Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. trzeba byc kreatywnym nie?:))))))
  2. [quote name='Elitesse']no wiesz jak jej zeby dopiero wylaza to raczej z roznych bo psiak ma juz 16 miesiecy jesli dobrze licze :)[/quote] no to ma juz 16 miesiecy a Marisia nie wie czy zeby bedzie mial OK i czy sie jej bedzie podobal????????????????????totalnie sie pogubilam!!!!!!!!!!!
  3. nie, ale moja wrodzona babska ciekawosc mnie zzera:)))to masz i psa i suke???z tego samego miotu czy z roznych?
  4. ehhh...no to pozostanie mi tylko podziwianie na shows baskow!!!zwlaszcza tego rudzielca!ja to wole rude:))))))
  5. qrcze no jak PECH TO PECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((
  6. [quote name='gmk'][COLOR=blue]Tam gdzie tak piękna ARTI z tematu tego topiku...[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Grażyna[/COLOR][/quote] czekaj czyli ta Malgorzata co tu pisze tak????WOW!!!!a nie maja syna jakiegos???bo taki zwierz to kupe kasy kosztuje a ja szukam meza:))))))))))))))))))))))))))
  7. [quote name='Elitesse']rosnac to ma sobie chyba ta nowa suczka :)[/quote] juz sie POGUBILAM!!!!Marisia co masz i ile?????????
  8. Olivko ale jak?tak poraz pierwszy czy juz jestes na tym portalu?
  9. no to skoro sama napisalas, ze to suka to sie dziwisz, ze Ci nie uwierzylismy???jak to niech sobie rosnie???to ile on juz ma????co Ty chcesz zeby olbrzym z niego wyrosl???:))))))))))))))))))
  10. [quote name='gmk'][COLOR=blue]Ładny ???? PIĘKNY !!!![/COLOR] [COLOR=#0000ff]I mieszka blisko Ciebie....[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Pozdrawiam [/COLOR] [COLOR=#0000ff]Grażyna[/COLOR][/quote] taaaaaaaak????????????????a gdzie?????
  11. zaraz zaraz!!!!a Ty czasem nie pisalas sama ze to byla suka????teraz nie mam czasu ale sie pozniej cofne te 167 kartek i znajde:))))))
  12. marYsiu szto Ty taka njerwowa:)))))))))))))a czemu Ty sie nie chwalisz swoim cz-sr drugim psiaczkiem?bo chyba sobie cos tez jakis rok temu moze krocej zostawilas
  13. Marysia Ameryki nie odkrylas:))))))Masterton tez ma new pieprzaczke i sie nie chwali!!!
  14. i jakie fajne ma faraony!!!!ehhhhh.....cuda
  15. no ladny!!!!a to nie jest czasem ta kobieta co ma faraony i w Tulln BISa zgarnela???
  16. Tułów:Wyważony w proporcjach.Grzbiet krótki, równy.Lędźwie zwarte.no ma miec proste....:))))sznaucerek?:))))))))))))))
  17. o dzieki!!!!juz ide poczytac:))))jak to ma wygladac:))))
  18. Ładne????ale tak to chyba we wzorcu nie stoi napisane?:)))))))))))))masz moze jakiegos linka do wzorca basenji?:)))pliz
  19. no dlatego sie pytam:)))jak to we wzorcu basenji stoi o tych plerach:)))))jakie maja byc:))))
  20. no bo charty np. maja miec garba, jakbym miala takiego sznaucera to bym chyba umarla, dlatego sie pytam jak taki basj ma wygladac:)))bo moze one tak maja miec wlasnie-te lędźwie czy jak im tam:))))
  21. no ale ja chce takie plecy i katy jak u sznaucera:))))))to w ogole mozliwe????:))))))
  22. a ja mam pytanie z innej beczki-o wzorzec- jak to idzie czy wszystkie baski sa takie krzywe w plecach???i maja slabiuchne kąty???? Czy tez idzie znalezc jakiegos prostego basenji z fajnymi kątami do tego????
  23. [quote name='Natalia_W']To wstawie w galerii... tylko ze mam taki jak mial 6 tyg... nie mam aktualnych...[/quote] buuu szkoda!a kiedy go odbierasz?????to bedzie sesyja w przepieknym ogrodzie:))
  24. [quote name='Natalia_W']Hehe no to dobrze ze ja sie wyrobilam z przedstwieniem Wam Gucia przed wznowieniem kar ;) A jak sie Wam maluszek wogole podoba (lub nie podoba) :D??[/quote] to wstaw wiecej fotek a nie jakas jedna na odczepnego!!!:)))
  25. ale moze sie zmobilizuje do fotek jakis:))))))))):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...