Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. hahhahahaha zemnie plynie normalnie!!!!koszmar! wolsztynie bym poszla sobie poplywac a tu ?????
  2. [B][SIZE=5][COLOR=red]Dzidtka GRATULACJE za Warszawe!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red]wspanialy lasak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=red]idziecie jak burza normalnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  3. [B][SIZE=6][COLOR=red]ANia1 SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=6][COLOR=red]OGROMNE GRATULACJE TAKIEGO SUKCESU!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=black]no i PROFESJONALNEGO hendlera,niektorych to boli oj boli:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no coz.......[/COLOR][/B] [B]Skad laski wiedzialyscie ze nie wytrzymam?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B] [B]ale jest taki upalzezaraz jajko zniose!!!![/B] [B]aaaaa Wąski GRATULUJE BISPuppy!!!!!!!!!!!!![/B] bysmy Ci glosniej kibicowali,ale wybacz-nie potrafilismy ze smiechu:))))))))))))))))))))bo tak zabawnie biegles:)))))))))))))))to miala byc parodia jakas?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jak tak to Ci sie udalo:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. [B]WOW!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/B] [B]GRATULUJE SUKCESU!!!!!!![/B]
  5. [B]Asiaczek i Iza GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [B]macie poprostu PIEKNE baski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] [B]rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] nic tylko sie w nich zakochac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Nio ja tez bylam w Wawce:))))bylo super jak zwykle!!!ubawilam sie przez te 2 dni na zapas:)))))))))))))))mialam ze soba 1 psa tylko Skorka, z cz-sr nie ryzykowalam, i slusznie, bo czasem wybory pani sedziny wszystkich dziwily i to co powinno byc 1 bylo gdzies z tylu. no coz..... zato Skorus ( GERMANIKA WORLD IS YOURS Orsini) CWC,Najlepsza Suka w Rasie plus CACiB:))))teraz trzeba sie skubac na swiatoweczke! [B][COLOR=red]GRATULUJE wszystkim zwyciezcom!!!!!![/COLOR][/B] [B][COLOR=red]na agility super !!!KaVang i Dorotak poszly jak burza normalnie!!!!!mimo upalow!!!!super!!!!![/COLOR][/B]
  7. ironie????nie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  8. slucham tego co mowia ci co sie znaja i maja piekne basenji:lol: :lol: :lol:
  9. Eeee tu to widac golym okiem, ze suka cudna:))))nie trzeba byc jakims fachowcem!!!!:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. wysklepione ledzwie a grzbiet a la whipett to chyba nie to samo?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. to ja obstawiam wlascicielke Grimma:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Ypsylon']zdjęcia Rybki z wystawy w Augustowie... akurat skończyła 7 miesięcy :) oceniała Pani Katarzyna Boryczko - Rybka dostała ocenę WO1. [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/8725/rybka3gn.jpg[/IMG] [/quote] i plecy ma proste!czyli jednak jest to mozliwe:)) dla mnie REWELACJA!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  13. [quote name='Agatka']Orsini nie wdaje sie w takie dyskusje... [/quote] why?:))))myslisz ze jest ich wiecej?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. SLICZNA!!!!!!!!!!! i jakas taka glowka pomarszczona nawet a nie jakby lifting przeszla jak coniektore baski:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: SUPER!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Agnieszka hahahahahhahahaa nie no super post!!!!!!!!!!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi: :multi:
  16. Agatko moze i tak, ale TAKA Joasia jest tylko JEDNA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  17. ciekawe od jakiej to kolezanki:))))))))))))))))kolezanki Joasi?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [B][U]GDZIE SIE WSZYSCY PODZIALI???????????????????????[/U][/B]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  19. [quote name='Agnieszka K.']To także Zwycięzca Polski 2005. :razz:[/quote] a to zadnego Foremniaka nie bylo?
  20. [quote name='MartaReksKiwi']A wie ktos cos ;) moze o [SIZE=1][COLOR=#005633][SIZE=2]Erice Szokol (H) i o Marku LEwandowskim?? :) jak sedziują? jakie lubią psy?? :)[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote] pierwszej nie znam, a p.Lewandowski jest SUPER!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu:
  21. [quote name='marisia']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jakie cacuszko wygrało z W[SIZE=4][B]I[/B][/SIZE]ktorkiem :cool3: :cool3: :cool3: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Kochana to cacuszko wygrywa ze wszystkimi:))))z Dengim tez:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: specjalnie go wrzucilam do tej klasy zeby zobaczyc czy sie moze komus w koncu z tym uda wygrac, ale sie nie udalo:))))) A Skorek jest ciemny i to fakt a jest ciemny wlasnie dlatego, ze ma malo siwych wlosow, bo one sa i z kazdym skubaniem ich wiecej, wiec na weterany bedzie ok:))))))))))))))))))))))))
  22. a ja juz zauwazylam pewna rzecz-zobaczcie jak sa "starzy" uzytkownicy forum to i owszem sie czesto i gesto klocimy, ale nie w absurdalnych sprawach. A jak przychodzi jakis kosmita to wtedy sa jaja wrecz KOSMICZNE JAJA:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  23. Dzidzia, normalnie masz minusa hahahhahahahaha a tak na serio: no bylas niezadowolona tak?ale co z tego?nie dzwonilas po ludziach zeby je usuneli, wiadomo , ze bylo to chamskie, ale pan Marek napewno nie czatowal na zadnego psa zeby mu jak najgorsze foty zrobic!!!on poprostu robi fotorelacje i w tym momencie jak wkleja cala stawke bez wyjatku to chyba jest roznica od fotografowania tylko 1 psa i to im gorsze pozy tym lepsze.
  24. jakie zle typy????ja mam bardzo dobry gust:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. samo zycie w koncu nie?:))))))))))))
×
×
  • Create New...