[quote name='Donio']Oddie z Saphirem już raz przegrał, ale tu akurat zależy mi na opisie; Donio z Woolim przegrał w Gdańsku; a Fanta spotyka się pierszy raz z Perspektywą - no, to przynajmniej będzie ciekawe...[/quote]
no a ten znowu marudzi. Masz takie wyniki jakie i psy, wiec nie marudz, bo i tak nic nie zmienisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: