-
Posts
11814 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by orsini
-
[quote name='Ania i Psy']A nie fukniesz ani nic...:razz: ?[/quote] hahahahhaa pliz ja w pracy jestem i nie powinnam ryczec ze smiechu:)))))))))))))Ania o o Goralu co sie mowi????wies z ten czarny co Liska wystawia:))))))
-
no!!!a jak odbierany jest Góral????tez ma taki straszny wzrok?:)))))))))))))))))))))on chyba nie prawda?:))))))))))))PS-ja tam sie do Germaniki juz NIE przytulam!raz chcialam teraz w Grudziadzu to sobie guza na czole nabilam o te gnaty na wierzchu:))))))))))))))))))))
-
hahahahaha ale sie usmialam:)))))))))))))oj do Lodzi to ja nie jade-mam dyzur z ptasiej grypy:(((((((
-
cholerka ale ja nie mam TAKIEGO wzroku jak Adam co????pliz nie zalamuj mnie tylko:)))))))))pogadamy na nastepnej:))))a gdzie jedziesz teraz???
-
Frytka?????Nie nie, ona ma inne imie:))))jak zobaczycie jak sie nazywa to sami sie domyslicie jakie ma call name w domku hhahahaha
-
[quote name='Ania i Psy']Aj,a jak ja się cieszę,że się podoba:) I tu i za oceanem:) Mistyś ma już jedną trzecią punktów do Championa:)[/quote] TAK???? super!!!! a to oznacza, ze masz fotki z show:))))i nie chcesz wkleic!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: bo tam pozniej robia takie profesional:))
-
[quote name='resuruss']Orsini milo mi ,ze Bulkowska Ci sie podoba.[/quote] no podoba:))):loveu: :loveu: :loveu: a wiesz ze co jak co, ale szczera to jestem do bolu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]Gil Polo Carmen, E[/B] KTO TO?????? ktos zna??????
-
GUCIA gratuluje!!!!! w koncu sie pochwalilas:)))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
Bezposrednio masz racje nie, bo w Nitrze jak Fufa BOBa wygrala to z klasy nie wyszlas chyba?nie pamietam Katowic-wtedy tez Fufa BOBa dostala:)))))))a Wektorek byl zgloszony. Wiec posrednio z nim wygrala jakby nie patrzec:)))) -
oj widze ze tu inni chca jakas kłotnie wywolywac. My sobie z Ania juz dawno porozmawialysmy! A nowy miot w ktorym jest Bułka i Ciastek jest super!!!!! Tez bym chciala jakbym miala chinczyki zeby mi sie taka Buleczka urodzila!:loveu: :loveu: :loveu:
-
Anna 33 to NIE czytaj!!! zawsze mi sie wydawalo ze czytanie to czynnosc ZALEZNA od naszej woli i tym sie od zwierzat roznimy:))))))wiec NIE czytaj-NIKT Cie do tego nie zmusza prawda?:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
a teraz Epoka Lodowcowa:)))) Wiewior dorwał piłeczkę i jej nie odda... [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8230/wiktorszczeniakpilka8nb.jpg[/IMG] oj nie odda.... [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6458/wiktorszczeniakgalop9vp.jpg[/IMG]
-
mam kilka fotek. Moj krotkoszyjny , farbowany pieprzak z Legionowa:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/42/wiktorlegionowonew5bt.jpg[/IMG] i tu kolejne z ktotka szyja:)))BEZ ringowki:)))))zeby krzyku nie bylo, ze nadmiernie podciagam:))to nie podciagam a szyja o dziwo JEST:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: : [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2301/wiktorszyjka2fc.jpg[/IMG] a tu sceniak z tatusiem:))) [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6594/wiktorszczeniaklapa9so.jpg[/IMG]
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='kreska'][FONT=Arial][SIZE=2]Ja[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Jeśli jednak tendencja w sznaucerach miniaturowych pojdzie w tym kierunku, który preferujesz Ty,to tak jak już pisałam wcześniej, kupię sobie psa innej rasy, .[/SIZE][/FONT][/quote] eeee patrzac na nasze ringi raczej nam to nie grozi, przynajmniej w Polsce:)))))coraz wiecej jest Amerykanow:lol: :lol: :lol: :lol: -
[quote name='Donio']Germanika, masz klasę, jesteś wspaniałym człowiekiem, chapeaux bas.[/quote] Wąski musze Ci przyznac racje!!!!wreszcie powiedziales cos madrego!a myslalam, ze sie tego nie doczekam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a jednak sie udalo:)))))
-
Super fotki!!! Podoba mi sie zwlaszcza Olsztyn na skalkach i chetnie bym sie wymienila:))moj Olsztyn na tamten:))))))))
-
[quote name='Donio']Krótka fotorelacja z Grudziądza: Idealista Germanika Zw.Mł.[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0501.jpg[/IMG] [/quote] tu najwyrazniej kilka osob zapomnialo, ze wąski=GOSPO:))))) ze tak go bronia hahahaha ale TU macie przyklad jaki on kochany:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jak tylko zaczela sie ocena chinczykow wąski z zadowoleniem w oku (rzekłabym, ze z obłędem w ślipiach wręcz) podbiegł do nas z okrzykiem pełnym triumfu: ONA MIERZY. no to co ze mierzy????niech mierzy i tak Lisek wygral BOB Junior! A niektorym nawet niski wzrost nie pomogl bo dostali bdb:)))))ale on nie moze darowac i wkleja fotke z miarka. Nie wierze ze nie ma jakiegos fajnego zdjecia Liska!!!bo stal i tylko robil fotki!zobaczcie ile mi zrobil na pipetach????a teraz mowi , ze mnie nie kocha!!!to czego mnie fotografuje???i to tak wymownie:placz: :placz: :placz: :placz: [B]"... niech mówią, że to nie jest miłość..."