-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Batman czuc czuje sie jak na schronisko dobrze...tylko ze jednak w domu czul by sie duzo duzo lepiej...a co do dyrektorki zycze powodzenia bo bedzie Ci potrzebne.... -
ja jechalam z sunia miks astka autobusikiem wszyscy tzn sztuk 3 bez biletu suczysko bez kaganca a tu psikus bo wparowal pan strazak miejski...stoi patrzy patrzy podszedl i cichutko powiedzial ze az ledwo uslyszalam dlaczego psa bez kaganca mam na to ja juz przygotowana :D a bo wie pan jakis debil psa przywiazal w parku do drzewa to go zabralam no i ze mieszkam troche dalej no to nie mialam skad wziac kaganca no i tak wyszlo ale prosze sie nie martwic nasteonym razem jak pana spotkam to psisko bedzie w kagancu...pan uwierzyl byl bardzo mily psice poglaskal a my wysiedlismy ;) jak tu zaglada Doddy lub Lavinia to ta historia dotyczyla serdela tequili ;)
-
Ambra ten opis to "znawcy" pisza :D
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
no i ten ktos od maila sie nie odezwal...nie wiem co mam na ten temat myslec;/ -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy to ktos z dogo czy innego forum ale jakas kobitka wyslala mi maila z zapytaniem czy Batmisiek jeszcze czeka na dom...odpisalam ale dalej cisza... -
[quote name='kasia_m']od czego ta psina ma takie rany na pysku?? :crazyeye:[/quote] od pogryzien....lub innych podobnych smutnych rzeczy To znalazlam na stronie palucha [FONT=Arial][SIZE=2][B][COLOR=white]Willy[/COLOR][/B][COLOR=white] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.paluch.org.pl/nowicjuszekontbialy.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#32503d]wywodzi się z rodu chartów krótkowłosych - złocisty z białymi akcentami, wiek ok. 5 lat, wykastrowany i zachipowany w schronisku Ma dość typowe dla tej rasy cechy urody i zachowania, choć jest nieco przemieszany bo trochę przypomina charta angielskiego, trochę polskiego a najbardziej włoskiego lecz o dużo większych rozmiarach...Jak przystało na pochodzenie jest bardzo , zrównoważony, łagodny i uczuciowy ale równocześnie odważny - zaś jego ruchy są nadzwyczaj dostojne Będzie idealnym psem do towarzystwa lecz trzeba pamiętać o zaspokajaniu jego „ skłonności wyścigowych”…. Czeka na Przyjaciół dysponujących domem z ogrodem lub mieszkających w okolicy rozległych , niezagospodarowanych przestrzeni Przebywa w nowym pawilonie nr 5, boks K. . nr psa 1415/06[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#32503d][img]http://www.paluch.org.pl/zwierzeta/142_duzywilly.jpg[/img] [SIZE=2][COLOR=#5584aa] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#32503d][SIZE=2][COLOR=#5584aa][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Magya dzisiaj idem znowu na rozmowe-zobaczymy jakie beda efekciory :D licze na mirialdy ;) -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
przepraszam jeszcze zapomnialam o Tobie Aggie :* -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
mam wrazenie ze pw ktore napisalam zrozumialy tylko 2 osoby... Magya dziekuje za plakat jutro wydrkuje i rozwiesze gdzie sie da i przesle dalej do rozwieszki... Magya,Jotpeg dziekuje ze chociaz Wy potraficie czytac ze zrozumieniem... -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Mala irytujesz mnie...logiczne jest ze jesli bedzie cos blizej wiadomo to dam znac -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
mnie nie martwi zawsze lepiej 100razy dluzej sie zstanowic niz za tydzien oddac psa bo za szybko macha lewa noga... -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Magya wlasnie tamci panstwo tez sie zastanawiaja bo niby zglosili sie sami ale jeszzce nie sa pewni na 100% no i mieli maly wypadek wiec nie chce ich za bardzo naciskac,ale wierze ze juz niedlugo Batis znajdzie dom -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
ja jakos czuje ze nie pojedzie...nikogo na psa nie namawiam bo to bez sensu po prostu ktos sam sie zglosil i teraz rozwaza wszystkie za i przeciw... -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze na dniach bo sama juz bym chciala cos wiedziec...wierce delikatnie dziure w brzuchach;) pochwale sie ze zdalam dzisiaj niemiecki :D -
kiwi wierz mi że bym bardzo chciała nawet mojego męźcizne molestowałam o Bordożka ale na razie nie ma warunków na zwierzaka takich rozmiarkow :( ech niech ja go tylko zaciągne do śluba ;) jak zapsie i zagryzonie to już tylko umrzeć mu zostanie :D ale fotki przepiękne prosze Patia załóż małemu galerie w galerii(chiba że już jest a ja ślepa)
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
dokladnie nie wiem co ale nie wypada mi teraz zawracac glowy psiakiem ale wierze ze to oni go jednak zabiora :kciuki: -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
musimy jeszcze troszke poczekac bo zdazyl sie maly wypadek :( -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
paros no moze moze bedzie wiadomo w weekend ale nic nie mowie zeby nie zapeszyc dlatego trzymamy :kciuki: -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
To nie ja to tak sie samo kurcze szkoda ze az tyle dni musimy czekac ale moze sie uda