Jump to content
Dogomania

orsini

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by orsini

  1. spoko,jak bedzie miasto bedzie i fabryczka:))))to nie jest powszechne dzieki Bogu:)))
  2. nie musisz sie znac:))wytrop z jakiego miasta jest psiak to juz ja reszte znajde:))))))tylko miasto mnie interesuje:)))) Waszenko: szukajcie a znajdziecie:))))
  3. za drobna oplata...:))) a za friko jak wytropicie z jakiej fabryczki ma florance psiaka:))))bo hodowla tego nie mozna nazwac:))
  4. aaaa to akurat nietrudne do stwierdzenia:))bo u mnie na wiosce sa tylko 2 hodowle chinczykow z czego tylko jedna nalezy do laski:)))a druga do faceta:))
  5. [quote name='jostra']I co się gooooooooopio chwalisz? :P :evilbat:[/quote] hehehehe no wlasnie!!!
  6. tez nie bylam w amsterdamie ale chcialabym:))))
  7. hehehehe,ale sie wqrzyla jak jej powiedzialam, ze mogla duzo wiecej krzyczec za szczenka:))bo oni swoje psiaki droooozej sprzedaja niz ona:)))ale wiesz,slowo sie rzeklo, nie napisze im teraz ,ze placcie wiecej:)))))
  8. ale oni nic nie powiedzieli o tym,ze bialego przywoza-wydedukowalam to ino myslalam,ze Ci kaza zaplacic za transport w ten sposob jedna osoba by miala bilet do wawki:)))bo wysylanie psa samego to tyle prawie co bilecik:)))albo i drozej jak sa promocje na bilety
  9. tak:)))kolezanka ze studiow co wiecej:)))))z grupy:)))
  10. wlasnie??? TIP-tanio i pewnie:))))) na pewnie schudniesz:)))bo zeby to bylo bogate w mineraly i witaminy to watpie;)))
  11. jostra ona nie musi zrec karmy z markietu, bo takie kokosy zbila na szczeniakach,ze teraz wiesz moze szalec z zarelkiem:))) Zartuje jakby co:)))
  12. jostra co Ty!!!wiesz ile teraz nowalijki kosztuja?:))))w lecie to i owszem zre pewnie kapuste i salate z ogrodu,ale teraz???w 10 zl sie nie zmiesci chyba,ze 2 lby kapusty:))))
  13. nie zaponialysmy tylko nie jemy obiadkow:(((((same kanapki itp:(((a jak juz raz na ruski roczek obiadek jest to resztek BRAK:)))
  14. a nie serio? :lol: :lol: :lol: qrcze jak sie mozna w 10zl za miesiac zmiescic to po co przeplacac?:))))) Ok przestaje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  15. taaa chinczyki sa niby syna:))a buldogi tego faceta Waszko pliz na grzywkach tylko nie gratuluj tego sprzedanego chinca:)))bo to moze nie jest tajemnica,ale...:)))
  16. [quote name='jostra'][Tak czułam, że coś wiesz, Ty to jesteś :( Nie lubię Cię wcale :evilbat: A skąd biorą szczenka?[/quote] od kolezanki biora:))))chinczyka:))) ale ja wiecej nie wiem, tylko,ze po niego przylatuja 13 lutego, a wyjezdzaja 14 lutego, dlatego pisalam,ze albo 13 albo 14:)))
  17. ZAUWAZYLAM!!! :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat: od piatku sie pytam co dostane i jedyne co proponowalas to jakies buziaki od Ciebie, a fuuuujjjjjj :evil: :evil: :evil: :o :evilbat:
  18. no ja tez:))tak zeby sie z miniatura zmiescic w 10zl na miesiac:)))to moze zaczniemy zebrac?to zie zmiescimy:)))albo suchy chleb dla konia podbierac:)))
  19. KaVanga Ty to nie badz taka sprytna, bo polowa psa tez jest Twoja a za Lorda to nie wiem jak sie nam odplacisz!!! :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :evilbat:
  20. Dokladnie! tylko mnie wpienia jak slysze , ze dlatego te z papierem sa drogie bo hodowca chce zarobic!!!prawdziwy hodowca nigdy nie chce zarobic!a to ze tak robia pseudohodowcy to juz inna sprawa! hehehe,jak Naftka jadla za 4sznaucerki to wyszlo 40zl na miesiac:))))4 razy 10zl:)))))
  21. AGATKA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a reszta towarzystwa??? no ladnie BIS Junior!!!to bez flaszki sie nie obejdzie!!!
  22. [quote name='jostra'][A skąd wiedziałaś, że 13-14 luty? Ja dowiedziałam się wczoraj! To mnie bardzo nurtuje, co wiesz, czego ja jeszcze nie wiem????? Mów natychmiast!!!!!!!!! :evilbat: płacę tylko opłatę za psa[/quote] aaa to OK,bo juz myslalam,ze zciagna od Ciebie kase na swoj przylot:))))) Oni przylatuja tu po szczeniaka stad wiedzialam:)))tzn. podejrzewalam,ze tak to zalatwia ,ale myslalam,ze kaza Ci zaplacic za bilet albo cus:)))
  23. I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ehhh,wpadlam w samozachwyt :lol: :lol: :lol: :lol:
  24. [quote name='Mek']zima, żeby Wam było żal ,że u Was nie ma takiej :) [g][/quote] a ja tam dziekuje Bogu,ze u mnie takiej nie ma:))NIENAWIDZE ZIMY :evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  25. [quote name='Ka-Vanga']Jesssssssuuuuuuuu jestescie THE BEST, normalnie nie umiem az tago wyrazic :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: .[/quote] Ty nie masz co wyrazac ino zahlen,zahlen,zahlen :D :roll: :D :D
×
×
  • Create New...