[quote name='asiaf1'][SIZE=4]
Więc na koncie jest już[COLOR=red] [B]2 2002[/B][/COLOR][COLOR=red][B],00[/B][/COLOR] PLN[/SIZE]
[/quote]
Asiu czy to nie pomylka?czy to tylko takiego bogacza z mercem z Oskarka robicie?ja wiem ze marketing to podstawa ale jak ukradna Wam Oskarka i zarzadaja okupu to bedzie lipa