Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. nio niby racja, chociaz zbyt zawsze bedzie!ja bym takiego zoltka sama ze skory na zywca obdarla!!!
  2. nie mi sie otwoera calosc, ale tylko do polowy go obejrzalam
  3. [quote name='resuruss']Ten link na Dogo jest juz od dawna.....Wiecej linkow jest w temacie zniechecajacym do noszenia futer....Tylko czlowiek jest zdolny do takiego sadyzmu......:angryy:[/quote] ja go dopiero dzis mam, szok!!!!!!i to moje ulubione szopki pracze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Dudek dzieci teraz bardziej odporne:))))wiesz jakie one maja gry komputerowe?:)))))
  5. no ja tez tylko do polowy!!! horror normalnie
  6. [B][COLOR=red]GRATULUJE WSZYSTKIM ZWYCIEZCOM KRAKOWSKIM!!!!![/COLOR][/B] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]a dla poprawy humoru wziete od Czarnych Gwiazd z gg:[/COLOR] [B][COLOR=#ff0000][URL="http://tnij.org/ff9"]http://tnij.org/ff9[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [COLOR=black]ja wytrzymalam tylko do polowy, bo straszne!!!![/COLOR]
  7. [URL="http://tnij.org/ff9"]http://tnij.org/ff9[/URL] STRASZNE!!!!!!!!!!!!!!!!! wzielam od Czarnych Gwiazd z opisu
  8. a wlasnie gdzie jest nasze Słoneczko wąskie???:))))))czego sie nie chwali Krakowem????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. no widocznie ma cos nie tak skoro taka ocena-ja sie nie znam na baskach, ale dla mnie basenji ma miec kąty i proste plecy:)))))))))))))))
  10. [quote name='AngelOfDeath']:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:naprawde orsini nie rozumiem z czego ten smiech ....[/quote] hahahahahhahahahahhahahahhahaahahahaha a bo slonko swieci i jest fajnie nie?:)))))))))))))))))))))))
  11. [quote name='AngelOfDeath']nie !!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo zaraz bedzie ze sie z kogos wysmiewam :roll::roll::roll:[/quote] aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahhahaahahahahahahhahahahahahahhaha
  12. [quote name='AngelOfDeath']a ja wiem :evil_lol:[/quote] tak????to mow:))))
  13. [quote name='Meggy'],ale napewno mam zdjęcie ukochanego Orsinii:loveu: :cool3:[/quote] ooo to dawaj:)))))))))))) tylko ja juz sie pogubilam w tych moich ukochanych:))))))))))))))))))))))wiec nie wiem ktorego wkleisz:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='gmk'][FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray] [/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray][FONT=Verdana][COLOR=dimgray][IMG]http://www.basenji.fi/Gallery/kuvia/Sternhimmels_Ex_Composito.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray][FONT=Verdana][COLOR=dimgray]Pozostałe rezultaty :[/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=#696969][COLOR=dimgray][COLOR=dimgray][B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote] oo ten mi sie podoba!!!!i kąty ma i plecy proste:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. and full of zasadzkas and sometimes kopas w du.pas:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. nio niestety taki lajf:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. [quote name='Ka-Vanga']Ja nie mowilam o jakichs konkretnych, tylko ze sa :eviltong: .[/quote] są są...jasne YETI tez [B]są:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
  18. no i co???to koniec przykladow przystojniakow???to ciut malo!!!czyli jednak YETI:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. [quote name='Ka-Vanga']Haha na imie ma Jakub, a Arnold to nazwisko hiehie.[/quote] aaaaaa:)))))))no ale dobrze pamietalam:))))hahahaha kurcze musze to cudo gdzies zlukac:)))))))))czy nie klamiecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Elitesse']szczegolnie wsrod sedziow :loveu:[/quote] no!!!! ale wsrod Polakow poprosze tak?
  21. [quote name='Ka-Vanga']Mowisz, ze sie zaden nie znajdzie????? Oj ja bym kilku znalazla :cool3: .[/quote] podaj przyklad:)))))konkrety pliz:)))))podobno ten Artur czy Arnold czy jakos tak, no nasz Wilk a reszta????puuuuuuuuusssssssssstoooooooooooo
  22. [quote name='Ka-Vanga']nio hihi racja, chociaz ja bym wolala jakichs przystojnych facetow :cool3: .[/quote] w kynologii????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: no tak w sumie yeti tez podobno istnieje:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. no tak rozumiemy Cie:)))))hahahahaaha
  24. hahahahah no:))))i te piekne kobiety:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. [quote name='resuruss']Ilosc glosow bedzie zalezna od ilosci centymetrow okreslajacej minimum i maximum wzrostu :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...