Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. ja Ci pomoge,mam dobry humor wiec bedzie free of charge:)) http://imageshack.us/index.php tu masz adres, tam klikasz w przegladaj,jak znajdziesz fote to HOST IT, a potem pierwszy adres u gory kopiujesz i wklejasz:)))ten z z przodu i z tylu:))) prosciutko:)
  2. Basenji wiesz jaki on dluuugi?:))))
  3. anja priv nie wchodzi w rachube:))przestan sie przejmowac jakoscia:))wszyscy czasem maja gorsze fotki i lepsze tez:)))wiec spoko:))))wklejaj i nie kaz nam czekac:))))PLIZ!!!
  4. zaintrygowaliscie mnie tym textem-musze przeczytac:))w domku. Ale to fakt-wystawa jest nie tylko dla nas a dla ludzi tez, zeby ich zachecic do kynologii wiec jak najbardziej spikerka mowiaca nawet milionowy raz to samo jest OK, to ze my to wszystko wiemy nie oznacza, ze mamusia z dzieckiem jak przyjdzie na niedzielny spacer tez to wie:))
  5. anja: nie zciemniaj tylko slij kase:))))to jest standardowa oplata:))))zawsze tyle wynosi,wiec sie prosze nie targuj:)))))))))))))
  6. Justa hmmm...superanckie fotki tylko ta nazwa:))zimowy spacer:)))))))brakuje tylko balwana i zima w pelni:))) eh, poszlabym na spacer poskakac z psami a tu trzeba siedziec w nudnej pracy:(((jak tak sie czlowiek na foty napatrzy...
  7. a kto byl w gdyni???zwlaszcza finaly w jego wykonaniu byly piekne:))tak go wygwizdali,ze szok:)))w sopocie chyba bylo gwizdy slychac,albo i nawet w wejcherowie:)))))
  8. to sie przylacz :))))) ja chwale ale tylko jedna ta z obcietym:))bo ta z zostawionym...bleee paskudztwo:)))wiec szczenki tez maja chlastniete:))))))
  9. tez nam bardzo milo:)))) mam nadzieje , ze nr konta doszedl:)))to konto walutowe ale istnieje mozliwosc przeslania w zlotych po kursie 4.089:)))
  10. najladniejszy ogonek ma moja santinka:)))bo obciety:)))))))
  11. nie,nie zadnych ogonkow:))))chyba,ze u faceta:))))) a musi byc slodka maluszka:)))anja wklejaj foty:))koniecznie:))
  12. no jak nie?a dla moich pisulkow nie chcesz byc ciocia?bo ciocia Ola juz jest:))a wlasnie, kiedy ona wraca do olka?
  13. zaraz sledczy:))niechaj sie dziewcze pochwali swoim skarbem:)))))
  14. toz mowie, ze tradycyjnie:))) numer konta podalam Ci na privie:)))) ale my nie znamy:(((napisz cos wiecej o maluszku:))i o sobie tez:)))
  15. dzieci tez nienawidze,ale szczeniaki kocham:))))))
  16. to moze ja tradycyjnie:))) przyjmiemy...za drobna oplata w wysokosci 50euro:))))))))
  17. hehehe ja tez gram jak jest kumulacja:))))2:50 a mam sumienie spokojne,ze probowalam:))))
  18. wow!!!niezle:)))szefowa:)))
  19. tak, mowilas, szczere wyrazy wspolczucia!!!
  20. poczekamy do wiosenki:))i zobaczymy co dalej:))) ehhh tylko kiedy ta wiosna:(((( to rob foty w niedziele?a czym robisz cyfa???jak tak to jak ?tzn. zeby tak dlugo nie myslal ten aparat:(((
  21. qrcze,ze Ci sie chce w takie zimno:)))
  22. nasze forum the best!!!!!:))))))
  23. pileczka chyba nie zadziala:))co najwyzej jedzenie-za zarcie wszystko by oddala:)))ale i tak wyglada az za dobrze,wiec jakby miala zrec to kanal. No zobaczymy, a moze sie bedzie bala tych wysokosci...swoja droga ja nie wiem czemu one sie nie boja, ja sie boje za nie:))))mafia nawet spadla z tej kladki czy jak mu tam i myslalam,ze jak sie zleci z 1,5metra to sie bedzie bala a ona nic:)))szok:)))
  24. KaVanga: moja w klatce tez piluje ryja:)))jest niedozdarcia:)))a wez jej wlej za to,ze sie w sumie cieszy?:((((bo ona z radosci tez sie drze, typowy owczarek
  25. hie hie dla mnie to wyglada na 20 cos :wink: :lol: . KaVanga Ty jestes nieobiektywna:)))widzisz jakies wirtualne zmarszczki i juz:)))dlatego Ci wyszlo 20lat:))
×
×
  • Create New...