pileczka chyba nie zadziala:))co najwyzej jedzenie-za zarcie wszystko by oddala:)))ale i tak wyglada az za dobrze,wiec jakby miala zrec to kanal. No zobaczymy, a moze sie bedzie bala tych wysokosci...swoja droga ja nie wiem czemu one sie nie boja, ja sie boje za nie:))))mafia nawet spadla z tej kladki czy jak mu tam i myslalam,ze jak sie zleci z 1,5metra to sie bedzie bala a ona nic:)))szok:)))