Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. na przeciwko biura sa chyba 3 albo 4 i wiem ze byly 2 jakies jeszcze jeden na schronisku tymczasowym mloda suczka ala staffordek i drobniutka sunieczka w budynku IX(nowym)
  2. skopiowalam dla przypomnienia ze strony wolontariuszki z palucha: [CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=#d93826]Tuf[/COLOR][/SIZE][/FONT][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080] [/COLOR][/FONT][/I][FONT=Arial Black][COLOR=#000080]numer 1387/A, buda 10[/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][I] Tuf to czarny mieszaniec szpica, z oryginalnymi jasnymi "okularami" wokół oczu. Jest w średnim wieku, prawie pół życia spędził na łańcuchu, w schronisku jest już ponad trzy lata i wciąż go nikt nie zauważa. Tuf ma sporo energii, ale jest grzeczny. Uwielbia spacery. Byłby wspaniałym kompanem długich pieszych lub rowerowych wypraw. Ale najbardziej potrzebuje swojego kąta i miłości. Dzięki wolontariuszom pokochał ludzi, stał się pieszczochem garnącym się do kontaktu z człowiekiem. Wciąż jeszcze wierzy, że jakiś Człowiek go zauważy, zabierze z łańcucha i da mu prawdziwy dom. Ale tej wiary powoli mu ubywa. Kiedy przechodzi się obok jego budy, Tuf tylko patrzy z nadzieją, że może chociaż na spacerek ktoś go zabierze... Może zamieszkać w bloku lub na podwórku. Czy Ktoś go wreszcie zauważy?[/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][I][IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/duze2006/tuf4.jpg[/IMG][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][I][IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/duze2006/tuf3.jpg[/IMG][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][I][IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/duze2006/tuf1.jpg[/IMG][/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080][I][IMG]http://www.psy.warszawa.pl/2006/images2006/duze2006/tuf2.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  3. Moja kochana mordeczka zostala dzisiaj wymiziana i wycalowana i w ogole i dostal tez cos dobrego tylko najgorsze to ze nikt go nie chce:placz: a on taki piekny jest i tlusciutki i kochany BATMANKU SZUKAJ DOMU:mad:
  4. banerek o rudasku juz sie robi i robi bo ja nie umiem i prosilam o pomoc,ale dzisiaj jak nie dostane obiecanego to sie zawezme i sama cos stworze.moze bedzie przypominalo banerek-zobaczymy a narazie w gore rudasku w weekend postaram sie zrobic mu ladne zdjecia i jesli p.Dyrektor pozwoli to odbedziemy krotki spacerek
  5. Doddy a co z ta dziewczyna do ktorej dalam kontakt?ta z zielonego forum
  6. Doddy ja mam namiary do dziewuszki z zielonego ktora oferowala w kazdej chiwli dom tymczasowy mieszka pod lodzia tylko to pies czy sunia?bo wiem ze tamta ma psa w prawdzie nie rozmawialam z nia dokladnie na temat domku tymczasowego ale moze warto sprobowac skoro sama z siebie zaoferowala i mieszka pod lodzia wiec klopotu z transportme by nie bylo? namiary przesylam na pw
  7. Ciocia tylko uwazaj zeby teraz na Tobie "psow" zyczliwi a raczej ci zyczliwsi "ludzie" nie zaczeli wieszac...zaraz kolejne spekulacje beda:angryy::angryy::angryy: Evita juz porozklejana po ogloszeniach na roznych serwisach czy narazie czekamy az wyzdrowieje?
  8. jesli to nie jest pseudohodowca to da sie przekonac tylko trzeba uzyc trafnych argumentow,jesli jednak bedzie przystawal za swoim i nie wykona sterylki bo mu sie nie chce/nie podoba to ja bym zrezygnowala
  9. no to 2 nowe fotki z hexowego raju:loveu: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/5214/loraigryzak1eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/762/lorajeztessi3vs.jpg[/IMG] spaslak jeden ma za dobrze:mad:
  10. to ja mam propozycje-jesli juz jakis psiak znajdzie dom z prezentowanych tutaj prosze o edycje swojego postu tzn skasowanie psiaka zeby nie szukac w postach ktory znalazl a ktory jeszcze szuka domu
  11. w schronisku byly zawsze razem ale psiak niezle sie trzyma jest jak na niego grubiutki ma tez kolege ale [B][COLOR=YellowGreen]DOM POTRZEBNY!!![/COLOR][/B]
  12. nie wiem czy sie cieszyc czy nie ale zostal tylko psiak-rudasek
  13. Dziewczyny ja Was prosze uwazajcie tam na siebie!!! kiedys chodzilam tam z psem ale malo zycia nie stracilam w lasku gdzie jakies wielkie rury nie wiem od czego nie znam sie mijaja sie z torami byla jakas chata bezdomnych czy kogos nie zauwazylam jej byl juz wieczor przechodzilam tam z psem minal nas pociag przeczekalismy a zza pociagu wylecil jaks facet z nozem do mnie myslalam ze umre jak go zobaczylam szczescie w pore sie zorientowalam i zwialam ile sil w nogach,wiec prosze Was uwazajcie na siebie okolica jest straszna i nigdy nie chodzcie tam same i jak robi sie chociaz troche szaro na dworzu.Podziwiam ta kobiete ja nie moge sie przemoc zeby sie tam pokazac :(
  14. dzownila do mnie dzisiaj jej wlascicielka i jest nia zachwycona :)
  15. fotku z nowego domku [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/948/dsc014319pw.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4121/dsc014337vy.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/9435/dsc014364nc.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3947/dsc014409iv.jpg[/IMG] [IMG]http://img45.imageshack.us/img45/4521/dsc014417fn.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/5874/dsc014422za.jpg[/IMG] sie dziewuszce udal domek:loveu:
  16. adopcja nic nie kosztuje do innych psiakow rudas jest ok siedzial w boksie z sunia i innym psiakiem na spacerkach tez bez problemow a zdrowko trudno mi powiedziec bo dawno mnie nie bylo na paluchowcu :(
  17. rudy lobuziak-piesek jest do kolana moze nawet troszke i pod kolanko a szara lobuzica-sunka jest wyzsza i strasznie boi sie smyczy i obrozy :( z rudaskiem nie ma zadnych problemow obydwa uwielbiaja sie przytulac i sa przekochane
×
×
  • Create New...