Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='saJo']Ja wlasnie dostalam potwierdzenie zgloszenia :)[/quote] TY?????????????????????????????WYSTAWIASZ?????????????????????????wow, nawrocilas sie?:))))))))))))))
  2. a prosze bardzo jeden ale konkretny: nie znajdzie sie 100 prawdziwych zapalencow i milosnikow chcacych wstapic do tego klubu=KLUB NIE POWSTANIE. Wiec jest wybor: albo nie wazne kto wazna liczba, a zapalency potem i tak beda ustalac i pracowac dla dobra rasy, albo klubu nie bedzie. Jak myslisz co lepsze?dla mnie wybor bylby jasny:))
  3. no wlasnie!!!male dziecko!
  4. maga18 Ty tez masz Tofika po N'co!no to rodzina!!!:)))))
  5. iwonka u nich PRAWO dopuszcza aborcje nie chce sklamac ale chyba do 6 miesiaca. To gdzie tu sumienie????6 miesieczny plod to juz male dziecko, a oni maja na tzw. życzenie, dlatego swego czasu od nas kobiety jezdzily do kaliningradu, ale teraz mozna w Polsce nielegalnie, wiec nie jezdza.
  6. [quote name='Pink']ostatnim bastionem to Hiszpanie zostana .... z koridy nie zrezygnuja, to co im takie uchlastane ogony i uszy.[/quote] dla mnie Ruski gorsze!pal szesc z corrida, u nich mozesz przerwac nawet wysoka ciaze!!!a gdzie malemu juz czlowieczkowi do jakis ogonkow psich????ogonka nie obetniesz, ale czlowieczka wyskrobiesz. Dziwny kraj....Marysiu dzieki, choc ja krzaczków nie paniemaju:)))))
  7. [quote name='Germanika']może byc też le petit secret:)[/quote] a ja wiem co to:)))ale nie powiem tyle tylko, ze to jest z hodowli N'Co czy jak sie to pisze i nie bedzie dostepny do krycia:)
  8. Gałko mow sobie co chcesz!nie wywolasz kolejnej awantury choc z tego co widze to Ty nalezysz do tej drugiej bandy hodowcow i "milosnikow" czernyszy. Zamiast sie cieszyc ze Klub powstanie to juz Ci to nie pasuje!!!to nie!nie musisz sie zapisywac!sa ludzie ktorzy chca cos zrobic dla rasy-skoro Ty nie chcesz nie musisz!
  9. Galko nierdzewni np. trzeba dorosnac do pisania POD WLASNYM nickiem!!!!a nie zakladac nowego klona!!!3 posty WOW!!!!no masz osiagniecia!!!Jak w Klubie beda 2 osoby chcace cos zrobic to wystarczy!lepsze 2 a konkretne niz 100 beznadziejnych, ale zeby powstal Klub potrzeba 100 osob niewazne jakich!!!ale jesli w srod tych 100 beda te 2 konkretne to juz jest sukces, a chyba wsrod hodowcow czernyszy te 2 konkretne sie znajda prawda????wiec jak one zaloza Klub majac nawet za czlonkow ludzi nie zwiazanych z rasa to co z tego?wymogi prawne spelnione i tyle, a oni i tak zrobia swoje
  10. no bo generalnie to wszyscy jezdzimy na wystawki do ruskow:)))))kto byl?chyba tylko KaVang:)))))))))))
  11. [quote name='marisia']Żródło informacji o zakazie cięcia w Rosji – komunikat RKF – dostałam prywatnym kanałem :lol:[/quote] aha, dzieki, to ja poczekam na oficjalny komunikat, bo na ich www niet.
  12. [quote name='Gałka Nierdzewka']
  13. Gałko wiadomo powszechnie, że aby założyć klub jakikolwiek potrzeba 100 deklaracji członkowskich!wiele razy w różnych rasach próbowano i się to nie udało. Bo za mało było ankiet. Wiec coz w tym dziwnego, ze oferuje sie pomoc??????tak ciezko to zrozumiec???????to proste jak slonce a myslenie naprawde NIE boli:))))))sprobuj przekonasz sie.
  14. chodzimy:))))i po spacerku poprostu wyciągamy dziady i inne paskudztwa, a przy okazji sprawdzamy kleszczydła, bo tego jest duzo teraz
  15. [quote name='Ania i Psy'] Ty jesteś numer dwa na liście :evil_lol: >[/quote] a wracajac-to ja znowu druga???ZAWSZE qrcze druga!!!!!!!!!buuuuuu:((((((((((((((( :))))))))))))
  16. 2 razy mi poszlo to samo!cos ta dgm dzis szwankuje!!!!
  17. [quote name='Elitesse']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: spodziewalam sie ze Rosja bedzie ostatnim bastionem kopiowania w Europie ![/quote] no dokladnie, aborcje maja legalna a wzieli sie za uszy???dlatego chcialabym poznac zrodlo informacji, bo jakos nie wierze ze nie zrobili sobie wyjatkow-np. ze swoimi ruskimi rasami, ktore maja kopiowane
  18. [quote name='Elitesse']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: spodziewalam sie ze Rosja bedzie ostatnim bastionem kopiowania w Europie ![/quote] no dokladnie, aborcje maja legalna a wzieli sie za uszy???dlatego chcialabym poznac zrodlo informacji, bo jakos nie wierze ze nie zrobili soboe wyjatkow-p. ze swoimi ruskimi rasami, ktore maja kopiowane
  19. Natalia jeszcze raz gratki!!!a moglabys pliz wkleic jakies foty???
  20. a mozesz podac zrodlo informacji prosze?
  21. Sluchajcie mam pytanie od Natalii bo sie zalogowac na dgm nie moze.Czy przedluzyli moze termin zgloszen na Nitre????a jak nie to do kiedy jest/był?dzieki
  22. Waszko nie. Mek rewelacja-moje to by tez tak chcialy ale by byly zadowolone!!!im bardziej by sie upapraly tym szczescie wieksze:)))))))))))))
  23. a to jest darmowe???jak za friko to moge wypelnic:))juz jestem w Klubie Jorka to i w tym moge byc:))))))
  24. [quote name='Ka-Vanga']A ja mysle, ze dobrze, ze sa rozne gusta i ze roznym osobom podobaja sie inne psy. Tak jak tu byl omawiany sredniak, dla jednego szyja byla ok dla drugiego za krotka i dobrze i o to chodzi, bo inaczej wszyscy by kryli tylko jednym psem, wszystkim podobaloby sie to samo i byloby dopiero strasznie!!!!!!!!![/quote] co racja to racja!!!!:)))))))
  25. [quote name='Ania i Psy']Ty, ja nie jestem jakiś plociuch:lol: :lol: :lol: I wiem ,kto to Góral :lol: :lol: :lol:[/quote] zaraz plociuch:)))))))ja tez plociuch nie jestem hahahahaha ale jestem ciekawa:)))))))))))))))
×
×
  • Create New...