Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. Bongobongo dzieki!!!!
  2. ja nie-mistrzyni ja robi!!!!i tez mi sie zaje... podoba!!! Pass jest tak zdolna ze szok!!!!
  3. [quote name='Dzidtka']nie wyszedł ? a to niespodzianka...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahahhahahaha prawda?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. orsini

    Wystawy

    [quote name='Agatka']A dostane te stawki z Mołdawi o które prosiłam a nie dostałam ??? :):lol: :evil_lol:[/quote] MNIE??????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: konkretnie to ktory kolor? z cz-sr byly 2 z Santa Knirys jeden nawet po Foremniaku, wiec z tego miotu na M, i jeszcze chyba jakies 2 cacuszka typowe. Gorzej w pieprzakach, bo tam nawet cos bylo niczego sobie, ale nie pamietam co to bylo. Bialych-eeee nie bylo albo bylo 1 cacko, a w czarnych- tu byly ladne, bop Gloriska przyjechala, coprawda bez swoich psow , ale wystawiala psy ze swojej hodowli. To w skrocie bo siedze w Wawce na szkoleniu. super jest!!!kurcze KOCHAM Wawke!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Flaszi przyjedziesz do Olka??????super!!!!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Donio']I Ale trzeba przyznać, że do porównania o rasę wyszły naprawdę piękne. .[/quote] no zgadzam sie z Toba:)))bo zaden szczur nie wygral:)))))no i Uzi BOB!!!!super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w pelni sobie na to zasluzyla!!! Wąski a jak tam Twoje Cacuszko???podobno z klasy nie wyszedles????
  7. [quote name='Germanika']Angel,mam jeszcze telewizor,dvd,video,pralkę,3 suszarki do psów,jedną swoją osobistą,co więcej chcesz wiedzieć?Pytaj.[/quote] TRZY??????????????????????????????????? a moze policz qrcze te dzialajace!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. Dorotko czy moglabym Cie prosic o stawke sznaucerow miniaturowych czarno-srebrnych i pieprzakow? z gory dziekuje
  9. no biedne te nasze psiaki jak choruja nie z naszej winy oczywiscie...tzn. zawsze sa biedne, ale jesli choruja, przez wlasciciela, to czlowieka szlag trafia. Mam nadzieje, ze Fancy juz sie lepiej czuje!!!i ze za niedlugo powroci na ringi! a ja jestem w Wawie na szkoleniu i na chwile wpadlam do kafejki-i wiecie co-ostatnio w Kryminalnych akcja sie rozgrywala W TEJ KAFEJCE:))))))))))))))))cool:)))))))))))))
  10. Super fotki!!!! Pass widze, ze tez masz mleczyki niedaleko domu:))))Pass jak to cudze?:o to moj Skorus:))))))jak wroce w weekend z Wawki to sie zajme domenka...
  11. orsini

    Wystawy

    [quote name='szorka']Ten KTOŚ-tylko sam szef klubu sznaucera. I decyzją szefa sędziuje miniatury na klubówce cz/ sr. BUziaki. (a wiadomości o sędziowaniu poproszę ciutkę więcej),ale i za to Krysieńko dziękuję.[/quote] ciutke wiecej: psy sedziowal OK, a potem jak zupelnie ktos inny:o :otyle wiem, ale czego sie spodziewac po nim , widzialam jaki popis dal w Aradzie-w 2 dni Ontario wygrywal, zdobyl BIS na Klubie itd, boby, caciby, a trzeciego dnia sedziowal Toborek i Ontario nie chce sklamac-nie wiem czy z klasy wyszedl chociaz to chyba tak. SZOK
  12. orsini

    Wystawy

    [quote name='Agatka']> [COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]A teraz pora troszke odpocząć, bo kolejny weekend zapowiada sie równie ekscytująco !!!!![/COLOR] [/COLOR][/quote] piszesz o Moldawii???z ktorej przypomne tak sie nabijalas jak ja tam pojechalam!!!!a teraz juz EKSCYTUJĄCA wyprawa????????:o :o :o
  13. orsini

    Wystawy

    [quote name='szorka']Mam ogromną prośbę o wyniki z Łodzi sznaucerów pis. Proszę o podanie nazwiska sędziego. A tak na wesoło ,to godzina pierwsza i nie ma wiadomaości,rozlużnienie dyscypliny.Ani radości ,ani stękania. Wiadomości z zagranicy docierają lotem błyskawicy-i to mi się podoba ,a krajowych ani ,ani .Do roboty. Buziaki.[/quote] TIBOR GELLEN!!!!!ktos go dal na klub na cz-sr!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wanio CACIB a suki i BOB Insignia od Hieny, tyle wiem
  14. orsini

    żywienie

    przebiałczą??????całe zycie tak jedzą i jest ok:))))))
  15. orsini

    żywienie

    a mieszales im sucha karme z czyms?ja moim niejadkom dodaje do suchej mieska z ryzykiem i wciagaja az im sie uszy trzesa:)))))
  16. [quote name='Czarne Gwiazdy']Wybaczymy jak zmienisz weta :cool3:[/quote] hahaha no dokładnie:eviltong:
  17. dzieki! zwykla, ale zamiast odbitek to kaze im nagrywac na CD:))))
  18. adamm ty sie mozesz smiac do woli a mi szkoda Twoich zwierzat!!!!
  19. [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8798/orsini17cl.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1480/orsini6ap.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9099/orsini21la.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/3576/orsini36bv.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9928/orsini47wc.jpg[/IMG] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/903/orsini54lq.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8428/orsini64eq.jpg[/IMG] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/9039/orsini79at.jpg[/IMG] TO NIE jest moj ogrodek:))))))))) dzieki Kavang za zmniejszenie:)))))))
  20. KaVang dzieki:)))zaraz wkleje bo bylam na interwencjach 2,a myslalam, ze w sobote to spokuj bede miala!!!:mad: :mad:
  21. aha i popieram Czarne Gwiazdy-koles powinien sie udac do weta, albo co gorsza zaprosic weta do siebie zeby szczeniat nie wozic. Ale to sa KOSZTY, wiec na bank tego nie zrobi, bo przeciez nie zarobi na kundelkach, wiec woli sie na forum pytac, a zadne forum nie zastapi POKAZANIA JAK MA I CO ROBIC. A znalezc weta specjaliste od malych zwierzat wcale nie jest trudno-poprostu taka osoba nie moze leczyc i swin i krow i koni, bo wtedy wiadomo, ze jest od tzw. "duzych" zwierzat i na malych sie nie zna.
  22. hahahaha litosci chyba nie myslisz ze tak wyglada moj ogrodek?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: KaVang ic na jakas łączkę tam jest kupa, chociaz u Was cieplej wiec juz mogly przekwitnac:(((((
  23. [quote name='adamm']moja suczka mam problemy zwiazane z ukladem pokarmowy a mianowicie jest mniej odporna na bakterie e coli ...co do krycia to nie bylo zadnych przeciwskazan i w tej chwili jest z nia wszystko ok.[/quote] no to z układem pokarmowym ma problem czy z ukladem immunologicznym?skoro mniej odporna na bakterie???????:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a ja dalej nie wiem co Ty w tym psie widzisz amerykanskiego????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jak dla mnie [B]chwyt marketingowy[/B] :diabloti: :diabloti: :diabloti: bo on ani papieru nie ma amerykanskiego, ani tym bardziej wygladu.
  24. wyslalam Ci kilka fotek do zmniejszenia:)))) wkleje jak wroce, bo teraz na interwencje jade, a juz myslslam, ze w sobote to spokuj bede miala:(((
  25. no wlasnie KAvang GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...