Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. no to gratuluje!!!!a marisia mowila, ze w NS nie ma cz-sr na wystawce!widzisz marisiu jednak byly!!!!
  2. [quote name='PUENTA imszar']Odświeżam temat, bo mam nowinę dla Orsini.. Żałoba narodowa :-( :-( ..Pan ChandleraTheDog się żeni[/quote] a niech sie zeni juz i tak go nie kocham, bo tak mnie zaniedbal i sie nie odzywal przez tak dlugo!!!!!!
  3. hihihihhi krokodyl:))))Waszko ja tez Twoje foty moge w nieskonczonosc ogladac!!!i te komentarze sa obledne wprost!!!!:)))))))))
  4. [quote name='Ka-Vanga'][SIZE=5][COLOR=darkorchid][B][SIZE=4]BRAWO BRAWO BRAWO - GRATULACJE[/SIZE] :multi: :multi: :multi: :klacz: :laola: :drinking: :terazpol: .[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] nio BRAWO BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!i OGROMNE GRATULACJE dla Kaski od Jodi za CACiBa i BOBa w Oberwarcie!!!!!!!!!!!!!!!zaszalalyscie laski nie ma co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. moj dentysta ma suke w dodatku otyłą a nie psa;)))))
  6. Asiaczku GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!i jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. nio tamta z nad morza fajna:))))a czego qrcze dzwoni???odpal gg a nie wydzwania
  8. moge:))a co mi dasz?:))))))oki wysle Ci na gg:))))))ale jutro oki?
  9. sprobowalabys sie obrazic:)))na moi?:))))))to BUTELCYNĄ w leb i juz:)))))))))) [COLOR=red][B]GRATULUJE sukcesow!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  10. a teraz zycze wszystkim wspanialego weekendu!!!moj sie bynajmniej fajowo zapowiada:)))))))))))))
  11. Agatko a podejrzewam , ze bedzie z Wami Wasz fotograf, wiec i fotki beda super. O ile zajmie sie fotografowaniem psow NA RINGU a nie osob stojacych POZA nim jak to mialo miejsce w Wawce:)))))))))))))w Krakowie swego czasu tez to robil, wiec ten typ tak ma:)))))))))))))
  12. typ amerykanski to nie obfity wlos:)))))))nie o to w tym chodzi:))))))no to czekam na fotorelacje NIEtendencyjna w takim wypadku.Masz racje wlosem idzie bardzo wiele zatuszowac, ale czasem sie nie da, i widac grzbiet wygiety w chinskie S np. i tak sie sklada, ze jak ja powiem ze mi sie ten pies nie podoba bo plecy to marisia zaraz napisze ze sliczny piesek, wiec tak jakby jej doswiadczenie hodowlane do tego dlugoletnie na nic. Ja mam szajbe na puncie prostych plecow i ruchu np. a Marisia na punkcie chyba tylko uszu i ogonkow, jak cos ma zostawione to juz sliczne
  13. [quote name='Agatka']Przegapiłaś.... ;) Macbeth już był wystawiany .... A tak wogóle to czy Orsini Ty masz jakis problem ? Że tak wszystko wyśmiewasz? ...[/quote]ja problemow nie mam:)))))serio przegapilam,ciekawe czy wiele stracilam???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :)))))))))i wszystkiego NIE wysmiewam:))))tylko tych co zasluguja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: 2. i owszem kazdy z nas zna wady swoich psow i ja sie nie obrazam za to , ze sie komus moje kundle nie podobaja-nie musza, wazne zeby mi si epodobaly nie?:))))))ale taka marisia to tak jak pisalam-jej sie wszystkie psy podobaja, a juz najbardziej te ktore mi nie:))))dziwny zbieg okolicznosci:))))))nie bylo by w tym nic dziwnego , ze ona preferuje inny typ niz ja, ale dziwne jest to, ze jej sie tez podobaja pieski z mojego typu, a to juz sie kloci ze soba tzw. sprzecznosc sama w sobie, no chyba ze tak kocha sznaucerki, ze exterier jest niewazny i wszystkie sa piekne niezaleznie od typu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='AngelOfDeath']widze ze sie tu nic nie dzieje jak mnie nie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] no widzisz nie mozesz nas opuszczac w takim razie:)))))
