Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. ja to najchetniej bym i na tym i na tym pociagnela, ale przy 5ciu to mnie nie stac na taka rozrzutnosc:)))bo jedno jest typowym odstraszaczem, a drugi zabija, ale jak juz kleszcz sie wpije w skore. a wiec to co by nie zostalo odstraszone to zostalo by zabite przez drugie
  2. [SIZE=6][COLOR=red][B]GRATULUJE WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  3. A ja mam pytanie: jaki weterynarz uśpił Ci zdrowe szczeniaki????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a moze to jednak była łopatka w łeb albo worek i do jeziorka???bo ja jestem wetem i w głowie mi sie nie miesci zeby ktokolwiek uspil zdrowe ŻYCIE!!!:mad: :mad: :mad: :mad:
  4. Marisia Expot chyba ma inna substancje czynna niz Frontline. Ja jestem zadowolona z Frontlinu, inni nie i na odwrot. Mysle ze wszystkie srodki sa dobre tylko dla roznych psow-u jednych sie sprawdza u innych nie.
  5. Marisia nie wiem co jest mocniejszego do Frontlinu-mysle, ze to chwyt marketingowy:)))tzn. tak-ja tam nie mysle zeby cos bylo mocniejsze lub slabsze, sa rozne srodki, na jednego psa dziala jeden srodek, a na innego drugi. Ja stosuje Frontline, na 2 psach dostalam w nagrode jakies inne dziwadelko i tez to stosowalam i tez bylo Ok. W moim przypadku sprawdza sie co 3 tygodnie odkleszczanie, jak dluzej to juz slabo dziala.
  6. [quote name='gmk'][COLOR=purple]GERMANIKA ![/COLOR] [URL="http://www.germanika.com/"][IMG]http://www1.shellkonto.se/faraolan/heart2.gif[/IMG][/URL] [COLOR=gray]Pozdrawiam[/COLOR] [COLOR=gray]Grażyna[/COLOR][/quote] hahahahaa, ten to ma fanklubik
  7. Pewnie ze slyszala, nawet chciala w tym roku jechac:))))ale w koncu mnie ta Moskwa przerosla!!!ciutke za daleko:)))))
  8. aaaa, bo szczerze powiedziawszy toś mnie nastraszyla:)))))))))))))))
  9. no zalezy kto i komu:)))))
  10. Agama???weterynarzy sedziow???na dogomanii??????????:o :o :o???????znam takie osoby, ale na dgm to ja ich nie spotkalam:))))))))))a poza tym czemu uwazasz ze na forum grzywaczowym jest zle???bo gadamy czesto i gesto o glupotach???a to jest zle????jakbys miala jakis powazny problem to na bank by Ci ludzie pomogli, a skoro nikt nie ma zadnych problemow, wszyscy sa szczesliwi to chyba mozemy sobie popisac o wszystkim i o niczym???:)))))))))))))))
  11. Marysia o EWrazji to ja nie slyszala, ale o EUrazji tak:)))))EUR od Europy, azja-od azji:)))a EWrazja???EW od EWROPY???:o :o :o :)))))))))))jak chciala pa ruski to chyba i tak by bylo JEWrazji:)))od Jewropy:))))
  12. [quote name='Iwona']Orsini:-) na pocieszenie napiszę,że 3/4 osób wiedziało co to za pies:evil_lol: ale nie chcieliśmy Ci przerwać słodkiego myślenia ,że świetnie się bawisz - tym razem [B]MY[/B] się świetnie bawiliśmy:evil_lol: :lol: :lol:[/quote] no ale 1/4 nie wiedziala!!!!!:(((((((((((
  13. [quote name='PUENTA imszar']Orsini ja bym chyba wyleciała z domu z dwoma psami na zbity pysk jakbym tak zrobiła ;) Pozatym Sonki kryc nie bede. Po trzecie nie mam kasy by tak sobie przyniesc psa :lol: :evil_lol:[/quote] pierwsze odpada:)))nie wyrzuca ukochanej córeczki:))))no ale 2 pozostale punkty to juz gorzej
  14. Agatko narazie to slyszalam ze sie wybierasz do Moldawii,a tak sie ze mnie smialas!!!widac punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia:))))
  15. musiales powiedziec co to za pies?:((((((buuuu
  16. Góral a ja sie tak dobrze bawilam!!!!za kare sie nie dowiesz co to kajmak:))a przynajmniej nie predko:))))))))))))))buuu
  17. prawie jak te z kajmakiem...:))))))))
  18. hahahaha Adasiu wiesz ze dla Ciebie WSZYSTKO!!!!!:)))))))))))))))))
  19. [quote name='Germanika'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/5112/tnp10115162tq.jpg[/IMG][/URL][/quote] no wiec konkurs trwa:))))imienia nie zgadniecie, ale moze po jakim jest tatusiu?dla tych co sie orientuja w tych zagramanicznych chinczykach. Ten przyjechal 2 dni temu prosto ze Słowacji-jesli to jest jakas wskazoweczka:))))))))))))))
  20. [quote name='AngelOfDeath']na milosc :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: do Madzi :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] raczej do wąskiego:)))))))))))))))))))))
  21. [quote name='PUENTA imszar']Ja się staram o drugiego!! Ale z marnymi efektami ;)[/quote] to sie nie pytaj a poprostu przynies do domu:))))))albo jak bedziecie mieli szczeniaki to moze sie cos nie sprzeda:)))))))))
  22. [quote name='maga18']czemu? :hmmmm: nie rozumiem :razz:[/quote] zaraz sie doczytasz za co:))ja za friko nie zabijam:)))))))))))))
  23. i wszyscy zadowoleni:))oni ze peta sprzedali na show, a nasi ze showa kupili w cenie peta:))))))))))
  24. maga a Ty i tak jestes chodzacym trupkiem, wiesz?:)))))))))))
  25. [quote name='resuruss']A dlaczego ma uszy wiszace ????[/quote] zaraz dlaczego?no jak ma za ciezkie to nie stanie prawda i wtedy zawsze mozna wyslac np. do Europy:)))))
×
×
  • Create New...