszkających w okolicy rozległych , niezagospodarowanych przestrzeni Przebywa w nowym pawilonie nr 5, boks K. . nr psa 1415/06[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#32503d][img]http://www.paluch.org.pl/zwierzeta/142_duzywilly.jpg[/img] [SIZE=2][COLOR=#5584aa] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#32503d][SIZE=2][COLOR=#5584aa][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. Magya dzisiaj idem znowu na rozmowe-zobaczymy jakie beda efekciory :D licze na mirialdy ;)
  8. Bablu kochany wielkie mizianko dla Ciebie zebys wrocil do zdrowia
  9. przepraszam jeszcze zapomnialam o Tobie Aggie :*
  10. mam wrazenie ze pw ktore napisalam zrozumialy tylko 2 osoby... Magya dziekuje za plakat jutro wydrkuje i rozwiesze gdzie sie da i przesle dalej do rozwieszki... Magya,Jotpeg dziekuje ze chociaz Wy potraficie czytac ze zrozumieniem...
  11. tego psiaka moge ogladac godzinami-slicznie dziekuje za sliczne zdjecia i kce jeszcze jeszcze tak duzo duzo :D
  12. Mala irytujesz mnie...logiczne jest ze jesli bedzie cos blizej wiadomo to dam znac
  13. nie wiem czy wiecie ale 3 czerwca na podzamczu jest jakas impreza radia Bis dostalam maila z SGGW wiec pisze gdybyscie nie wiedzieli ;)
  14. mnie nie martwi zawsze lepiej 100razy dluzej sie zstanowic niz za tydzien oddac psa bo za szybko macha lewa noga...
  15. Magya wlasnie tamci panstwo tez sie zastanawiaja bo niby zglosili sie sami ale jeszzce nie sa pewni na 100% no i mieli maly wypadek wiec nie chce ich za bardzo naciskac,ale wierze ze juz niedlugo Batis znajdzie dom
  16. ja jakos czuje ze nie pojedzie...nikogo na psa nie namawiam bo to bez sensu po prostu ktos sam sie zglosil i teraz rozwaza wszystkie za i przeciw...
  17. mam nadzieje ze na dniach bo sama juz bym chciala cos wiedziec...wierce delikatnie dziure w brzuchach;) pochwale sie ze zdalam dzisiaj niemiecki :D
  18. kiwi wierz mi że bym bardzo chciała nawet mojego męźcizne molestowałam o Bordożka ale na razie nie ma warunków na zwierzaka takich rozmiarkow :( ech niech ja go tylko zaciągne do śluba ;) jak zapsie i zagryzonie to już tylko umrzeć mu zostanie :D ale fotki przepiękne prosze Patia załóż małemu galerie w galerii(chiba że już jest a ja ślepa)
  19. a ja bede pracowac w RIO :D swietne foty a ten szczeniurek kremowy poszedl do domku?ten co byl na SGGW Klusek chyba ale nie pamietam czy dobrze imie zapamietalam:oops:
  20. dokladnie nie wiem co ale nie wypada mi teraz zawracac glowy psiakiem ale wierze ze to oni go jednak zabiora :kciuki:
  21. musimy jeszcze troszke poczekac bo zdazyl sie maly wypadek :(
  22. paros no moze moze bedzie wiadomo w weekend ale nic nie mowie zeby nie zapeszyc dlatego trzymamy :kciuki:
  23. To nie ja to tak sie samo kurcze szkoda ze az tyle dni musimy czekac ale moze sie uda
×
×
  • Create New...