-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
batmisiu nie chce byc nie mila ale moglbys juz dac nam spokoj -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z panem i musze zrobic fote batmisia przy czlowieku bo pan z daleka i bardzo oto prosil...oby nie bylo tak jak zwykle z tymi chlopami:( -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
dzisiaj znowu sie minelismy bo bylam na uczelni jutro okupuje komputer od rana do wieczora mam nadzieje ze jakos pogadamy na "zywo" a nie na zostawianie wiadomosci -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
wczoraj ktos do mnie pisal na gg pytal sie jak batmisio jest duzy tylko ze odczytalam to w nocy i mam nadzieje ze jakos sie zgadamy;) -
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Kostek replied to Agata Balu's topic in Ozzy
voltman pw nie zostalo zbakatelizowane...wystarczylo przeczytac watek a mozna otrzymac odpowiedzi na pytania i za razem rozwiac wszelkie watpliwosci...ja naprawde polecam zajac sie czyms samemu a nie w kazdej wolnej chwili zatruwac zycie durnymi posatmi ludziom ktorzy cos robia... ps.ja radze poczytac slownik a nie konstytucje....pozdrawiam i zycze troche wiecej samokrytyki;) -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
zombie ja sama nie wiem jak to mozliwe a dlaczego to tak dlugo trwa?ludzie sie nie znaja i tyle:( -
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Kostek replied to Agata Balu's topic in Ozzy
moze lepiej napisz ze 30 dni od i podaj date bo niektorzy rozgarnieci beda liczyc 30 dni od przeczytania postu a tu juz np czas sie skonczyl;) -
a ja widzialam pieknego Jo-jo:D a co do wystawy ech ja to naprawde wielu rzeczy nie zrozumiem chyba nigdy;)
-
no to ominelam ale dziekuje za wyjasnienie;)
-
no nie ja sie przeciez nie rozdwoje tzn nie roztroje:o( chcialam ogladnac asty baski i bulgotki a tu klops bo wszystko o 10;( Lavinio ja Cie bede lapac i Pepusia tez:D
-
ja tez bede ja tez ale sama bo pies rasy ekhm europejskiej:D
-
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Kostek replied to Agata Balu's topic in Ozzy
nie ma co sie dnerwowac i gdybac w ten weekend w warszawie sa 2 miejsca gdzie mozna zebrac duzo podpisow [COLOR=Red][B]1.TARGI ZOOMARKET W PALACU KULTURY(8-10 WRZESNIA) 2.WYSTAWA PSOW NA STADIONIE GWARDII(9-10 WRZESNIA) [/B][/COLOR] -
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Kostek replied to Agata Balu's topic in Ozzy
czarok ja sie nie znam ale czy jesli na gorze masz juz "do:" to czy tych 3 nizej nie trzeba skasowac? -
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Kostek replied to Agata Balu's topic in Ozzy
harpia ale to nie kacha ukladala petycje ekhm...ja wiedzialam ze tak bedzie i pomysl rozsypie sie nie przez "obcych" ale przez samych nas:( -
o matko bosko a te plakietki to po co?ominelam cos?
-
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Kostek replied to Agata Balu's topic in Ozzy
ja sie pogubilam czekam na Kasie ciotka pomocy!!!! -
Anka jak chcesz zbierac podpisy jak nie ma tresci petycji?
-
skopiowane z ogloszen ze strony wolontariuszki z palucha [quote][B]DINA UROCZA AMSTAFKA POTRZEBUJE DOMU - ogłoszenie z dnia 08/09/2006[/B] Dina Dina jest niezwykłą suczką rasy amstaff. Została okrutnie wyrzucona z samochodu przez poprzednich "właścicieli".. Była umierajaca gdy została znaleziona, pełna kleszczy i pcheł ledwo trzymała się na nogach... Jednak zdarzył się cud i udało się ją uratować dzięki opiece weterynarzy jednej z warszawskich klinik. Teraz już radosna i pełna życia szuka pilnie kochającego domu... Jest to juz starsza sunia, która potrzebuje dużo miłości by mogła spędzić pogodną jesień... Bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi, uwielbia pieszczoty popiskując przy tym radośnie:) Nauczona podtsawowych komend i czystości. Jest to naprawdę wyjatkowy i wspaniały, grzeczny pies który mimo swojego wieku jest wciąż w pełni sił i bardzo wierzy ze ktos ją jeszcze pokocha... tel.0-502 204 595 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [img]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/Obraz%20317.jpg[/img] [img]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/Obraz%20318.jpg[/img] [img]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/Obraz%20319.jpg[/img][/quote]
-
od dzisiaj sa targi zoologiczne w Palacu Kultury w warszawie no i troche podpisow skaploby na pewno:(
-
[quote name='bmj']Potrzebuję nr gg do Kachy, czy ktoś może mi pomóc? Nie mogę znaleźć tych namiarów. Nagrałam się Jej na sekretarkę, ale nie wiem, kiedy odsłucha, a sprawa jest pilna.[/quote] prosze...7338690 Kasiula pewnie z pracki wraca
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Batmankowaty fruwaj w gore i do domku:placz: -
[quote name='Asior']No ja cholerka nieiem co się dzieje :( teraz przestały mi przychodzić powiadomienia ;( I niewiem gdzie wczoraj skończyłam czytać ;([/quote] ja myslalam ze to komp mi zwariowal a to cos z dogo nie halo
-
a moze dodac jedna linijeczke na adres e-mail?jesli ktos nie bedzie chcial to nie poda a my zawsze mozemy wtedy rozsylac apele i inne podobne...co Wy na to?
-
ja troszke nie rozumiem skoro Ci tak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13671"]voltman31[/URL] nic nie pasuje to zrob cos sam...wg.swojego uznania...wystarczy przeczyatc watki na temat akcji i dowiesz sie ze nie chodzi tylko o psy czy tylko o Ozziego...tak jak juz ktos napisal Ozzy jest naszym "motorkiem" ja wierze ze damy rade i nie ma innej opcji...trzymam kciuki i w razie gdyby bylo cos potrzebne walcie do mnie(mam utrudniony dostep do kompa ale nogi jeszcze mam;) )