Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. [quote name='Agatka']Wprawdzie dowiedziałam się, że mam schroniskowego zabiedzonego sznaucera, ale cóż nie każdy ma puszyste łapki. A Gingerek jest malutki i bynajmniej nie amerykański i mi sie podoba , a to chyba najważniejsze :) :)[/quote] a mi sie wydaje, ze ktos Ci poprostu delikatnie powiedzial co mysli o Ginger:))i wcale nie chodzi o jej puchatosc lapek tylko o caloksztalt, bo nawet gdyby miala puchate lapki to i tak by reszta pozostala, a widzialam te suke na zywo, ale [B]skoro Tobie sie podoba to najwazniejsze. Innym nie musi:))))))))[/B] Czekamy na relacje z Sarajewa!!!!
  2. [quote name='Germanika']Krysiu też Cię kocham!!!!!!:lol:[/quote] ale ja Ciebie bardziej:))))))))))))
  3. [quote name='sh_maniak']Krysiu to ty nie stałas się "blokersem" ? :cool3:[/quote] fak ju!!!:))podaj cene a nie tu wydziwiasz:)))))ale tak calosciowo z robocizna itp
  4. [quote name='sh_maniak']nie na trawe ... na grilla :cool3: choć widac, że juz mają dosc tego odgrodzenia :-([/quote] ile Cie kosztowalo takie ogrodzenie????bo ja mam 16 arow do zagrodzenia, ale nie wiem jaki to koszt:((((
  5. [quote name='Małgorzataj'][SIZE=3][COLOR=indigo]ARTI & ADAM[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://www.basenjifamily.com/images/News/zajbydgmaj2.jpg[/IMG][/quote] jak zwykle zadowolony z zycia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  6. [quote name='Czarne Gwiazdy']Na to wygląda, nie patrz więceh, bo widzę, że już nie lubisz tego psa...[/quote] zaraz nie lubisz, poprostu szukam w nim tego amerykana i znalezc nie moge:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. to czarne to ten amerykanski pies:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ????co to pokryl te suke???
  8. wystawki cd... [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/241/jaja7ux.jpg[/IMG] kto zgadnie jaka to rasa wygrywa toster:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. zmien weta!!! a nie kryj bez papierow!!!!! kolezanki suka tez ma czesto cieczki, pokryla i nic to nie zmienilo, a co wiecej jej dzieci tez pozniej tak maja, wiec jest to FIZJOLOGIA!!! natomiast rozmnazaniu BEZPAPIEROWCOW mowimy stanowczo NIE!!!! Jak Ci cieczki przeszkadzaja to ja wysterylizuj tak jak Czarne Gwiazdy mowia.
  10. sredniaki to ja nie znaju:)))miniatury to ja wiem-mam dokladna fotorelacje nawet do tego.
  11. będąc na wystawce spotkałam trochę latających zwierząt:)))) 1. latająca ptasia grypa: [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/2037/flyingptasiagrypa7lw.jpg[/IMG] 2. latający sznaucerek - dresiara:))))))) [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/1522/flyingwhite18jb.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/4503/flyingwhite23dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2095/flyingwhite32rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/5862/flyingwhite40ki.jpg[/IMG]
  12. jakie chcesz sznaucerki????
  13. a ja właśnie wróciłam z D.Miasta, mamy kupę fotek, ale fotorelacja nie dziś, bo padam na twarzyczkę
  14. [quote name='Olivka']No dokładnie, ja też skomentuje Twoje postępowanie ostatni raz. Głupota połączona z tupetem. Kryjesz sukę p/s psem czarnym, bez uprawnień hodowlanych, usypiasz szczeniaki i jeszcze masz tupet prosić o rady. Jak dla mnie to zaczynasz prowadzić pseudohodowlę i nie spodziewaj się rad odnośnie prowadzenia takowej.[/quote] DOKŁADNIE!!!!!Zgadzam sie w 100%!!!!!!!!!!!!
  15. [quote name='Romas']Oby te szczeniatka sie wychowaly i znalazly dobre domi jesli juz musialy sie pojawic na swiecie.[/quote] Romas o to bym sie w ogole nie martwila, w koncu to sa miniatury, pojda za 500zl za sztuke i sie rozejda jak przyslowiowe cieple bułeczki
  16. [quote name='adamm'][IMG]http://imageshack.us%5D%5BIMG%5Dhttp://img140.imageshack.us/img140/5916/p42985259hp.jpg[/IMG] ...ktory z tych ksiazek bys polecal?weterynarz do ktorego chodze chyba tez stosuje stary regulamin bo stwierdzil ze optymalna liczba mlodych dla mojej suki to 4 sztuki..[/quote] [B]poczym zostawil 6 sztuk.[/B] No i co Marisia nie oszolom???jesli w ogole ta historia z wetem jest prawdziwa!!!
  17. Marysiu w takim wypadku powinien zostawic 2 szczeniaki , a nie 6!!!!przy 6 jest tyle samo roboty co przy 9!!! bo tez trzeba pilnowac, zeby kazdy szczeniak mial odpowiednia ilosc pokarmu, a w razie czego dokarmiac. Ja dalej uwazam, ze to wet oszolom!!!!JAK MOZNA USPIC ZDROWE PIESKI?????nie caly miocik a 3 sztuki????nie rozumiem czemu adamm sie powoluje na ksiazke o sznaucerach-czyzby poszedl do weta i pokazal te ksiazke i powiedzial , ze tak tam jest napisane, ze ma byc 6???i tamten sie zgodzil uspic 3??????? Albo co jest bardziej możliwe-pewnie poszly te szczeniatka do worka i sruuu do wody albo łopatą w łeb dostały, bo nie moge uwierzyc, zeby jakikolwiek LEKARZ MEDYCYNY weterynaryjnej, ale jednak TAK postapil!!!!! to jest sprzeczne z jakakolwiek ETYKĄ!!!!
  18. oj tam i tak super! GRATULACJE!!!!! czekamy na fotki!!!!
  19. WOW, GRATULUJE!!! a masz jakies inne newsy z cz-sr sedziowania moze???cacibki itp???
  20. adamm a co Ty przez całą ciążę robiłeś????2 miechy miałeś, szkoda, że wcześniej tu nie wlazłeś
  21. Pass od wczoraj Ci ślę różne rzeczy:))doszły????
  22. a dla mnie o tyle ta sprawa jest bulwersujaca, ze chcialabym wiedziec co to za wet oszolom!!!!takich wetow uwazam powinno sie pietnowac!nie ma pojecia o psach a je leczy!!!jak sie nie zna na tym to niech sie do tego nie zabiera
  23. Romas ja bym jeszcze była w stanie zrozumieć gdyby został cały miot został uśpiony. A nie 3 sztuki, a reszta zostawiona!!!!!! SZOK!!!!!!! takiego weta to ja bym sama uśpiła!!!!
  24. [quote name='marisia']A ja dzisiaj znowu znalazłam po 2 kleszcze:mad::mad::mad:, ale były martwe:mad::mad::mad:.[/quote] no jak martwe to super:))):multi: :multi: :multi: 2 mniej
  25. [quote name='iwonka_']wyjaśnij dokładniej prostemu czereśniakowi: co odstrasza a co zabija? A jak sie sprawdza okład z pieska w obróżce?Czy ona nie capi paskudnie?[/quote] Frontline zabija kleszcz sie napije krwi i nie zdąży jej wypluć bo zdycha:))a te Expoty, Adventixy odstraszaja, ze niby kleszcz nie chce sie wgryzc w pieska. Obrozek nie probowalam:))))tez slyszalam , ze capią:)))
×
×
  • Create New...