[quote name='jostra'][A skąd wiedziałaś, że 13-14 luty?
Ja dowiedziałam się wczoraj!
To mnie bardzo nurtuje, co wiesz, czego ja jeszcze nie wiem?????
Mów natychmiast!!!!!!!!! :evilbat:
płacę tylko opłatę za psa[/quote]
aaa to OK,bo juz myslalam,ze zciagna od Ciebie kase na swoj przylot:)))))
Oni przylatuja tu po szczeniaka stad wiedzialam:)))tzn. podejrzewalam,ze tak to zalatwia ,ale myslalam,ze kaza Ci zaplacic za bilet albo cus:)))