Jump to content
Dogomania

Kostek

Members
  • Posts

    3750
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kostek

  1. batmisiu nie chce byc nie mila ale moglbys juz dac nam spokoj
  2. rozmawialam z panem i musze zrobic fote batmisia przy czlowieku bo pan z daleka i bardzo oto prosil...oby nie bylo tak jak zwykle z tymi chlopami:(
  3. a czy ktos sprawdzal tatuaze tzn czy dzownil do ZK?
  4. dzisiaj znowu sie minelismy bo bylam na uczelni jutro okupuje komputer od rana do wieczora mam nadzieje ze jakos pogadamy na "zywo" a nie na zostawianie wiadomosci
  5. wczoraj ktos do mnie pisal na gg pytal sie jak batmisio jest duzy tylko ze odczytalam to w nocy i mam nadzieje ze jakos sie zgadamy;)
  6. voltman pw nie zostalo zbakatelizowane...wystarczylo przeczytac watek a mozna otrzymac odpowiedzi na pytania i za razem rozwiac wszelkie watpliwosci...ja naprawde polecam zajac sie czyms samemu a nie w kazdej wolnej chwili zatruwac zycie durnymi posatmi ludziom ktorzy cos robia... ps.ja radze poczytac slownik a nie konstytucje....pozdrawiam i zycze troche wiecej samokrytyki;)
  7. zombie ja sama nie wiem jak to mozliwe a dlaczego to tak dlugo trwa?ludzie sie nie znaja i tyle:(
  8. moze lepiej napisz ze 30 dni od i podaj date bo niektorzy rozgarnieci beda liczyc 30 dni od przeczytania postu a tu juz np czas sie skonczyl;)
  9. a ja widzialam pieknego Jo-jo:D a co do wystawy ech ja to naprawde wielu rzeczy nie zrozumiem chyba nigdy;)
  10. no to ominelam ale dziekuje za wyjasnienie;)
  11. no nie ja sie przeciez nie rozdwoje tzn nie roztroje:o( chcialam ogladnac asty baski i bulgotki a tu klops bo wszystko o 10;( Lavinio ja Cie bede lapac i Pepusia tez:D
  12. ja tez bede ja tez ale sama bo pies rasy ekhm europejskiej:D
  13. nie ma co sie dnerwowac i gdybac w ten weekend w warszawie sa 2 miejsca gdzie mozna zebrac duzo podpisow [COLOR=Red][B]1.TARGI ZOOMARKET W PALACU KULTURY(8-10 WRZESNIA) 2.WYSTAWA PSOW NA STADIONIE GWARDII(9-10 WRZESNIA) [/B][/COLOR]
  14. czarok ja sie nie znam ale czy jesli na gorze masz juz "do:" to czy tych 3 nizej nie trzeba skasowac?
  15. harpia ale to nie kacha ukladala petycje ekhm...ja wiedzialam ze tak bedzie i pomysl rozsypie sie nie przez "obcych" ale przez samych nas:(
  16. o matko bosko a te plakietki to po co?ominelam cos?
  17. ja sie pogubilam czekam na Kasie ciotka pomocy!!!!
  18. Anka jak chcesz zbierac podpisy jak nie ma tresci petycji?
  19. skopiowane z ogloszen ze strony wolontariuszki z palucha [quote][B]DINA UROCZA AMSTAFKA POTRZEBUJE DOMU - ogłoszenie z dnia 08/09/2006[/B] Dina Dina jest niezwykłą suczką rasy amstaff. Została okrutnie wyrzucona z samochodu przez poprzednich "właścicieli".. Była umierajaca gdy została znaleziona, pełna kleszczy i pcheł ledwo trzymała się na nogach... Jednak zdarzył się cud i udało się ją uratować dzięki opiece weterynarzy jednej z warszawskich klinik. Teraz już radosna i pełna życia szuka pilnie kochającego domu... Jest to juz starsza sunia, która potrzebuje dużo miłości by mogła spędzić pogodną jesień... Bardzo przyjacielska w stosunku do ludzi, uwielbia pieszczoty popiskując przy tym radośnie:) Nauczona podtsawowych komend i czystości. Jest to naprawdę wyjatkowy i wspaniały, grzeczny pies który mimo swojego wieku jest wciąż w pełni sił i bardzo wierzy ze ktos ją jeszcze pokocha... tel.0-502 204 595 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [img]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/Obraz%20317.jpg[/img] [img]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/Obraz%20318.jpg[/img] [img]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/images%20ogloszenia/Obraz%20319.jpg[/img][/quote]
  20. od dzisiaj sa targi zoologiczne w Palacu Kultury w warszawie no i troche podpisow skaploby na pewno:(
  21. [quote name='bmj']Potrzebuję nr gg do Kachy, czy ktoś może mi pomóc? Nie mogę znaleźć tych namiarów. Nagrałam się Jej na sekretarkę, ale nie wiem, kiedy odsłucha, a sprawa jest pilna.[/quote] prosze...7338690 Kasiula pewnie z pracki wraca
  22. Batmankowaty fruwaj w gore i do domku:placz:
  23. [quote name='Asior']No ja cholerka nieiem co się dzieje :( teraz przestały mi przychodzić powiadomienia ;( I niewiem gdzie wczoraj skończyłam czytać ;([/quote] ja myslalam ze to komp mi zwariowal a to cos z dogo nie halo
  24. a moze dodac jedna linijeczke na adres e-mail?jesli ktos nie bedzie chcial to nie poda a my zawsze mozemy wtedy rozsylac apele i inne podobne...co Wy na to?
  25. ja troszke nie rozumiem skoro Ci tak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=13671"]voltman31[/URL] nic nie pasuje to zrob cos sam...wg.swojego uznania...wystarczy przeczyatc watki na temat akcji i dowiesz sie ze nie chodzi tylko o psy czy tylko o Ozziego...tak jak juz ktos napisal Ozzy jest naszym "motorkiem" ja wierze ze damy rade i nie ma innej opcji...trzymam kciuki i w razie gdyby bylo cos potrzebne walcie do mnie(mam utrudniony dostep do kompa ale nogi jeszcze mam;) )
×
×
  • Create New...