[quote name='Elitesse']no wiesz jak jej zeby dopiero wylaza to raczej z roznych bo psiak ma juz 16 miesiecy jesli dobrze licze :)[/quote]
no to ma juz 16 miesiecy a Marisia nie wie czy zeby bedzie mial OK i czy sie jej bedzie podobal????????????????????totalnie sie pogubilam!!!!!!!!!!!
[quote name='gmk'][COLOR=blue]Tam gdzie tak piękna ARTI z tematu tego topiku...[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Grażyna[/COLOR][/quote]
czekaj czyli ta Malgorzata co tu pisze tak????WOW!!!!a nie maja syna jakiegos???bo taki zwierz to kupe kasy kosztuje a ja szukam meza:))))))))))))))))))))))))))
no to skoro sama napisalas, ze to suka to sie dziwisz, ze Ci nie uwierzylismy???jak to niech sobie rosnie???to ile on juz ma????co Ty chcesz zeby olbrzym z niego wyrosl???:))))))))))))))))))
marYsiu szto Ty taka njerwowa:)))))))))))))a czemu Ty sie nie chwalisz swoim cz-sr drugim psiaczkiem?bo chyba sobie cos tez jakis rok temu moze krocej zostawilas
no bo charty np. maja miec garba, jakbym miala takiego sznaucera to bym chyba umarla, dlatego sie pytam jak taki basj ma wygladac:)))bo moze one tak maja miec wlasnie-te lędźwie czy jak im tam:))))
a ja mam pytanie z innej beczki-o wzorzec- jak to idzie czy wszystkie baski sa takie krzywe w plecach???i maja slabiuchne kąty???? Czy tez idzie znalezc jakiegos prostego basenji z fajnymi kątami do tego????
[quote name='Natalia_W']To wstawie w galerii... tylko ze mam taki jak mial 6 tyg... nie mam aktualnych...[/quote]
buuu szkoda!a kiedy go odbierasz?????to bedzie sesyja w przepieknym ogrodzie:))
[quote name='Natalia_W']Hehe no to dobrze ze ja sie wyrobilam z przedstwieniem Wam Gucia przed wznowieniem kar ;)
A jak sie Wam maluszek wogole podoba (lub nie podoba) :D??[/quote]
to wstaw wiecej fotek a nie jakas jedna na odczepnego!!!:)))