[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='flashka-g']raczej sadze ze grzebien czy szczotka wcale nie ma tu az takiego powodzenia, raczej guruje anatomia i wiedza o rasie:p[/quote] hahahaha no dokladnie:)) a poza tym to byla wystawa psow- konkurs pieknosci i wypadaloby chocby tylko wykapac psy i je TYLKO rozczesac:)))))))))choc u dobrego sedziego to nawet zrobienie pieska na bostwo by nie pomoglo i dostalby bdb tak jak w sobote:))))bo dostal te ocene nie za przygotowanie, a za te ANATOMIE:))))) Wąski no ja nie mam pipetow, wiec nie wiem jak sie je wystawia:)))ale Ty masz charty tyle czasu i tez tego nie wiesz:)))masz grzywki tyle czasu i w dalszym ciagu wygladaja na wystawach jakby przez wyżymaczkę zostały przeciągnięte...hmmmmmm więc sie moze nie nasmiewaj z tego ze wystawilam pipeta jak sznaucera, bo jak bede miala pipeta to sie naucze go wystawiac, a Tobie widze dobre przygotowanie psa na wystawe nie grozi:))))))))))))
-
Czekaj , czekaj DONIO...Ty[B] dzisiaj[/B] miałeś szczęśliwy dzień, bo weekend ma 2 dni!!!!A nie wczoraj. Bo z tego co kojarzę, sam kiedyś napisałeś, że pani Junikiewicz jest wybitnym sędzią czującym rasę. No zgadzam się z Toba ABSOLUTNIE, obserwując wczorajszą ocenę utwierdziłam się w tym przekonaniu widząc jak dostajesz 2 razy ocenę bardzo dobrą. Dobrze, że weekend ma 2 dni i 2 wystawy. Bo tak to byś miał fatalny weekend bez pierwszego, zaznaczam pierwszego dorosłego [B]cz[/B]empiona. Mam pytanie: kiedy będziesz miał pierwszego Intera??czy tego aby dożyję????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Krysiunia-Twój ulubiony hendler:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: wystarczy jak poprosisz a wystawię Twoje cacuszka. Moje ręce czynią cuda:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a87/zetipe/Pict0566.jpg[/IMG] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3533/passa1dr.jpg[/IMG] To ja tez wkleje dla porównania NOWEGO kolejnego doroslego CHAMPIONA, Tez go wlasnie wczoraj skonczyła!Patrz wąski jaki szczęśliwy weekend:)))))) [B][SIZE=5]CZY WIDZISZ RÓŻNICĘ????[/SIZE][/B] [B]Twoja ulubiona hendlerka-Krysiunia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
-
[quote name='Donio']Chcę napisać, że jestem bardzo szczęśliwy i przedstawić nowego Championa Polski. Donovan Pastoral zdobył dziś swoje piąte CWC, chyba po przeszło roku od pierwszego (Opole). To nasz pierwszy "dorosły" champion w domu:lol::oops::oops::oops:[/quote] WOW wąski!!!GRATULUJE!!!!!To zeby miec 5 CWC to potrzeba jezdzic na wystawki przeszło ponad rok:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ???hmmm tym bardziej gratuluje!!!szkoda , ze nie mam suczki bym ja pokryla takim HAMPIONEM ( to nie bład, wiem jak sie pisze te czarodziejskie słowo). Ja ponad rok to potrzebuje , żeby zrobic INTERA, bo tak jakby wczesniej sie nie da, ale championat Polski to chyba sie robi w ciagu 6 miesiecy i 1 dnia????gdzies tak czytalam, a moze sie myle???? Ja w domu mam Intera, 2 kolejne maja zaczete , 3 maja dorosle championaty, reszta je skonczy , a to pewnie dlatego, ze jestem taka hendlerka [B]ULUBIONĄ[/B] dla coniektorych zreszta prawda wąski?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: na 5 psow oczywiscie:))))) Czekamy na nastepne championy. Moze ciut szybciej tym razem?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:przypominam , ze regulamin daje takie mozliwosci
-
dalej nie bardzo chce:)))bo tak jakby ciemna:)))))co nie zmienia faktu, ze sucz mi sie zajebiscie podoba i chcialabym miec wszystkie takie jak ona:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
GRATULUJE ZWYC|IEZCOM!!!! Ja tez sie pochwale: wczoraj w Grudziadzu : Wiktor-CWC,NPwR,Best of Breed, a Skorus zadebiutowal w klasie doroslej i...ocena DOSKONALA:)))i srebrny medal!!!!fajnie sie pokazala, wiec jestem bardzo zadowolona z suczki!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Sznaucer - sierść, sylwetka i inne dot. wyglądu
orsini replied to Czarne Gwiazdy's topic in Sznaucer
[quote name='kaska']orsini nie zauwazylas ze przy Mrisi nie mozna miec wlasnego zdania na temat danego psa?? poniewaz: a)pies ma milego wlasciciela/wlascicielke i nie mozna im sprawiac przykrosci:evil_lol: b) nie mozna widziec wad u psa ktory podoba sie marisi c) wogole nie mozna miec innego zdania niz marisia :lol: [/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: hahahahahha Kaska REWELACYHJNIE ja podsumowalas:)))) PS-Fufa ma krotsza szyje od Wiktora a zawsze WYGRYWALA nawet z Twoim psem:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: