-
Posts
3750 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kostek
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
blizny sa po pogryzieniach od sasiadow z boksow obok :( -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
jest ulegly pod kazdym wzgledem daje sobie wyjmowac z pysia wszystko co sie tylko da czy jadalne czy nie,rzadko szczeka uwielbia sie bawic ladnie chodzi na smyczy i jest tak wpatrzony w czlowieka jak w obrazek-po prostu zloty psiak Myszulku gdzie ja mam Cie wsadzic zeby ktos Cie zobaczyl :( -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Lupe jestes mistrzynia w robieniu tych cudeniek-dziekuje:buzi: dziewuszki nie mozemy tez popadac z drugiej strony w zachwyt ze to basek bo nie oszukujemy sie ze on tylko ze sporym przymrozeniem oka jest do nich podobny -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
o Batmanku nie zapomne nigdy nie ma mowy wierce dziure aby moj chlop go wzial ale narazie cham nie ugiety :( -
KUMULUJEMY SIE DZIEWCZYNY Z DOBRYMI MYSLAMI DLA PTYSIA I LAVINII!!!!
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Magya juz mowilam jesli tylko znajde czas...narazie nie mam jak :( -
lavinio trzymamy kciuki-bedzie dobrze
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
tez tego nie rozumiem niestety :( Batmanku szukam Ci domku ale juz brakuje mi sil :( -
no no prezenterzy pierwsza klasa-trzymamy kciuki
-
Oryginalny i śliczny TUF czeka na dom...i się doczekał ! Ma dom.
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
[img]http://img47.imageshack.us/img47/3521/tufikkopia9sq.png[/img] Tufikowy banerek zrobiony przez Limonke-serdecznie dziekuje w imieniu Tufka -
po niemiecku mam tam pisac?tak skromnie domniemam
-
Asica szansa istenieje zawsze(i wierze ze da sie ja wyciagnac jesli nie jest depozytem) po prostu na niektorych sie tam zle reaguje...i pewnie stad te posty edit: Przeczytalam watek i Guciowi chodzi o wydanie do domku tymczasowego a nie stalego...a takich domkow na paluchu sie nie praktykuje albo adopcja albo nie
-
ja mam skromne pytanie dlaczego w postach o Lavinii pisze sie Pflegemama(czyli przybrana matka) a nie Besitzer(czyli wlasciciel)?
-
Ptysiek trzymja sie nie damy Ci krzywdy zrobic:loveu::mad:
-
sesja piekna Evitka widac ze odzyla a Lopez no coz jak pojdzie do adopcji to razem z fotelem ;)
-
dostalam fotki Neli [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7837/cccccccccccccc6xe.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1250/chlodzeniewupalnydzien9py.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/4095/ddddddddddd9po.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5379/dzadzaczynie2ie.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/47/kanapowiec9bk.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/7206/karwica4sy.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/2414/neliimili8yl.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3333/neliwwodzie6pr.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6526/spiaca7vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1913/zigorem0oa.jpg[/IMG] a tutaj odpowiedz na pytanie dlaczego ja oddaja skoro nie ma z nia zadnych problemow i czy maja ja od szczeniaka... "Problem jest taki, że nas prawie nie ma w domu, częste wyjazdy i problem z kim zostaiwć psa, ona sie męczy, ale to mniejszy problem. Drugą rzeczą jest problem z opiekunką, zadna nie chce przyjśc do domu z psem. I ostatnia rzecz alergia moja, z którą już nie mogę sobie dać rady. Poza tym uważam, że to nie jest pies do bloku. Ona potrzebuje przestrzeni. Mamy Neli od szczeniaczka i szczerze mówiąc nie wiem jeszcze jak się z nią rozstanę."
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
tez tego nie rozumiem byl na allegro oglosilam go w gazecie na serwisach z ogloszeniami i nic ani jednego telefonu :( nawet pomylki nic kompletnie :( -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
Kostek replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Magya najgorsze jest to ze nie mam kiedy jechac na paluch :( mam 3 tygodnie do egzaminow i gdybym miala dostep do samochodu to odrazu bym leciala bo samochodem to tylko 20-30 minut a autobusem 1,5 godziny w jedna strone :( postaram sie o zdjecia jak najszybciej ale trudno mi okreslic kiedy to bedzie :(