  15. [quote name='Agnieszka K.']Twoją ironię moze tak, ale ironię i żarty Marisi zauważa najczęsciej sama Marisia.[/quote] a Marisia to rozne rzeczy zauwaza i coz-nie zabraniajmy jej:))))np. jej sie WSZYSTKIE psy podobaja!jeszcze nie widzialam, zeby napisala ze ten pies jej sie nie podoba, albo ze ten ma cos tam zlego. A juz najbardziej jej sie podobaja te psy , ktore mi sie nie podobaja-to jakas juz regula:)))))))))))))i to tez nie jest zart:)))a stwierdzenie faktu:))))))
  16. zarty???a ja nie zartuje:)))ja mowie zawsze serio:)))))
  17. [quote name='Czarne Gwiazdy']godziny pracy się zaczęły i kłótnie również :p[/quote] nie bo mojej ulubionej marisi nie ma:((((((
  18. [quote name='Agnieszka K.'][B]BĘDZIN[/B]: [B]Sznaucer Miniaturowy Czarno-srebrny[/B] 359 DIVES Czar z Dębowej Góry Młodzieży 360 FACILIS -FIL Planeta Saturn Młodzieży 361 FLAMINGO Planeta Saturn Młodzieży 362 [B]MACBETH z Sardanu Młodzieży[/B] 363 Sasquehanna (FCI) VIGO Młodzieży[/quote] aaaa to kolejne cz-sr :))))))aha to juz wszystko wiem, myslalam, ze moze czarny psiak
  19. Agnieszko mysle , ze moja ironie ta osoba do ktorej jest ona kierowana jak najbardziej zauwaza:)))))))))
  20. powiatowy=urzedowy lekarz weterynarii:)))))kazdy pracujacy w powiecie jest urzedowym lekarzem, natomiast powiatowy jest tylko 1:)))czyli szef:))))i on raczej takich malych rzeczy jak paszport to nie podpisuje:)))chyba ze maly powiat i ma malo pracownikow:)))))
  21. Vrh ( M ) 6 šteniatok (3 sučky a 3 psíci) info o šteniatkach dátum: 10.10.2005 otec: ICH. Jackpot in Vegas Rezlark matka: CH. Barbebo Black Nelor -------------------------------------------------------------------------------- czyli juz jest w mlodziezy, kiedy zobaczymy Makbeta na ringach?:)))))))
  22. [quote name='King']Witam! Mam pytanko odnośnie pieczątek które powinny być od Powiatowego Lekarza Weterynarii. Niestety na pieczątce którą mi przybił w legalizacji paszportu i na zaświadczeniu pisze Urzędowy Lekarz Weterynarii. No i nie wiem czy taka może być:shake: Trochę mi to nie daje spokoju. No i ktoś wcześniej pisał że ma być okrągła z orzełkiem a moja jest normalna ale za to czerwona:cool3: Jechac i się prosić o orzełka;) czy dać sobie spokój??[/quote] w paszporcie zadna okragla z orzek=lkiem nie wejdzie i tam sa 2 plaskie, natomiast na swiadectwie zdrowia musza byc i lekarza wet pieczatka (urzedowego-czerwona) i okragla pieczec obok
  23. Agatko z tego calego intryguje mnie to: 14. MACBETCH z Sardanu:)))))szto eta?:)))))))))))
  24. nio to ja tez wole Siwego, Lysego czy jak mu tam:)))))))))))
  25. Marisiu a mnie wqrza jak to niektorzy nawet z wlasnej porazki potrafia zrobic swoj sukces. A czemu mam nie porownywac Lwowa do Moldawii????takie samo elitarne show a ze blizej ???no to co?????ale konkurencja jeszcze mniejsza:)))))a z Moldawii nie wszyscy wracaja z championatem:)))))))za to wszyscy jada na pewniaka:)))a potem ZONK:))))))i to jest najsmieszniejsze z tego wszystkiego:)))))))))))))))))
×
×
  • Create New...